Artėjant gražiausioms metų šventėms miestai ir miesteliai pasidabina įvairiausiomis dekoracijomis, tūkstančiais lempučių,...
ve > Žinios > Lietuva > Vakarų Lietuva
Vakarų Lietuva
Priekuliškiai sulaukė Klaipėdos g. rekonstrukcijos
© Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.
Reklama
Pradėti ilgą laiką Priekulės gyventojų laukti darbai – tvarkoma pagrindinė miesto gatvė. Projekto vertė – apie 4 mln. eurų. Bus paklota ne tik per 2 km asfalto, bet ir sutvarkyta inžinerinė infrastruktūra, įrengti dviračių takai, šaligatviai.
Gatvės rekonstrukcija – būtina
Rekonstruojamas kelio ruožas – Klaipėdos ir Žalgirio gatvės – formuoja miesto urbanistinę ašį. Tai pagrindinės Priekulės gatvės, kuriomis patenkama ir į aplinkinius miestelius, populiarias turistines vietas – Dreverną, Svencelę. Dabartinė kelio būklė nėra gera, todėl rekonstrukcija – būtina.
Vykdant darbus bus įrengtas dviejų 3,5 m pločio eismo juostų skirtingomis kryptimis kelias, atnaujintos nuovažos ir sankryžos, įrengtos šiuolaikiškos vandens surinkimo ir nuotekų šalinimo sistemos, eismo saugumo priemonės, bus atnaujintos autobusų sustojimo aikšteles ir paviljonai, taip pat įrengti elektroninių ryšių tinklai, orinės perdavimo linijos, suprojektuoti ir atnaujinti bendri 2,5 m pločio pėsčiųjų ir dviračių takai, jungiantys Dituvą ir Priekulę, įrengtas apšvietimas.
„Daugybę metų šis kelias būdavo pamirštas. Kelias priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai, o anksčiau, matyt, niekas nenorėjo skirti laiko deryboms dėl kelių tvarkymo, nelaikė to prioritetu. Tačiau, matydami, kad ši gatvė yra gyvybiškai svarbi ne tik priekuliškiams, bet ir apskritai tam regionui – juk ji veda į turistines vietas, o ir Priekulės centras – kultūros paveldo vietovė – nusprendėme dėti visas pastangas, kad būtinybę rekonstruoti šį kelią suprastų ir Vilniuje esantys direkcijos vadovai. Ir mums tai pavyko – darbai jau vyksta“, – sako meras Bronius Markauskas.
Vykstantys darbai – derybų rezultatas
Derybose su Lietuvos automobilių kelių direkcija nuolat dalyvavusi vicemerė Audronė Balnionienė tikina, kad pasiekti šiandieninį rezultatą prireikė kelių mėnesių sunkaus darbo.
„Džiaugiuosi, kad mums pavyko pasiekti susitarimą dėl daugiau nei 2 km Priekulės Klaipėdos gatvės rekonstrukcijos, šaligatvių ir dviračių takų, inžinerinių tinklų sutvarkymo. Tai yra didelis laimėjimas. Savivaldybė prie šio projekto įgyvendinimo prisidės 30 proc., taigi Savivaldybės dalis kiek daugiau nei 1 mln. eurų. Be Savivaldybės prisidėjimo darbų nebūtume galėję pradėti, nes tik taip pakilome prioritetų eilėje“, – sako vicemerė Audronė Balnionienė.
Gyventojų prašoma kantrybės
Reklama
Šiuo metu darbai vykdomi tiek iš Klaipėdos, tiek iš Šilutės pusės, todėl kartais kyla sunkumų dėl susisiekimo. Tik pradėjus darbus iškilo problema dėl eismą reguliuojančio šviesoforo, nusidriekė automobilių eilės, spūstyse tekdavo stovėti ir po 20 minučių.
„Suprantu, kad vykdomi darbai kelia nepatogumų gyventojams. Todėl susitikome su darbų rangovu ir pavyko susitarti sureguliuoti šviesoforus, atsižvelgiant į automobilių srautus piko metu, bei įrengti papildomus informacinius ženklus. Šiuo metu situacija yra kontroliuojama, tačiau eilėje vis tiek tenka stovėti apie 5 minutes. Todėl prašau visų kantrybės. Jau greitai galėsime džiaugtis nauja, kokybiškai įrengta gatve, juolab, kad rangovas planuoja net pusę visų darbų atlikti dar iki žiemos“, – sako Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.
Siūlomi aplinkkeliai
Priekulės seniūnija visiems, gerai pažįstantiems Priekulės apylinkes bei norintiems išvengti šviesoforo ir nestovėti eilėje, siūlo rinktis vietinės reikšmės kelius su žvyro danga.
Išvažiuoti į aplinkkelį Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda iš Priekulės galima šiuo maršrutu: Naujoji g. Priekulės m.–Dvaro g. Priekulės II k.–Linksmoji g. Lingių ir Kuodžių k.–Džiaugsmo g., Nibrų k. Tai tiesi atkarpa, kuria nereikia sukti į jokius kitus keliukus, jos ilgis – apie 4 km. Taip pat galima sukti į Slyvų g. nuo Linksmosios g. arba, pavažiavus dar 600 m, Linksmosios, Juokų ir Džiaugsmo gatvių sankirtoje pasukti į kairę ir išvažiuoti į kelią Dituva–Priekulė–Dreižiai.
Išvažiuoti į kelią Priekulė–Dreverna–Svencelė galima šiuo maršrutu: vykstant iš Klaipėdos reikia pasukti į dešinę, į kelią, vedantį į Dituvos sodų bendriją, vadinamą Turgaus g. Ji yra už „Trevenos“ degalinės Derceklių kaime. Vėliau sankirtoje su Pavasario g. reikia pasukti į kairę, toliau važiuoti Pavasario gatve, kuri pereina į miško kelią. Jis driekiasi apie 2 km iki Turgaus, po to Slėnio gatve Priekulės mieste.
Vykstantiems iš Šilutės ir norintiems nuvykti į Dreverną galima rinktis kelią pro Sakučius, Venckus.
Reklama
Jei atsiranda nepatogumų dėl įvažiavimo į privačius sklypus, kviečiame informuoti seniūnę, bus ieškoma individualių sprendimų.
Kelio rekonstrukcijos darbus atlieka UAB „YIT Lietuva“. Gatvę planuojama modernizuoti iki 2021 m. vasaros.
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Komentarai
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Vakarų Lietuva
Palanga, lapkričio 18 d. (ELTA). Buvusios Seimo poilsinės „Viešnagė“ teritorijoje Palangoje pradedama...
Aplinkos apsaugos departamentas, tęsdamas akciją „Lašiša 2020“, primena, kad nuo spalio 16...
Kretingos rajono savivaldybės administracija pradeda projektą, kurį įgyvendinus bus modernizuota maždaug 40...
Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.
Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.
Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.
Lietuva, Paskelbta prieš 5 val.
Naujienos

