2020 m. spalio 24 d. 04:22 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Neringa Venckienė: Edita Žiobienė - „geriausias vaiko draugas“?

(2)

2020-06-01, 23:10

Neringa VENCKIENĖ

Neringa Venckienė: Edita Žiobienė - „geriausias vaiko draugas“? nuotrauka, foto

Apie rengimąsi naudoti prievartą vaikui ir panaudotą prievartą vaiko atžvilgiu žinojo vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė.

© Irmanto Sidarevičiaus nuotr.

Reklama

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimuose pagerbtos vaikų ir naujagimių gydytojos, vaikų globos namus Šakiuose ir Alvite įkūrę dvasininkai, taip pat - vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė.

Ar nejuokinga? Edita Žiobienė - „geriausias vaiko draugas“? E.Žiobienė - ta pati, kuri, prievarta paėmus mano brolio Drąsiaus Kedžio mažametę dukrą Deimantę Kedytę, viešai gyrėsi, kad apsiverkė iš džiaugsmo.

Dauguma „Youtube“ kanale jau matė 2020 m. gegužės 14 d. patalpintą aštuonerius metus nuo visų slėptą vaizdo įrašą, pavadintą „Kaip buvo paimta mergaitė iš Venckienės namų“, kuriame matoma, kaip 2012 m. gegužės 17 d. valstybės pareigūnai namo, esančio Klonio g. 5, Garliavoje, viduje naudojo prievartą mano brolio D.Kedžio mažametei dukrai D.Kedytei.

Valstybės pareigūnai vaizdo kameromis fiksavo prievartą, tačiau vaizdo įrašus slėpė nuo Lietuvos Respublikos Seimo, kai buvo naikinama mano, kaip teisėjos, vėliau - kaip Seimo narės, teisinė neliečiamybė.

To prievartą vaikui patvirtinančio įrašo nereikėjo nei konservatoriams, nei socialdemokratams, nei kitiems. Generalinė prokuratūra taip pat slėpė įrašą nuo Jungtinių Amerikos Valstijų.

Vaizdo įrašai patvirtina, kad 2012 m. gegužės 17 d. prieš mažametę D.Kedytę valstybės atstovai ir kiti su jais kartu atėję asmenys naudojo psichinę ir fizinę prievartą vaikui. Iš įrašo akivaizdu, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybų darbuotojos Gražina Didžbalienė ir Evelina Talalienė naudojo psichologinį ir fizinį smurtą brolio dukros D.Kedytės atžvilgiu: lietė mergaitę, abi plėšė vaiko rankas.

Apie rengimąsi naudoti prievartą vaikui ir panaudotą prievartą vaiko atžvilgiu žinojo vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Odeta Tarvydienė, Kauno miesto ir rajono Vaiko teisių apsaugos tarnybų vadovės Birutė Daugėlienė ir Janina Dabašinskienė...

Šiems asmenims, esamiems ir buvusiems valstybės pareigūnams ar tarnautojams, turėjo būti pradėti ikiteisminiai tyrimai. Jie turėjo būti nuteisti.

Smurtą prieš vaiką draudžia Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas, Vaiko teisių konvencija, kiti nacionaliniai ir tarptautiniai aktai.

Ir štai sulaukėme birželio 1-osios, kai E.Žiobienė gauna apdovanojimą Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga. „Kaip miela ir smagu“. O kodėl ji negavo apdovanojimo, kai „puikiai“ prižiūrėjo savo sutuoktinio močiutę Kaune? Kas įsteigs ir apdovanos E.Žiobienę „pamiršusios senelę“ prizu?

Perskaičius apie E.Žiobienei įteiktą apdovanojimą, pagalvoji: ar jūs jau išprotėjote?

Filosofas Arvydas Šliogeris rašė: „Ar pastebėjote, kad neįtikėtinai greitai, per keliolika metų, atsidūrėme kitame krante, tarsi nematoma milžiniška katapulta būtų mus švystelėjusi į kitą pasaulį, visai kitokį, nei tas, prie kurio buvome įpratę - pasaulį, kuris primena Orvelo utopiją kur kas labiau nei sovietmetis, nors, atrodo, taip neturėtų būti. (...)

Reklama

Jei esama dviejų krantų, turi būti ir upė? Atsakau: upės nebėra, liko tik išdžiūvusi vaga; o gal geriau pasakyti taip: tarp tų dviejų krantų žiojėja pragarmė - krantai nesusisiekia, jie svetimi vienas kitam; nebeįmanomas joks kompromisas: arba tu renkiesi pornografinę Didžiojo Brolio imperiją, arba ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.“

E.Žiobienė, kaip „geriausias vaiko draugas“, ją apdovanojusieji ir tais apdovanojimais besidžiaugiantieji yra kitame krante.

Mes, kurie 2012 m. gegužės 17 d. matėme protu nesuvokiamą valstybės pareigūnų prievartą vaiko atžvilgiu, niekada nebūsime „žiobienių“ krante. Mes seniai pasirinkome ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2020-07-13   22:53

IP: 81.7.118.134

tokius zmones apdovanoti galetu tik stalinas arba jo draugas hitleris

ZAL

2020-06-03   07:08

IP: 172.69.190.72

JEIGU NE ZIOBIENE TAI TAS VAIKAS BUTU KANKINES TOI PEDOFILU GIMINEI JUK NET IR PATI LAIMUTE KEDIENE SAVO ANUKE MOKE APIE SUNAUS SYSALUS VISALAIK

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Į antrąjį rinkimų turą neisiu. Bet, gink Dieve, visai neagituoju taip daryti...

Rinkimų reikaliukai nuotrauka, foto

Apaštalas Paulius rašė laiškus korintiečiams. Seneka rašė laiškus Liucijui. Kunigaikštis Gediminas rašė...

Tai ko tie gėjai reikalauja? (Atsakymas T. Matulevičiui) nuotrauka, foto

Esu teigiamai nusiteikęs žmogus. Stengiuosi niekada nedejuoti ir moku džiaugtis kitų sėkme....

Teisutis Matulevičius: "Kitoks laiškas "kitokiems" nuotrauka, foto

SAM: Klaipėdos savivaldybė - raudonojoje zonoje nuotrauka, foto

COVID-19, Ateinančią savaitę, nuo spalio 26 iki lapkričio 1 d. imtinai, remiantis naujuoju...

Nauja tvarka dėl izoliacijos: kas keičiasi nuotrauka, foto

COVID-19, Europoje Tarybai pateikus rekomendacijas dėl suderinto požiūrio į laisvo judėjimo apribojimą reaguojant...

Stresas dėl atidėliojimo: kai vengiam problemų ir jų sprendimų nuotrauka, foto

Psichologija, Mintis „šitą padarysiu vėliau“ yra pažįstama visiems. Ypač kai galvojame apie ne...

Sportiškajai Nikitinų šeimynėlei - 17 medalių nuotrauka, foto

Sportas, Sportiškoji Nikitinų šeima - Anatolijus ir Irena bei jų dukra Ilona Songailienė...

COVID-19, Paskelbta prieš 5 val.

COVID-19, Paskelbta prieš 6 val.

Psichologija, Paskelbta prieš 7 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...