2021 m. vasario 26 d. 20:59 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Linkėjimai laukiantiems kitokių Kalėdų

(4)

Reklama

Štai ir priartėjo tos laukiamos Kalėdos. Nei Kūčių vakarą, nei per Kalėdas "Vakarų ekspresas" neaplankys Jūsų namų. Mokantieji naudotis internetu galės paskaityti VE portalą. Jame dirbantiesiems nėra nei valstybinių, nei bet kokių kitokių švenčių.

O štai skaitantiesiems tik popierinį mūsų laikraštį, dažniausiai atskirtį ir taip jaučiantiems vyresnio, garbaus amžiaus klaipėdiškiams, aplinkinių miestų gyventojams, tikrai žinau, jo trūks. Tad visai netradiciškai - ne penktadienį, o šiandien - skiltis. Ji išskirtinai skiriama vyresniesiems laikraščio skaitytojams.

Gyvename labai skirtingomis nuotaikomis - kam ligos, kam ir pačių artimiausiųjų netektys, o kam ir didžiuliai džiaugsmai, sulaukus anūkų ir netgi proanūkių. Bet tie džiaugsmai - tik per nuotolį. O kai kurie iš jūsų sielvartauja dėl to, kad iš Didžiosios Britanijos neparskris ir netgi iš visai netolimo Lietuvos miesto neatvažiuos, gal net iš visai netolimo miesto kvartalo neateis patys mieliausieji, laukiamiausieji - prie durų padės tik dovanėlę. Ji toli gražu neatstos tradicijos ir ritualo sėsti prie Kūčių stalo kartu. Ir laužomo kalėdaičio, švento ritualo, neatstos.

Bet žinokit, tie mylimieji, laukiamiausieji širdimi bus kartu. Gal net labiau nei per visas anksčiau buvusias Kūčias. O ir Kalėdas. Ir jūs būsite mintimis arčiau jų. Kartais tai kur kas vertingiau negu sakomi žodžiai. Tą tikrai žinau. Tiesiog bus laiko galbūt paskaičiuoti klaidas, padarytas auginant vaikus - juk visko pasitaiko.

Galbūt bus laiko suprasti, kad kišotės per daug į savo vaikų šeiminį gyvenimą. Žinoma, norėdami tik gero. Bet ir trokšdami, kad jaunoji karta gyventų pagal panašų modelį, kaip jūs patys. Ir dėl to kildavo konfliktų, nesusikalbėjimų. Jei tai įvertinsite, - juk telefonus turit.

Ot, imkit ir paskambinkit žentui ar marčiai prisipažinti, kad buvote neteisus ar neteisi. Tą patį apmąstę galit pasakyti ir savo sūnums ar dukterims ir netgi anūkams. Gal ir jie, "sudėlioję sąskaitas", kažką pasakys Jums, dėl ko jaučiate nuoskaudas. Ir seniai laukėte bent jau "atsiprašau".

Reklama

Taip įsivaizduočiau kitokias nei visada Kalėdas, o ir Kūčių vakarienę vienam arba dviese. Na, o tokiems visiškiems vienišiams kaip aš - irgi platus laukas mintims. Irgi prie uždegtos žvakelės ant Kūčių stalo sumuosiu, ko kam esu pridirbusi, o gal taip tik įsivaizduoju. Ir Kalėdų dieną tai pasakysiu draugams, gal ir kolegoms. Tiesą sakant, labiausiai esu prasikaltusi negausiems giminaičiams. Kuo? Dėmesio stoka. Net telefoninio dėmesio stoka...

Tuos, kurie jaučia ypatingą atskirtį, norėčiau paguosti - juk turėsite galimybę išklausyti Bernelių mišias per televiziją ar radiją. Pasimelsti už artimiausius ir mylimiausius. O ir jau iškeliavusius TEN. Tik atrakinkit savo širdis, ir atskirties pojūtis išnyks. Arba bent jau sumažės. Taigi - skaidraus Jums Kūčių vakaro, šviesių Kalėdų.

Savo mintimis, pasiūlymais, džiaugsmais ir rūpesčiais galite pasidalinti tel.(8 46) 38 52 97 darbo dienomis 10-13 val. arba rašyti el. pašto adresu [email protected]

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Moteris

2020-12-26   22:19

IP: 185.11.26.161

Ir as prisijungiu prie sveikinimu. Tokio optimisto zmogaus, kaip p. Grazina nedaznai pasitaiko. Taigi, visi sedim siais metais namie, bet nepasakyciau, kad taip blogai. Tiesiog gerai ir idomiai.

erika

2020-12-24   11:53

IP: 78.57.199.149

p. Grazina su sventomis kuciomis ir palaimintu SV.Kaledu.Aciu uz Jusu straipsnius,visada laukiu nauju....Jums geros sveikatos ir sekmes....

Nijolei

2020-12-24   07:54

IP: 78.58.48.66

Ačiū, kad skaitote.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Mestos rinktinės totalitaristų „intelektualų" pajėgos, išridenta parūdijusi stambaus kalibro propagandinė...

Absoliutus valdžios ordinų kavalieriaus A.Tapino fiasko nuotrauka, foto

Jau ištisus metus visame pasaulyje siautėjant pandemijai įvairiausio lygio valdžios ieško sprendimų,...

Klaipėdos pagalba sugniuždytam verslui: gyvybės pliūpsnis ar kompresas „nabašnikui“ ? nuotrauka, foto

Žinoma, kaip ir kiekvienas normalus žmogus, sureagavau į pačiuose įvairiausiuose medijos kanaluose,...

Kietosios dalelės nuotrauka, foto

Į antrąjį klausimą daugelis gerokai lengviau pateiktų atsakymą – žinoma, kad ant ešafoto...

Vakcinos ir ES: kas nutiko ne taip ir ką giljotinuoti? nuotrauka, foto

„Jau turime priemonių visam laikui užbaigti COVID-19“ nuotrauka, foto

COVID-19, Izraelyje atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 1,2 mln. žmonių, patvirtino, kad „Pfizer“ vakcinos...

"Klaipėdos senųjų kapinių istorijos" - mūsų miesto emocinė patirtis nuotrauka, foto

Senųjų Klaipėdos kapinių istorijos, Šią savaitę dienos šviesą išvydo autentiškas istorinis kultūrinis leidinys "Klaipėdos senųjų kapinių...

Klaipėdos miesto taryboje - nauja frakcija "Už Klaipėdos ateitį" nuotrauka, foto

Klaipėda, Siekdami konstruktyvesnio darbo Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje, mes, tarybos nariai Artūras Razbadauskas,...

Absoliutus valdžios ordinų kavalieriaus A.Tapino fiasko nuotrauka, foto

Nuomonės, Mestos rinktinės totalitaristų „intelektualų" pajėgos, išridenta parūdijusi stambaus kalibro propagandinė...

Senųjų Klaipėdos kapinių istorijos, Paskelbta prieš 58 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...