2019 m. liepos 18 d. 01:22 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Susimovei, Petrai!

(3)

Reklama

Tikiu šventą Petrą, pradėtą šventos Mergelės Marijos, kuris kentėjęs prie Grybauskaitės, buvo prikaltas prie generalinio prokuroro Evaldo Pašilio kryžiaus, sėdi visagalės mišrios Seimo narių grupės dešinėje, iš ten ateis gėjų teisti.

Regis, tokią maldą antradienį turėjo sukalbėti Seimas, nusprendęs neatimti neliečiamybės iš žmogaus, kurį teisėsauga įtaria padarius nemenkus nusikaltimus – piktnaudžiavus, apgaulingai tvarkius apskaitą, prekiavus poveikiu, klastojus dokumentus ir papirkus.

Jau po to, kai Seimas nusprendė neskelbti apkaltos Mindaugui Basčiui, kuris buvo pripažintas šiukščiai sulaužęs priesaiką, bendradarbiavęs su KGB agentais, parlamentarams išties tąkart beliko melstis, nes žmonės atėjo prie parlamento langų ir kaltino. Lyg Kristus tąkart kalbėjo Viktoras Pranckietis, Seimo pirmininku vadinamas, ir sakė, kad jam gėda, ir prašė pasigailėti. Dar seimas pasakė, kad taip nebedarys.

Šis protestas – tai lyg Žalgirio mūšis: visuomenės pergalė buvo didinga ir galinga, galiausiai Basčiui beliko susikrauti čimodanus ir pirdolinti iš ten, kur jam nevieta. Tačiau šis protestas toks senas, kad jis rūpi tik istoriją tyrinėjančiam Bumblauskui. Protestas atgulė į praeitį taip, kaip į praeitį atgulė ir politinė kultūra, pagarba rinkėjams ir parlamentarų senas pažadas nebevogti (pamenat, kaip seimūnai vos ne krauju pasirašinėjo tą pasižadėjimą? Čia true story – jie tikrai dėjo parašus ant tokio pasižadėjimo, mačiau per žinias, tik buvau dar labai mažas ir štai kokią valstybę savo vaikiškomis akimis jau stebėjau, o tai daug ką sako, kokį pavyzdį ateinančioms kartoms tautos išrinktieji demonstruoja).

Seimas antradienį ir vėl pasigailėjo politinio iškrypėlio lyg gailestingas Dievas tėvas, nes juk ne mums, gyviesiems, teisti. Ir išvis, ko gero, Seimo nariai po sprendimo parodyti, kad jiems visko būna ir nieko už tai nebūna, vadovaujasi tik tokiu požiūriu: „Tegul pirmas seimo narys, kuris nėra prekiavęs poveikiu, meta į mane akmenį!“

Atleisk ir tau bus atleista, taip sakant. Galim didžiuotis, nes šiuo požiūriu esame pati krikščioniškiausia tauta pasaulyje. Biblijoje parašyta – reikia atleisti ne 7 kartus, o 77 kartus. Tai štai ir gailestingumas. 

Reklama

Sveikas parlamente, malonės pilnasis, Petras su Tavimi!

Šioje vietoje norėtųsi rašyti: „Atleiskite skaitytojai, kurie išrenka tokius politikus kaip Petras, bet jūs susimovėte.“ Tačiau mano skaitytojai, atleiskit, Petro Gražulio nerenka ir niekada nerinks. O jei skaitote šį tekstą ir dar toliau balsuosite už tą koldūnų pakelių veikėją, sorry, jūs tikriausiai vis tik ne skaitote, o jums diktuoja tekstą, nes jūs taip neturite išsilavinimo, kad net skaityti nemokate.

O dabar kreipiuosi į poną Petrą Gražulį. Štai kelios mintys ir klausimai. Tad įsikibkite, pone Petrai, į savo neliečiamybę, kurios Seimas neatėmė, ir laikykitės.

Kol jūs kalbate, kad ponia Grybauskaitė daužė prezidentūroje baldus reikalaudama generalinio prokuroro E. Pašilio patraukti Jus baudžiamojon atsakomybėn, kyla logiškas klausimas, ar Jūs pats tikite, kad jumis, tokiu menku politiniu vabalėliu, iš esmės prezidentė taip domisi ir Jūs esate jai toks pavojingas? Nes juk kokius atominio ginklo kodus reikia žinoti, kad aukščiausia valstybės galva suniokoja savo kabinetą ir atsiklaupusi ant kelių maldauja prokuroro teisingumo... Jūs kliedėjote ir atvirai melavote prieš neliečiamybės pašalinimą apie baldus daužiusią Grybauskaitę. Ir Seimas, nubalsavęs už Jūsų neliečiamybės išsaugojimą, regis, su tuo sutiko. Jums, seimo nariai, negėda? Pranckiečiui seniai gėda, bet, regis, jam vienam ten ir tegėda.

