2021 m. sausio 24 d. 05:27 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Komentarai

2020-08-04, 07:59

Dr. Vytautas ČEPAS, Laikinasis Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentas

V. Tyc

2020-08-06   21:34

IP: 185.11.26.161

Ar nereikėtu teisninkam pasirūpinti apie tokį rašeiva ir už šmešta reikėtu bausti. Treneriui reikės pasiūlyti,kad iškeltu baudžama byla ,už išgalvotas nesamones ir šmeišta .net bijo savo varda pasirašyti,nes gėda. Aš pas Vyšniauska treniravaus 12 metų, nuo 14 metų. Žinau puikiai treneri ir supratau, kad kazkam neitiko, nes sąžiningai atliko savo pareiga, o tau likiu nueiti į bažnyčia ir prašyti Dievo atleidimo už šmeišta,bet jaučiasi kad tu esi bedievis. .

Klp 2 sako tiesą

2020-08-06   15:57

IP: 185.11.26.161

Ir pilnai sutinku nuo šios vietos , kad profesionaliems spirtininkams gal ir nebruko to viso šlamšto, nes jie nuolat tikrinami, bet jaunimeliui, kuris ateina į salę paspirtuoti tik del savęs buvo ir tikrai žinau, kad buvo siūloma, brukama vartoti, nes iš to buvo bizniukas. To meto {1995} sesiolikmeciai saujomis rijo tą būdą, susigadino sveikatą, Klaipėdos kardiologai stebėjosi kaip tokio ar truputį vyresnio amžiaus jaunuolių tokios sugadintos sirdys, issiputusios ir kaip kempinė, galu gale prispaudus tevams išaiškėjo kieno tai pasekmės. O galiausiai net nesulaukę 30 numirė lygioje vietoje, nes nebeatlaikė širdelės. Buvo tokių "trenerių" DAUBARŲ, kurie tą mėšlą jaunimui kaip papidus bruko, o šiandien vaikšto akis į žemę nudelbę, bijo žmonèms į akis pažiūrėti. Svolačiai...

Klp

2020-08-06   15:45

IP: 185.11.26.161

Ponas Vytautai, labai išsamus straipsnis, suprantama, norite padėti draugui, bet... Vysniauskas tikrai nera šventas, sutinku, kad profesionaliems spirtininkams gal ir nebruko to viso šlamšto, nes jie nuolat tikrinami, bet jaunimeliui, kuris ateina į salę paspirtuoti tik del savęs buvo ir tikrai žinau, kad buvo siūloma, brukama vartoti, nes iš to buvo bizniukas. To meto {1995} sesiolikmeciai saujomis rijo tą būdą, susigadino sveikatą, Klaipėdos kardiologai stebėjosi kaip tokio ar truputį vyresnio amžiaus jaunuolių tokios sugadintos sirdys, issiputusios ir kaip kempinė, galu gale prispaudus tevams išaiškėjo kieno tai pasekmės. O galiausiai net nesulaukę 30 numirė lygioje vietoje, nes nebeatlaikė širdelės. Tai taip, kad ponas Vytautai ne viską žinote, ir geriau nelyskite.

Ignatavicius

2020-08-04   16:50

IP: 185.11.26.161

Gerai kad atsiranda raštingas ir drasus žmogus Dr. Vytautas Čepas, kuris taikliai pastebėjo, kad lietuvių prigimtis juodinti žmones ir nesvarbu ar tiesa ar ne. Vyšniauską žinau iš spaudos iš jo organizuotų renginių, matiesi ir jautėsi, kad mieste dideli sportinį darbą darė Bronislavas.Pasauliniai galiūnų konkursai , įvairus bėgimai Vilnius Klaipėda , Maskvos maratonai,svarsčių kilnojimo ir rankų lenkimo čempionatai, masiniai slidžiu čepionatai ,keliose net aš pats su šeima dalyvaudavau. Vienu žodžiu viską neišvardinsi, o čia dėl kažkokių dopingo mergaičių ambiciju kad pastatė lašalinę įvyko žemės drebėjimas, kadangi 15 min. ir delfi išpūtė burbulą. Nori sumenkinti Vyšniausko padarytus didelius darbus Klaipėdos mieste. Pagarba šitam žmogui ,visada darbai kalba patys už save,o mes matome tai ką norime. O gerb.Dr. Vytautui Čepui STIPRYBĖS . Tik drąsus ir išmintingas žmogus gali eiti priš srovę.