Klaipėdos akvarelės: namai ir žmonės (661)

Pirmenybė skiepijant nuo COVID-19 bus teikiama ir...

Už karantino pažeidimus A. Širinskienei skirta bauda

Kokie pokyčiai šiemet laukia švietimo srityje?
Spektras
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Norvegijoje užfiksuotos 23 mirtys po vakcinacijos nuo... (9)
- Koronavirusas pasiglemžė dar vieną Klaipėdos mediką (3)
- Arvydas Vaitkus: "Turgaus negalima lyginti su prekybos... (4)
- Ligita Girskienė „Senojo turgaus“ klausimą iškėlė visai... (22)
- Merūnas Vitulskis kreipėsi į Nataliją Bunkę dėl...
- Vyks tradicinis pėsčiųjų žygis „Klaipėdos sukilėlių keliais“ (2)
- Ligita Girskienė „Senojo turgaus“ klausimą iškėlė visai... (22)
- Arvydas Vaitkus sveikina su Klaipėdos krašto prijungimo...
- Saulius Budinas: Kam rūpi senjorai Klaipėdoje? (10)
- Norvegijoje užfiksuotos 23 mirtys po vakcinacijos nuo... (9)
- Santaros klinikose COVID-19 serga 79 medikai, paskiepyti... (9)
- Klaipėdos psichiatrijos patriarchas pralaimėjo kovą su koronavirusu (9)
brianhuagen
2020-08-05 23:41
IP: 162.158.126.98
Vardas..Brianas Günteris Haugenas
Gyvena ..... Šiaurės Reinas-Vestfalija
Profesija ...... verslininkas
Paskolos suma .... 250 000 €
Paskolų palūkanos .... 1 proc.
Religija: katalikybė
Mano el. Paštas kiekvienai arkliai; [email protected]
Buvo sakoma, kad gyvenimas iš tikrųjų gali džiaugtis tik tuo atveju, jei jau buvo kančia ir skausmas. Esu laiminga ir dėkinga, kad esu su savo „Mizuho Bank“, Ltd. Diuseldorfo filialas gavo 250 000 eurų paskolą į banko sąskaitą. Ar esate vyras ar moteris, kurie kreipėsi dėl paskolos ir buvo atmesti jūsų banko? Šiandien noriu jums pasakyti, kad galite gauti paskolą iš geriausios internetinės kompanijos ir nereikia pildyti daugybės dokumentų, jie taip pat turi gerą 1% palūkanų normą. Su AASIMAHA ADILA PASKOLOS BENDROVĖ mane supažindino draugas, gavęs iš jų paskolą. Man reikėjo grynųjų pinigų ir nuėjau į savo banką. Jie man pasakė, kad dėl blogo kredito nebuvau kvalifikuotas gauti paskolą, o banko palūkanos buvo aukštos. Dabar esu laiminga, nes galiu kurti savo svajonių verslą. Mano mokėjimas prasidės netrukus. Nustokite švaistyti laiką komerciniame banke, turėdami aukštą palūkanų normą, ir pasinaudokite AASIMAHA ADILA AHMED PASKOLOS FIRMA, kad gautumėte savo paskolos lėšas. Jie labai greitai gauna patvirtintas paskolas ir kredituoja jūsų sąskaitą tą pačią paraiškos pateikimo dieną. Ne, dalyvaujama per daug procesų ir procedūrų, kaip tai daroma bankuose. Paskolas teikianti įmonė nežino, kad dalinuosi šia gera žinia. Su jais galite susisiekti el. Paštu.
Kreipkitės dabar ..... ([email protected])
Mano el. Paštas kiekvienai arkliai; [email protected]