Jūs, Petrai, nuolat kalbate apie tai, kad su Jumis bando susidoroti. Tik dėl ko? Ar nesate šiek tiek susireikšminęs šiuo klausimu? Jei valstybė norėtų, Jūs jau būtumėte kelias pėdas po žeme, tačiau mūsų valstybė ne tokia, tad galiu tik pakartoti Jums tai, ką ir ponia Dalia prieš rusų karių pratybas netoli Lietuvos sakė: nereikia čia mūsų gąsdinti ir pačiam gąsdintis. Kaip šitaip galima negerbti rinkėjų ir galvoti, kad tokiais kliedesiais jie patikės?

Aš manau, kad neverta net dorotis su Jumis, nes ir taip esate politinis lavonas po to, kai paaiškėjo, kad nors deklaruojate krikščioniškas ir šeimos vertybes, ne tik kad išsiskyrėte su žmona (kur dabar jūsų tradicinės šeimos vertybės?), bet dar ir Lietuva sužinojo, kad turite nesantuokinį vaikutį (bažnyčia sako, kad vaikas turi augti su mama ir tėčiu, o auga tik su mama – kodėl?). Lavonu tapote ir todėl, nes Jūs savo vaikučio mamą išvadinote psichine ligone (tai dar ne pagrindinė priežastis, nes Jūsų rinkėjams čia viskas ok), ir todėl, nes nuolat kalbate apie krikščionybę, o elgiatės taip nekrikščioniškai.

Reklama

Nėra krikščioniška taip nekęsti Lietuvos ir kenkti jos įvaizdžiui traptautinėje arenoje savo nuolatinėmis nesąmonėmis, kai jūs matote priešus, kurių nėra.

Ir galiausiai, kai ateina proga pagaliau kaip vyrui (už Lietuvą!) stoti akis į akį prieš teisingumą ir įrodyti, kad esate nekaltas (ta teisine prasme), jūs sprunkate ir apsigobęs neliečiamybe žvelgiate kiaulės akimis.

Štai čia, Petrai, ir susimovei.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

Palmira

2019-06-26   08:48

IP: 86.100.64.138

Labai pasidžiaugiau už jaunojo kolegos šmaikštumą, bet.. kaip dažnai pasitaiko, pabaigoje neišvengta perteklinės informacijos. Tobula nuomonė, išlaikanti ir dėmesį, ir pagrindinę teksto mintį, buvo iki tol kol...nepadėta tiessmukai moralizuoti Petrui. Tai, deja, jau degutas šaukšto, pagadinusio medaus statinę. Jonai, prisimink ir neįsižeisk - mažiau visada yra geriau! :)

Klaipėdietė

2019-06-26   08:06

IP: 83.171.17.74

Atleisti seimą, tokių mums nereikia. GĖDA, kad šitaip balsuoja. O Gražulis senai jau turėjo palikti šią šiltą vietelę, bet šia LIETUVA. GĖDA, kurie neleido (nebalsavo) Gražulį priremti prie sienos.

Elfas

2019-06-26   01:18

IP: 90.140.249.20

Jonai,eilinį kartą ačiū už neeilinį straipsnį !

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

"Negali susitaikyti, kad laikui bėgant žmogus gražėja dvasiškai, o fiziškai - kaip...

Mentalitetų skirtumai nuotrauka, foto

Praėjo labai nemažai laiko, kol lietuviai suprato, kad saugos diržai ir vaikiškos...

Iki tragedijos tik žingsnis nuotrauka, foto

Pats vasaros įkarštis. Žmonės keliauja. Kuršių mariomis nesustodami pirmyn atgal zuja keltai...

Ministre, tiesiog perkelkite į Smiltynę nuotrauka, foto

Kas yra valstybė? Uždavus šį klausimą, gatvėje išgirsime daugybę variantų - tai...

Kartą per metus giedi himną, vadinasi, esi lietuvis? nuotrauka, foto

Baltijos jūroje tarša mažėja, tačiau džiaugtis anksti nuotrauka, foto

Jūra, Baltijos jūra mums yra ypatinga ne tik todėl, kad ji vienintelė skalauja...

Moteris iš Gargždų: „Nenorėjau jo žudyti“ nuotrauka, foto

Kriminalai, Gargžduose gyvenanti 45 metų Ingrida Krikšnaitė, nuskriaudusi sugyventinį, kuris su ja dalijosi...

Klaipėdiečių pergalės "Gintarinių irklų" regatoje nuotrauka, foto

Sportas, Trakuose, Galvės ežere, vykusioje tarptautinėje "Gintarinių irklų" regatoje pergales skynė Klaipėdos irklavimo...

Sudėlioti paskutiniai Jūros šventės akcentai nuotrauka, foto

Klaipėda, Trečiadienį Klaipėdos savivaldybėje įvyko spaudos konferencija, kurioje artėjančios jubiliejinės Jūros šventės atstovai...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...