2020 m. gruodžio 4 d. 07:36 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Nuomonės  >  Nuomonės

Nuomonės

Aušra Maldeikienė: Taškuoti Trojos arkliai

(1)

Aušra Maldeikienė: Taškuoti Trojos arkliai nuotrauka, foto

Aušra Maldeikienė, Ingrida Šimonytė.

© Stasio Žumbio nuotr.

Reklama

Ar ilgai Šimonytė dirbs Trojos arkliu nacionalistams? Tai rimtas klausimas, kuris akivaizdžiai kyla visiems po vakarykščio vidinio TS- LKD partijos balsavimo.

Tas balsavimas aiškiai rodo, kad šiai partijai iki “normalios” politikos, kurią ji skelbiasi daranti, dar labai toli. Tai yra labai skirtingų ideologinių frakcijų darinys.

Taigi, balsuodami už šią partiją žmonės išties nežino, už kokią politiką balsuoja.

Ar už labai neapibrėžtą “normalią” politiką (garbinga partija bendrai imant negali skelbti tokio tuščio šūkio - visos partijos yra normalios politikos, kaip jos supranta, šaukliai) ar už labai apibrėžtą ir aiškiai artikuliuojamą Lauryno Kasčiūno agresyviai nacionalistinę politiką, kurios turinys, beje, tikrai neatitinka Europos liaudies partijų, vienijančių senosios Europos krikščionis demokratus, politikos.

Pauliaus Saudargo vedamų krikdemų siūlomos politinės priemonės irgi nėra senosios Europos krikdemų mąstymo lauke, - tiesa, dėl išskirtinio P. Saudargo tingumo mes nežinome jo mąstymo asmeninio turinio (abejoju, ar toks egzistuoja) - tik žinome apie kai kurių jo grupelės žmonių totalius nuklydimus nuo europietiškos krikdemų politikos.

Ingrida Šimonytė dabar privalėtų labai aiškiai artikuliuoti esminius savo ideologinius principus.

Reklama

Anksčiau jos skelbti šūkiai “Susitarkime pagaliau” dėl nežinia ko ar dabartinis normali (???) politika nėra jokia politika, tai tuščia demagogija taip bandant pritraukti visus ir kiekvieną, bet tokiems pigiems triukas turime Nausėdą. O Ingrida yra intelektualiai ir moraliai tikrai ne Nausėda.

Ingrida yra gyvas, nepalyginamai aukštesnio, nei G. Nausėda, lygio žmogus tiek savo prigimtiniu protu, tiek išsilavinimu, tiek politine patirtimi, kurį - viešai dar kartą pripažįstu - labai myliu.

L. Kasčiūno nacionalistai ir P. Saudargo krikdemai privalo atvirai savo rinkėjams pasakyti, kad laimėti rinkimus ne partijoje, o visoje Lietuvoje, jie gali tik apsimetę tuo, kuo nėra. Kitaip sakant, apsirėdę taškuotomis suknelėmis. Bet gi L. Kasčiūnas ir P. Saudargas “tikri” vyrai - tai suknelės jiems lyg tai būtų ne prie veido.

Visą savo politiškai sąmoningai įformintą gyvenimą (taigi, mažiausiai 35 metus) buvau nuosekli Vokietijos krikščionių demokratų ideologijos šalininkė. Būtent todėl niekada negalėjau būti nei Lietuvos krikdemų partijos nare, nei tapti neaiškaus kompoto vardu TS-LKD, kur vaisiai derinami su bulvėmis, žmogumi.

Oficialiai nesu ir nebuvau partinis žmogus. Vis dėlto labai norėčiau savo gyvenimą ir politinę karjerą baigti kaip sąžiningai savo pozicijas skelbiančios ir žmones gerbiančios partijos narė. Man patiktų, kad tai būtų Tėvynės Sąjunga.

Bet ta TS- LKD, už kurią atiduočiau galvą, tada turi aiškiai ir trumpai bei NUOSEKLIAI pasakyti, kokia Lietuva jiems atrodo būtų teisinga - ar Kasčiūno tautinė valstybė ar europietiška Lietuva, kur žmogus vertinamas nepriklausomai nuo daugelio išvestinių parametrų.

Reklama

Išdrįskite pagaliau Ingrida ir Gabrielius Landsbergis būti tikrais atvirais politikais, o ne kurkit užkulisinius, tegul ir nuoširdžius, žaidimus.

Ir tepadeda mums Dievas, kuris visada padeda, kai gyveni su atvira širdimi. Strėlių toje širdyje vis tiek bus mažiau, nei Kristaus.

Dr. Aušra Maldeikienė

Šis tekstas – asmeninė autoriaus nuomonė. VE.lt portalo rubrikoje „Nuomonės“ publikuojamos politinės ar kitos tematikos nuomonės, už kurias VE.lt portalo redakcija neatsako.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Ar taip ir yra?

2020-06-29   12:26

IP: 172.69.190.76

"...buvau nuosekli Vokietijos krikščionių demokratų ideologijos šalininkė..." rėžė Aušra!
Galgi ji pastebėjo tų "šauniųjų" krikdemų merkelinius vingius? Jei taip, tai kodėl panašūs "vingiai" Lietuvoje Aušrai ne prie širdies ir kur pagirtasis "nuoseklumas"?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Nuomonės

Ponia Konstancija, kurios dantys, kaip liaudyje sakoma, apmauti, skausmą malšino vaistais. Kai...

Kančių keliai nuotrauka, foto

Ištikima "Vakarų ekspreso" skaitytoja ponia Justina įpareigojo palieti minčių apie gyvenimo prasmę....

Gyvenimo prasmės beieškant nuotrauka, foto

Ne, "Sūduvis" nėra buvęs piratų laivas. Tai karinis laivas, pastatytas 1958 metais...

Nerami "Sūduvio" senatvė nuotrauka, foto

VMG grupė skyrė paramą Klaipėdos universitetinei ligoninei nuotrauka, foto

Klaipėda, VMG grupė Klaipėdos universitetinei ligoninei skyrė 18 tūkst. eurų paramą, kuri...

Penktadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai:

Pusė tūkstančio klaipėdiečių gaus papildomą išmoką nuotrauka, foto

Klaipėda, Gera žinia klaipėdiečiams, gaunantiems socialinę pašalpą, - kartu su įprasta išmoka šį...

Kančių keliai nuotrauka, foto

Nuomonės, Ponia Konstancija, kurios dantys, kaip liaudyje sakoma, apmauti, skausmą malšino vaistais. Kai...

Įvairybės, Paskelbta prieš 1 val.

Nuomonės, Paskelbta prieš 9 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...