Lietuvos baidarininkai iškovojo olimpinę bronzą!

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų vyrų dviviečių baidarių 200 m distancijoje Lietuvos atstovai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas iškovojo bronzos medalius.

30-metis A. Lankas ir 31-ąjį gimtadienį ketvirtadienį švenčiantis E. Ramanauskas finale distanciją įveikė per 32,382 sek.

Aukso medalius iškovojo ispanai Saulas Kraviotas (Saul Craviotto) ir Kristianas Toras (Cristian Toro, 32,075 sek.), sidabro - britai Lajamas Hytas (Liam Heat) ir Džonas Šofildas (Jon Schofield, 32,368 sek.).

Finale taip pat varžėsi Vengrijos, Vokietijos, Serbijos, Prancūzijos ir Kanados baidarininkai.

Tai ketvirtasis Lietuvos delegacijos medalis šiose olimpinėse žaidynėse. Sidabro medalius iškovojo irkluotojai Saulius Riteris (Ritter) ir Mindaugas Griškonis, bronzos - irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė bei sunkiaatletis Aurimas Didžbalis.