2020 m. spalio 31 d. 00:53 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Gražinos skiltis

(1)

2020-03-13, 17:01

"Vakarų ekspreso" inf.

Gražinos skiltis nuotrauka, foto

Reklama

Savo mintimis, pasiūlymais, džiaugsmais ir rūpesčiais galite pasidalinti tel. 49 34 35 darbo dienomis 10 - 13 val . arba rašyti el. pašto adresu [email protected]

Ar gresia "apsikarūnuoti"?

Na, šventės praslinko, galime pakalbėti ir apie kasdienybę. Manau, kad ne vienas esame užvaldytas baimės "apsikarūnuoti" virusu. Esu įsitikinusi, kad tą vis dar neįvardijamą šiaulietę dėl pilietinio požiūrio į savo "karūnos" užkratą reikėtų paskelbti Metų žmogumi. Nes... Prieš kelias dienas pirmą kartą Klaipėdos gatvėje pamačiau vaikiną su kauke. Kadangi rengiuosi važiuoti į Vilnių, teatro premjerą, pamaniau, kad kaukė praverstų ir man. Užsukusi į vaistinę, kaip jau ir žinojau, kaukių neradau. Bet geraširdė šiek tiek pažįstama vaistininkė įbruko dvi kaukeles. Pinigų neėmė... Kai įspūdžiais dalijausi su kolege, ši baisėjosi faktu, kad bendravo su pažįstama, grįžusia iš "karūnos" karaliavimo epicentro. Ir... apie tai net neužsiminusia.
Dar tik prasidėjus koronaviruso epidemijai, šaipiausi iš vilnietės draugės, neinančios iš namų, paranojos. Bet kai ji papasakojo apie aplinką, kurioje gyvena, šaipytis jau reikėjo iš manęs. Ji per langą stebėjo, kaip atvažiavo automobilis, iš kurio išlipo kaukėti žmonės, dėliojantys tikriausiai maisto ryšulėlius. Iš namo išėjo taip pat kaukėti žmonės ir susirinko tuos ryšulėlius. Ar "karūnuotas" virusas pasklis po Lietuvą, labai priklauso nuo žmonių atsakomybės. Ir pilietiškumo, galvojant ne tik apie save...

Apie suolelius ir dar kai ką

Skiltis gavo tokio turinio p. Laimos laiškelį: "Aš esu ilgametė Klaipėdos gyventoja. Stebėdama aplinką, negaliu ramiai praeiti pro problemines miesto vietas. Gyvenu Danės g. name. Šiuo metu vyksta Muzikinio teatro ir skvero statybos ir rekonstrukcijos darbai. Statydami apsaugines tvoras ten, kur jiems reikia, darbų vykdytojai panaikino arba užtvėrė šaligatviuose bei takuose buvusius suoliukus. Bėda ta, kad mūsų miesto vadovai ir atsakingi darbuotojai to nežino ir nemato. Bet juk tai jie patvirtino tuos projektus. Neliko nė vieno suoliuko visame rekonstrukcijos ir statybų rajone nuo J. Karoso g. iki Biržos tilto bei prie rekonstruojamo Muzikinio teatro. Suoliukai liko vidinėje tvorų pusėje. Turbūt šaligatvių teritorijoje būtų nesudėtinga pastatyti nors laikinus suoliukus. Ir dar. Tuoj skvere šalia tvoros pražys sakuros. Akivaizdu, šį pavasarį jos liks užtvertos, nors darbai toje vietoje dar neaišku kada bus atliekami... Kam tai rūpi? O gal privalėtų rūpėti?"

Pagyra miesto tvarkytojams

O štai ponia Regina, gyvenanti Statybininkų prospekte, pasidžiaugė miesto tvarkytojų darbu: "Gal pirmą kartą šiais metais džiaugiasi mano širdis dėl tvarkomo miesto ne tik centre. Stebuklas - buvo sugrėbtos pūvančių lapų krūvos, sutvarkyti gėlynai, užkloti durpėmis nuo Debreceno iki Smiltelės gatvės. Anksčiau dėl to ne kartą esu kreipusis į Savivaldybę, bet niekas nereaguodavo. O šiemet įvyko stebuklas. Gal todėl, kad sniegas visų šiukšlynų nebuvo apklojęs?" - spėliojo mūsų laikraščio skaitytoja p. Regina.

