2019 m. liepos 21 d. 15:57 val., sekmadienis

Skaitytojų ekspresas

Gražinos skiltis

(2)

Apmaudas

Ponas Antanas neišturėjo, neparašęs laiško redakcijai apie surengtas merų menkių gaudymo varžybas: "Buvo puiki vasariškai šilta diena. Į šias varžybas koncertuoti buvo sukviesta daug folklorinių ansamblių. Tačiau koncertavome patys sau. Merai buvo laivais išgabenti į jūrą. O mes grojome, dainavome ir šokome krante patys sau... Gal merams atsipalaiduoti prieš varžybas būtų pakakę vieno ansamblio? O kiti tą saulėtą dieną būtume išnaudoję vaikščiodami prie jūros ar dirbdami savo soduose. Jeigu jau sukviesta tiek atlikėjų, tai ir žiūrovais gal reikėjo pasirūpinti, reklamuojant tokį renginį. Jeigu jau merai rungiasi gaudydami žuvį, juk galima žiūrovams pažadėti gardžios žuvienės. Bent ant jos žiūrovai tikrai būtų "pakibę". Ir mums nebūtų buvę taip apmaudu koncertuoti patiems sau", - žėrė pastabas šventės rengėjams ponas Antanas.

Nuostata

Ponia Nemeza prisipažino labiau tikinti gamta nei Dievu. Tačiau į katalikų bažnyčią ji vis dėlto eina. Ir, kaip pridera doram žmogui, aukoja. Tačiau aną dieną p. Nemeza nusprendė daugiau nebeaukoti: "Bažnyčia už iš tikinčiųjų surinktus pinigus maitina ir rengia valkatas. O šie, sotūs ir aprengti, muša savo motinas, norėdami "išmušti" pinigų alkoholiui. Tai kam aukoti pinigėlius? Kad tie nenaudėliai luptų savo žilagalves motinas?" - piktinosi miestelėnė.
Kiekvieno žmogaus valia apsispręsti, kaip ir ką daryti ar ko nedaryti. Tačiau šiuo atveju reikėtų priminti, kad bažnyčioms aukojami pinigai reikalingi ir šventovės priežiūrai, ir kitiems geriems darbams daryti. Ne tik benamiams maitinti. Gal iš vieno bjauraus atvejo nereikėtų daryti apibendrinimų.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

asa

2010-10-04   22:21

IP: 78.61.90.143

vairuotojai jau siuncia laiskus i briuseli pervezimu kontroles komisijai, kur nurodytos konkrecios didziosios firmos pazeidinejancios AETR konvencija, ligiu galimybiu komisijai, dabar labai aktualus svetimsaliu klausimas ir t.t.tiems, kas nespes padaryt isvadu iki atvyks komisijos kontrolieriai, -pora argumentuotu signalu ir licenzijos neturi.JEI NUPIRKTI SAVI-TAI ANU NEYPIRKSIT

rita

2010-10-04   09:28

IP: 86.100.20.30

Pritariu Antanui ir guodžiuosi, kad po rinkimų visai tai praeis. Nes tie menkių gaudymai, žuvienės Šilutėje- artėjančių rinkimų technologijos. Keista, kad merai patampa ir žvejais, ir valgio ruošimo specialistais, gidais per Turizmo dienas. Panašiai vertinu ir susigiminiavusių miestų reikšmę. Bendrauja su tų miestų vadovais tik meras ir jo svita, keliauja po užsienius, o gyventojų daugumai iš tų miestų- partnerių - jokios naudos. Mes nematome kultūrinių kolektyvų, nebendrauja įmonės, besimokantis jaunimas. Draugystė su tais partneriais- tik "ant popieriaus".

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Skaitytojų ekspresas

Dalios Grybauskaitės dešimtmetis Lietuvos prezidento poste visuomenės nuomonės formuotojų, o vėliau ir...

D. Grybauskaitės dešimtmetis: ko turėtų vengti prezidentės įpėdinis? nuotrauka, foto

Tokio klausimo sulaukiau iš vieno pažįstamo, kai gegužės 9-ąją susitikome prie sovietų...

Kodėl aš nedėjau gėlių ant žuvusių karių kapų? nuotrauka, foto

Artėjanti stintų fiesta šį savaitgalį, regis, bus puikus išbandymas vasaros sezono ir...

Įvažiavimo į Palangą rekonstrukcija 99 proc. baigta: savaitgalį laukia pirmas išbandymas nuotrauka, foto

Prasmingas ir nuoširdus Laisvės gynėjų dienos paminėjimas vienoje rajono mokykloje galbūt...

Mokinio mama sukilo prieš neužmirštuolę nuotrauka, foto

Maisto kuponai galėtų atsirasti kitąmet nuotrauka, foto

Lietuva, Vyriausybei planuojant įvesti maisto kuponus, jiems nebereikia Europos Komisijos leidimo, sako Žemės...

Salantų pašte pažymėjo karo pradžią nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Rapolas Veržbolauskas (1895-1985 m.), apie kurio likimą ir jo šeimą rašyta straipsnyje...

Taršos mokestis - traktoriams ar automobiliams? nuotrauka, foto

Automobiliai, Šią savaitę užsiminęs apie ketinimus apmokestinti taršius automobilius, premjeras Saulius Skvernelis sako,...

Poilsis Nidoje atsirūgo: policija buvo negailestinga dėl tamsintų langų nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Automobilis užtamsintais langais jau retas vaizdas mūsų keliuose. Visgi šių dar pasitaiko,...

Lietuva, Paskelbta prieš 13 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 56 min.

Automobiliai, Paskelbta prieš 2 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...