2020 m. spalio 28 d. 16:52 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Komentarai

2018-08-11, 11:14

Karolina Stažytė, 15min

spoil

2018-08-12   10:42

IP: 85.140.0.255

Keista, kad Moncishkese nera gelbeju vieta labai pavojinga ir zmoniu sausakimsai bent jau pusle butu su neskestancia virve. Vietiniai vandens pramogu megejai galetu papasakoti daugiau tokiu istoriju. Vietinis entuziasta yra aprases, kodel taip pavojinga Monciskese. (Lietuvos bangu asociacija, facebook Akinys, galit rasti straipsni) Klaipedoj prie molo panasi situacija gelbetojai nedirba, bet virve ir pusle tikrai galetu buti, vakarais jas surinktu gelbetojai. O sita straipsni isspausdinciau prie kiekvieno iejimo i papludimi. Gelbetojai saunuoliai jie kiekviena diena pritraukia tokiu ziopliu po 5kis ir daugiau.

2018-08-12   09:18

IP: 90.140.143.160

Ir ko stebėtis, Juk gyvename kapitalistinėje visuomenėje!... Pamenu, tarybiniais laikais lietuviai buvo tikrai nuoširdesni, patikekit manimi! Aš labai gerai atsimenu, nes man dabar yra 61 metai! Aš per gyvenimą savo netrumpą perėjau tikrą savo gyvenimo universitetą, nors mano išsimokslinimas ir vidurinis. Anksčiau gi žmonės toje santvarkoje buvo daugmaž visi lygioje turtineje situacijoje. Jeigu šeimos galva, tarkim, sugalvodavo įsigyti automobilį, tai jis iš vargano savo uždarbio taupydavo gal dešimt ar penkiolika metų, o dabar jau tėvelių atžalėlės be vargo turi...m

liudna

2018-08-11   23:56

IP: 78.61.175.29

Zmones dabar baisus, baisesni uz zveris. Ypac jaunimas. Viska filmuoja fotografuoja ir jauciasi didvyriai, nors nieko niekam gero gyvenime nera padare ir niekam padeje.

AK

2018-08-11   15:16

IP: 195.14.178.129

Šlykštu. Suprantu, nepasitikėti savo jėgomis, bet kai pro tave, stovinti, išvargęs gelbėjantis tempia, o tu - nieko... Bjauriuosi, kaip gyvename.

RK.

2018-08-11   12:57

IP: 90.140.170.177

Esu traukęs ir aš. Smiltynėje, gal dvylikos metų berniuką. Pamačiau ne taip giliai būdamas, vandens iki krūtinės, jis jau buvo be sąmonės. Tempiau į krantą, kūną tempti sunku, kvėpavimas tuoj nusimušė. Niekas nepadėjo, nors visai šalia buvo dešimtys žmonių, tiesiog pro juos tempiau, visi tik žiūrėjo. O man net oro trūko žodį ištarti, kad padėtų. Ištempiau į krantą, ten berniuko tėvai pribėgo, motina pradėjo klykti. Nors visai šalia kranto berniukas pradėjo gaivelėtis, vemti putomis, tempiau galva žemyn, matyt vanduo išbėgo. Tikiuosi išgyveno, nebelaukiau nieko, nusikeikiau labai riebiai ir išėjau iš paplūdymio.
Iki šiol atsimenu tą bejėgiškumą, kai jėgų nėra nei žodžiui ištarti, aplink pilna žmonių, bet niekas nepadeda....

Nord

2018-08-11   12:47

IP: 85.232.128.59

Su jūra nejuokaujama. O dėl abejingumo, tai ne vienas toks atvejis. Kas benutiktų, automobilis dega, namas, skęsta kas, eismo įvykis nutiko, kai reikia kam padėti ir kviesti pagalbą - sustoja ir savo išmaniasiais viską filmuoja. Žiū, į "snukiaknygę" įsimesim, daug "laikų" surinksim. Viskas iki lemputės. Mažai dar empatijos ir atjautos.

