2019 m. birželio 26 d. 01:34 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Gyvenimo vaizdeliai

Gyvenimo vaizdeliai nuotrauka, foto

Gražina JUODYTĖ.

© Asmeninio albumo nuotr.

Vienoje užeigoje maždaug Sabonio ūgio kavalierius, pasilenkęs, kad nekliudytų durų staktos, teiraujasi padavėjos, gal barmenės. Už nugaros laiko į celofaną "suvystytas" tris rožes. Matyt, toji, kurios ieškojo ir nerado, įkrito į širdį. Rožes paliko. Darbo draugės pažadėjo perduoti.

Ir galvoju, - dar nenunyko tradicijos merginai, moteriai teikti gėlių. Tik kodėl jos teikiamos puokščių ir saldainių dėžučių metu, kuris senoviškai vadinamas merginimu? O jau kai vienaip ar kitaip prasideda šeiminis gyvenimas, tos gėlės ir bet kokios malonios staigmenėlės nunyksta.

Tiesa, esti ir gražių išimčių: pažįstu vieną šeimą, kurios galva "bukietus" žmonai parneša beveik kasdien. Ir vis dėkoja už dvi dukteris, tris sūnus, kurie užaugo puikūs žmonės. Užtat, kad tėvų santarvėje ir harmonijoje auginti.

Skaitytoja atkreipia dėmesį

Skiltis gavo tokio turinio skaitytojos laiškelį: "Vakarų ekspresą" skaitau kiekvieną dieną daugelį metų. Pastebiu, kad problemos po truputį pradedamos spręsti po kokio nors laikraščio straipsnio. Arba nors diskutuoti tomis temomis laikraštyje pradedama. Tad norėčiau atkreipti dėmesį į du ne tik mane erzinančius dalykus:

1. Klaipėdos miesto taksi automobilių, jų vairuotojų "švara". Ne vienas taksistas galėtų išsisiurbti mašinos vidų, o ir pats bent jau galvą išsiplauti. Nemalonu, kai plaukai tokie taukuoti, kai atrodo, - ant tų "taukų" galėtum blynų pasikepti.

2. Klaipėdos purvo audros. Žinome - miesto centro gatvės yra valomos ir net plaunamos. O štai miegamųjų rajonų priežiūra tarsi sustingusi laike. Žiemą pribarstytus druskos su žvyru mišinius gali ir ekskavatoriaus kaušais iš šaligatvių pakraščių semti. Nejaugi šitų gatvių valyti nereikia? Jos jau Klaipėdos užribis?"

Renovacijos reikaliukai

Ponia Irena, gyvenanti renovuojamame name, kol kas nepasirūpino nusipjauti beveik prieš 70 metų statytų "čiuguninių" radiatorių. Gerokai įsibėgėjusi renovacija, kaip sužinojo gyventojų susirinkime, baigsis turbūt kitų metų panašiu laiku. Tie, kurie radijatorius jau nusipjovė, baisiausiai sunerimo: jeigu taip viskas užsitęs, kaip jie žiemos? Pagalvojau, - renovuotojai privalėtų teikti visą informaciją: kas, kaip ir kada. Name gyvena daugiausia garbaus amžiaus žmonės, kurie ir taip įsivaro pakankamai stresų dėl kiekvienos gyvenimo permainos. O čia - skolos keliasdešimčiai metų už tą renovaciją, dar visokios baimės ne tik dėl nupjautų ar dar nenupjautų radiatorių. Manau, kad renovuojantieji namą tikrai žino, kad vasara netruks prabėgti, tikrai žino, kada įjungiamas ir išjungiamas šildymas. Ir tikrai "tilps" į grafikus. Tai kodėl žmonės turėtų taip stresuoti, "modeliuodami" žiemą be radiatorių...

Norėdami pasidalinti rūpesčiais ar džiaugsmais, darbo dienomis skambinkite 10 - 13 val. tel. (846) 49 34 35 arba rašykite laiškus el. pašto adresu grazina@ve.lt

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Tikiu šventą Petrą, pradėtą šventos Mergelės Marijos, kuris kentėjęs prie Grybauskaitės, buvo...

Susimovei, Petrai! nuotrauka, foto

Dažnai atrodo, kad tikrų problemų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje...

Nevadinkit moterų gražiomis - būsite „suėsti“ nuotrauka, foto

Fanatikai visada buvo pavojingi. Kai fanatikas  prasibrauna į aukščiausius valdžios postus, tai...

Apsaugok Viešpatie nuo Verygos varškėčių nuotrauka, foto

Artėja stebuklingoji Joninių naktis. Ir galvoju, - kuo tie Jonai nusipelnė turėti...

Joninių reikaliukai nuotrauka, foto

Susimovei, Petrai! nuotrauka, foto

Nuomonės, Tikiu šventą Petrą, pradėtą šventos Mergelės Marijos, kuris kentėjęs prie Grybauskaitės, buvo...

Keltininkams Joninių savaitgalis nebuvo baisiausias nuotrauka, foto

Vasara, AB "Smiltynės perkėla" darbuotojai sako, kad per Joninių ilgąjį savaitgalį jiems sekėsi...

Lietuvoje Jūrininkų diena nešvenčiama nuotrauka, foto

Jūra, Pasaulyje birželio 25 d. minima kaip Tarptautinė jūrininkų diena. Pasak Lietuvos jūrininkų...

Policija prašo pagalbos - dingo senolis nuotrauka, foto

Kriminalai, Šiandien iš namų Klaipėdoje uogauti išėjo ir iki šiol negrįžo 1937 m....

Nuomonės, Paskelbta prieš 3 val.

Vasara, Paskelbta prieš 4 val.

Jūra, Paskelbta prieš 5 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 5 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...