Iš šeiminio gyvenimo

O štai p. Audrius išklojo šeiminio gyvenimo epizodėlį: "Žmona išėjo pirkti suknelės. Sėdžiu automobilyje. Pergalvojau savo gyvenimą. Pergalvojau jos gyvenimą. Pergalvojau bendrą mūsų gyvenimą.
Susirūpinau dėl Lietuvos. Susirūpinau dėl Europos. Susirūpinau dėl pasaulio. Suskaičiavau automobilius. Skaičiuoju žmones. Prisiminiau skaitytas knygas, matytus filmus. Pasiginčijau su savimi. Susipykau. Atleidau. Grįžo... nenusipirkusi suknelės."

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

*

2020-03-13   23:26

IP: 185.189.112.72

Sveiki, Sveiki atvykę į „Spotcap Global Loan Services“. Mano vardas *, aš esu skolintojas, taip pat paskolų konsultantas.

Ar jums labai reikia finansinės paramos? ar jums reikia paskolos įvairiems tikslams? jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš patarsiu kreiptis į mano firmą per | [email protected] | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | ir turėkite paskolą savo sąskaitoje per 24 valandas, nes mes teikiame puikias paskolų paslaugas visame pasaulyje.

Mes siūlome visų rūšių paskolas (asmeninę paskolą, verslo paskolą ir daugybę kitų), siūlome ir ilgalaikes, ir trumpalaikes paskolas, taip pat galite pasiskolinti iki 15 milijonų eurų. Mano įmonė padės jums pasiekti įvairių tikslų, pasitelkdama platų paskolų asortimentą.

Mes žinome, kad teisėtos paskolos gavimas visada buvo didžiulė problema Asmenims, kurie turi finansinių problemų ir kuriems reikia jos sprendimo, daugeliui žmonių dėl didelių palūkanų yra taip sunku gauti paskolą nuosavam kapitalui iš savo vietinių bankų ar kitų finansų institucijų. norma, nepakankamas užstatas, skolos ir pajamų santykis, žemas kredito reitingas ar kitos priežastys

Nebereikia laukti ir nedaryti streso banke. Mūsų paslauga teikiama visą parą - galite gauti paskolą ir atlikti savo operacijas bet kada ir kur jums reikia

Mes teikiame 24 valandų pasaulinės klasės paskolų paslaugas. Klausimams / klausimams? - Siųsti el. Laišką į | [email protected] | arba praneškite mums per „WhatsApp“: +4915758108767 | Ir akimirksniu gaukite atsakymą.

Jūsų šeimai, draugams ir kolegoms nereikia žinoti, kad jums trūksta pinigų, tiesiog parašykite mums ir gausite paskolą.

Jūsų finansinė laisvė yra jūsų rankose!

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Na, nelimpa man tas Helovinas, nors tu ką. Kaip nelimpa visokios nepotemijos,...

Apie visokius vaizdinius prieš užmiegant ar sapnus Šiurpnaktyje nuotrauka, foto

Spalio 21 dieną kino festivalyje Romoje pristatymas dokumentinis filmas apie ...

Joks popiežius negali keisti Bažnyčios mokymo nuotrauka, foto

Apaštalas Paulius rašė laiškus korintiečiams. Seneka rašė laiškus Liucijui. Kunigaikštis Gediminas rašė...

Tai ko tie gėjai reikalauja? (Atsakymas T. Matulevičiui) nuotrauka, foto

Esu teigiamai nusiteikęs žmogus. Stengiuosi niekada nedejuoti ir moku džiaugtis kitų sėkme....

Teisutis Matulevičius: "Kitoks laiškas "kitokiems" nuotrauka, foto

Palanga, Šilutė ir dar 11 savivaldybių priskirtos raudonajai zonai nuotrauka, foto

COVID-19, Ateinančią savaitę, nuo lapkričio 2 iki lapkričio 8 d. imtinai, remiantis naujuoju...

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas nuotrauka, foto

COVID-19, Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d. įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų...

Apie visokius vaizdinius prieš užmiegant ar sapnus Šiurpnaktyje nuotrauka, foto

Nuomonės, Na, nelimpa man tas Helovinas, nors tu ką. Kaip nelimpa visokios nepotemijos,...

Bankrutuojanti „Hidrostatyba“ atleidžia visus darbuotojus nuotrauka, foto

Euras, Bankrutuojanti Gargždų statybos bendrovė „Hidrostatyba“, dalyvavusi europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ tiesimo...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...