2018-08-11   12:30

IP: 84.15.197.191

Praeitą vasarą Palangos moterų pliaže, nuvargusi užmigau, nuo kasdienių darbų. Nubudino šauksmas, ir moterų bruzdesys. Dvi galvos tarp bangų išnirdavo ir dingdavo. Bet rankos mostai šaukėsi pagalbos. Jau vakarėjo. Puoliau pasidaryti pripūsto rato, ar kas padėtų išlaikyti virš vandens įsikibus. Nes dviejų viena nepajėgsiu išsitraukti. Tikrai buvo tvirtų vyrų ėjo per paplūdimį ir su šeimomis ir su dviračiais. Prašiau padėti, čia ir dabar eiti padėti su manim. Neradus nieko kas būtų pripūsto, įsitikinau kad iškviesti gelbėtojai. Nunešiau link dviejų jaunuolių. Žinojau, kad bent virš vandens iš laikysiu jų galvas kol atvyks pagalba. Adrenalinas suveikė. Mergina laikėsi neblogai, akys buvo pilnos išgąsčio, viską darė ką pasakiau daryti. Nepaleisti draugo rankos. Vaikinas mėlynas, apsiputaves, supratau, kad manęs nebesuoranta. Traukiau mergina, nearčiau savęs, per ištiestą jos ranką. Buvome jau krante, ant smėlio kai gelbėtojas atvažiavo. Bet kai buvome krante iki keliu, net ir tada niekas nepardavė rankos. Tik kai užklykiau rankšluosčius neškite. Su judėjo moteris, kuri laikė mano telefoną ir mano rankinę. Gelbėtojas nusivežė, palaimintus nelaimėlius. Pavyko. Pavymiui girdėjau moterų aplodismentus, nuostabas, kaip aš nebijojau. Buvau išties pavargus, dar ant smėlio numigus savo mamai paskambinau, sukilo emocijos, kai supratau kas įvyko. Ir džiaugiausi, kad laimingai baigėsi ir skaudėjo širdį, kad niekas nepadėjo.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

Nuo rytojaus draudžiama limituota lašišų ir šlakių žvejyba nuotrauka, foto

Aplinkos apsaugos departamentas, tęsdamas akciją „Lašiša 2020“, primena, kad nuo spalio 16...

Kretingos rajono savivaldybės administracija pradeda projektą, kurį įgyvendinus bus modernizuota maždaug 40...

Kretingoje bus atnaujinta apie 40 proc. gatvių šviestuvų nuotrauka, foto

AB „Klaipėdos vanduo“ gerina sodininkų gyvenimą – į šalia Gargždų esančias sodų...

Vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklai – ne tik mieste, bet ir sodų bendrijose nuotrauka, foto

„Paauginau didelį, pats netikėjau, kad toks bus“, – sako Kretingos pašonėje esančio...

233 kg moliūgą užauginęs kretingiškis P.Jonauskas: „Maniau, sugedo svarstyklės“ nuotrauka, foto

Jūros ir marių dugne - per daug gyvsidabrio, nikelio, cinko nuotrauka, foto

Jūra, Kuršių marios ir Baltijos jūra pernai neatitiko geros cheminės būklės, rodo Aplinkos...

Mėlynąjį proveržį užpustė pažadų smiltys? nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Pasaulyje sukurta begalybė strategijų įvairiausiais įmantriais pavadinimais. Tik likimas jų labai skirtingas....

Klaipėdos pareigūnai tikrino kaip dėvimos kaukės nuotrauka, foto

Kriminalai, Prevencinę priemonę surengę Klaipėdos apskrities pareigūnai priminė, kad dėvėti kaukes viešose vietose...

Gintaro suvenyrų prekybininkus gelbsti tik valstybės parama nuotrauka, foto

Klaipėda, Vienas labiausiai nuo COVID-19 sukeltos ekonominės krizės nukentėjusių verslų yra suvenyrų prekyba....

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 51 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...