2019 m. liepos 20 d. 14:20 val., šeštadienis

Komentarai

2019-01-22, 16:53

gargzdai.lt

Spoil

2019-01-23   18:37

IP: 85.140.3.159

Mes vaikystej turejom simboli Gedimino stulpus ir taip palaikydavom viresnius, vyresni yra pavyzdys, piesem kreida, smala, dazais ir tt, nelabai zinojom ka tai simbolizuoja, po sausio 13 pradejom suprasti.

SALDZIUNAS

2019-01-23   14:47

IP: 85.206.11.6

serga sunkia pasiutliges forma

Puikus pavyzdys kaip

2019-01-23   13:30

IP: 185.11.26.161

atsakingai reikia rinktis simbolius ir paminėjimo būdus aš įskaičiau valdininko rašte dėl žvakučių uždegimo languose . ,Aš - visada uždegu , o ,,neužmirštuolės,, nesisegsiu ir tikrai bėda ne nuostabiame žiede.

studentas

2019-01-23   12:35

IP: 86.38.236.221

politikai visai nukvake ir nusene perdylos,kurie bruka mums per jega simbolius,kurie nieko bendro neturi su sausio 13-osios auku atminimu.

aš supratau , kad mama

2019-01-23   12:05

IP: 90.140.192.118

bijo dėl savo vaiko , kuris gali būti žeminamas ir vadinamas tautos išdaviku dėl to , kad nesegi ženkliuko .... Aš taip pat galvoju , kad vaikai neturėtų būti įpainiojami į politiką ir dar mokyklinukai .... deja kažkaip primena jau buvusius laikus .... Ir čia mano galva jokia "ne nemeilė " ar negatyvas ...O sindromo "gydymui" gal labiau apgalvotus vaistus reikėjo skirti ? :)

ir aš manau , kad netoli nukeliavome -

2019-01-23   11:54

IP: 90.140.192.118

buvo penkiakampis spaliuko ženkliukas , kaklaraištis , komjaunimo ženkliukas ir penkiakampė žvaigždė ir tie, kurie nenorėjo būti "paženklinti " sulaukdavo paniekos ir net viešai ...Panašu ir dabar , kodėl žmogus privalo "norėti " ką siūlo konservatoriai ? Apie tai rašo , mano galva kaip didžiausias nepraustaburnis ir chamas šio ženklelio "siūlytojas " konservatoriams , ponas Saldžiūnas . Jis dar drįsta paaiškinti "kas čia sprendžia " ....žema ir tiek ... Liko man pašūkauti , o kur demokratija , aš gyvenu laisvoje šalyje ir niekas negali man aiškinti :) buvo šaunus ženklelis su laužo liepsnomis , nes sausio 13 laužus deginame iki šiol .. KODĖL JIS IŠNYKO , kodėl kažkoks ponas siūlė naują ir konservatoriai kaip "vieninteliai patriotai " nusprendė ir turime nešioti ? kas gavosi ? "kaip visada " - susikiršinimas dėl nesugebėjimo priimti daugeliui priimtiną sprendimą ...man patinka TV 3 , kurie per šventes įsisega Lietuvos vėliavos spalvų gėlytę ...todėl ir man neprigijo ši gėlė , nes aš prisimenu laužus ir žmonių vienybę , tą naktį kai nebuvo "vienintelių patriotų " .... man liūdna kada chamiškumas laimi .

Zofija

2019-01-23   11:49

IP: 46.249.187.55

Moteris fanatiškai kažko bijo. Tai negatyvas. Taip nutinka, kai trūksta meilės. Gėlė yra gėlė, jos funkcija - skleisti grožį ir kvapą. Tai pozityvas. O neužmirštuolės pavadinimas neša optimistišką nuotaiką, ryžtą nepamiršti savo laisvės didvyrių. Kiekvienas laikmetis neša savo idėjas ir nebūtina suabsoliutinti vien praeityje patvirtintus simbolius. Turime teisę ir šiandienos aktualijas įteisinti naujai. Kol kas įstatymais neužmirštuolė neįteisinta, tačiau kas gali uždrausti tai įteisinti ateityje ? Ir apskritai, ar ne per daug žmonės tapo politizuoti ? Kažkokia isterija. Įstatymai, įstatymai, duokite daugiau įstatymų :) Tauta švenčia laisvę, jaunimas renkasi, kaip tai padaryti. Kam nepriimtinas šis žiedas, laisvai gali jo nesegėti - kur problema ? Mamytei reikėtų pagerti raminamųjų, kažkas negerai su jos baimėmis ir piktumais. Tik vaiką traumuoja, primesdama jam savo negatyvą. Taip ir pasireiškia tas vadinamasis tautos liguistumas, posovietinis sindromas. Atsipalaiduok, moterie, metas džiaugtis gyvenimu :)