Myndė

2020-08-04   10:17

IP: 172.69.190.14

Visi kartais klystame, vis kartais suklumpame gyvenime. Bet vieni klumpame nieko rimto nenuveikę, kiti - kalnus nuvertę.
Aš pamenu Broniaus Vyšniausko Klaipėdoje organizuotus Pasaulio Galiūnų konkursus. Tada apie mūsų šalį mažai žinojo Pasaulis.
Bronislavas Lietuvos žinomumui didinti nuveikė daugiau, nei visos įvaizdžio formavimo agentūros, kūrusis Drąsios Lietuvos įvaizdį ir kitas aferas ir iššvaistę dešimtis milijonų vėjais.
Prieš B. Vyšniauską jo realius darbus ir jo realius nuopelnus lenku savo žilstančią galvą...

rimkietis

2020-08-04   10:07

IP: 78.57.207.59

galima ir čėrką kartu padaryti ir paskui pasakas kurti apie draugelį

Jonas Lietuvis

2020-08-04   09:59

IP: 172.69.190.76

Beveik visi Rytų Vokietijos ir Sovietinės imperijos medaliai įgyti dopingo pagalba ir valstybiniu lygmeniu. Buvo spec tarnybos KGB kontrolės lygmeniu , kurios įvedinėdavo ir išvesdavo iš sportininkų kūno, pagal metodiką , dopingą. Bronius tai praeities reliktas , ir nereikia tauzyti straipsnyje žinių ,kurios prieštarauja žinomoms tiesoms. Ir kiek bemaliavotum Vytautai Čiapai , ant šūdino grunto , vanduo nuplaus rožinius dažus ir nieko nepadarysi. Reikia geriau atgailauti už praeities klaidas ir tikėtis kad tas nepasikartos.

BS

2020-08-04   09:47

IP: 78.58.46.50

Abu tokie ir vienas kitą gina.

Liudas

2020-08-04   08:29

IP: 185.11.26.161

Prisidirbes Vyšniauskas,ką čia dar ginat

Ramiktės, p. Čepai

2020-08-01   18:54

IP: 78.62.147.40

Suprantu Jūsų, Autoriau,draugystę, bet yra padorumo ribos. Nebejuokinkite žmonių, nežeminkite savęs, gindamas Bronių Vyšniauską. Jūsų sportas, šis sportas išsigimė. Raimondo Zenkevičiaus gaila. išėjusio Anapiln. Buvo "švarus". legendinis doras sportininkas, o šia visa "Vyšnių" company- tablečių chebra.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Pagaliau — Aleksejus Navalnas. Vyras, kurį ir deginamas galėtum pavadinti apaštalu, nes...

Arvydas Juozaitis: Aleksejus Navalnas - ne samdinys nuotrauka, foto

Savo mintimis, pasiūlymais, džiaugsmais ir rūpesčiais galite pasidalinti tel.(8 46) 38 52...

Gražinos skiltis: plastinės operacijos nuotrauka, foto

Būtų labai juokinga, jei nebūtų graudu. Viešojoje erdvėje reiškiasi minios visų galų...

Vidas Rachlevičius: Lietuva tampa labai įdomiu kraštu nuotrauka, foto

Kaip žinia, lygiai prieš metus Seimas priėmė Sveikatos apsaugos ministerijos parengtą Sveikatos...

A. Razbadauskas: „Panika daro didelę žalą žmonių sveikatai“ nuotrauka, foto

Kuo gali būti pavojingas įstrigimas savo mintyse - ruminavimas nuotrauka, foto

SE, Visi mes kartais ruminuojame, tik galbūt ne visi žinome, kad tai darome....

Baltijos šalių ministrai bendrai pasmerkė taikių protestuotojų sulaikymus Rusijoje nuotrauka, foto

Pasaulis, Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrai, reaguodami į Rusijos ...

Riaušių įkvėpti klaipėdiečiai griebėsi „Molotovo kokteilio“ nuotrauka, foto

Kriminalai, Praėjusių metų pavasarį JAV kilusi masinė aršių protestų bei neramumų banga susuko...

"Neptūnas" sieks revanšo prieš "CBet" nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Neptūno" krepšininkams po sunkios dvikovos Vilniuje su "Rytu" nėra kada atsikvėpti...

Pasaulis, Paskelbta prieš 9 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 11 val.

Sportas, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...