Buvo

2019-01-23   11:36

IP: 85.232.129.80

Spaliuku zenkliukas,pionieriu kaklaraistis, komjaunuoliu zenklelis, tai dabar - valdzia pasikeite ,kepurele pasuko kitaip ir atsirado.......neuzmirstuole.....negalima nebezdzionauti, nors tu ka ir kodel dar ir vaikus velti i broskiu seginejima?

Idomu

2019-01-23   11:17

IP: 217.9.246.41

Kad vaikas butu grizes su isegta pritriestu triusiku skiaute (koloradke) mama turbut butu apsimyzusi is laimes,tokia jau vatniku dalia.

2019-01-23   10:19

IP: 88.216.27.52

Štai ką apie sumanytą popierinę neužmirštuolę rašė jos sumanymo autorius Vaidas Saldžiūnas, kuris viską paaiškino „Veidaknygėje“ tinklaraštininko Ričardo Savukyno sienoje kilusioje diskusijoje:

Valdas SALDŽIŪNAS:
„Bukagalviams, koloradams ir šiaip glušpetriams užtrumpintomis smegenimis kliedintiems apie krapus, rūtas ir pan. galiu tik pakartoti: kai pasiūliau šitą idėją konservatoriams, nebuvo jokių minčių apie masonus, krapus ar trispalves, taip, nukopijuota nuo britų popio, ir nė kiek ne gėda, nes gerus dalykus kartoti ne gėda (o ne, kaip sako vietiniai izoliaciniai talibai – „geriau savo viską turėkime“. Tokius išties reikėtų apvynioti švitrinio popieriaus švelnumo izoliacine juosta ir kaip ryšulius-siuntinius į Maskvą traukiniu), nes mums reikėjo atitinkamo simbolio – aiškaus, ryškaus, brendinio. Kodėl ne vėliava, Gedimino stulpai ir pan.? Why? * you, that’s why. Nes reikėjo simbolio ir taškas. Ir nereikia kaip kalbajobams aiškinti koks brendas pagal jūsų siauraprotišką supratimą geriausias, ne jūs sprendžiat.“

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaitytojų ekspresas

Dalios Grybauskaitės dešimtmetis Lietuvos prezidento poste visuomenės nuomonės formuotojų, o vėliau ir...

D. Grybauskaitės dešimtmetis: ko turėtų vengti prezidentės įpėdinis? nuotrauka, foto

Tokio klausimo sulaukiau iš vieno pažįstamo, kai gegužės 9-ąją susitikome prie sovietų...

Kodėl aš nedėjau gėlių ant žuvusių karių kapų? nuotrauka, foto

Artėjanti stintų fiesta šį savaitgalį, regis, bus puikus išbandymas vasaros sezono ir...

Įvažiavimo į Palangą rekonstrukcija 99 proc. baigta: savaitgalį laukia pirmas išbandymas nuotrauka, foto

Prasmingas ir nuoširdus Laisvės gynėjų dienos paminėjimas vienoje rajono mokykloje galbūt...

Mokinio mama sukilo prieš neužmirštuolę nuotrauka, foto

Klaipėdoje - sporto aikštynų atgimimas nuotrauka, foto

Sportas, Uostamiesčio moksleiviai atostogų metu džiaugiasi galimybėmis komfortiškai sportuoti lauke - Klaipėdoje atnaujinti...

Jaunieji menininkai rengs E. Balsio dainų programą nuotrauka, foto

Renginiai, Penktadienį, liepos 19 d., veiklą pradėjo dvi savaites truksianti Klaipėdos valstybinio muzikinio...

Valdininkai mažins mokinių skaičių klasėse, tačiau yra viena problema nuotrauka, foto

Klaipėda, Švietimas taps Klaipėdos miesto prioritetu. Mokytojų etatų didinimas, rekonstruojami darželiai, mažėjančios mokinių...

Palangoje prasidėjo 20-osios „Aurum 1006 km lenktynės“ nuotrauka, foto

Sportas, Šeštadienį, 12 val., prie „Aurum 1006 km lenktynių“ starto linijos nuskambėjo tiek...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...