2020 m. rugsėjo 30 d. 18:14 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Vakarų Lietuva

Endriejaviškių pamėgtame parke – golfo aikštelė

(1)

2020-07-11, 15:00

Virginija LAPIENĖ, "Gargždų banga"

Endriejaviškių pamėgtame parke – golfo aikštelė nuotrauka, foto

© "Pixabay" nuotr.

Reklama

Endriejavo miestelio gyventojų pamėgtą Atgimimo parką papildė mini golfo aikštelė. Į jos atidarymą pirmadienį susirinko nemažas smalsuolių būrys. Mini golfo aikštelė įrengta Endriejavo bendruomenei parengus projektą ir gavus Žemės ūkio ministerijos finansavimą bei prisidėjus savo lėšomis.

Skirtingos nuomonės

Prieš Valstybės dienos paminėjimą Tautiškos giesmės giedojimu Atgimimo parke, endriejaviškiai dalyvavo mini golfo aikštelės atidaryme. Ši naujovė sudomino nuo mažiausių iki vyriausių. Pensininkė Zita Mačiulienė prisipažino, kad ją suintrigavo – norėjo šią palyginti su golfo laukais. Apžiūrėjusi 10x15 dydžio golfo aikštelę su 9 įvairaus sudėtingumo takeliais, ji ištarė: „Viskas, kas skatina žmogų prasmingai veiklai, yra gerai“.

Pasak Endriejavo bendruomenės narės Ritos Žadeikytės, nuomonių būta įvairių. Vieniems atrodė, kad reikia įrengti tinklinio aikštelę, betgi ji yra kitoje viešojoje erdvėje – prie Kapstato ežero. Endriejavo bendruomenės pirmininkas Eugenijus Kalvaitis antrino, kad mokyklos stadione yra ir tinklinio, ir krepšinio aikštelės. „Ši vieta aktyvaus poilsio zonoje prašyte prašėsi kažko naujo, todėl valdyba ir nusprendė įrengti mini golfo aikštelę“, – atskleidė pirmininkas. Ji yra šalia treniruoklių, kuriais naudojasi ir jauni, ir vyresni gyventojai. Savanoriai įžuvino tvenkinį, kuriame yra ką veikti meškeriotojams.

Pasirinko naujovę

Endriejavo seniūnijos seniūnė Laimutė Šunokienė prisiminė, jog buvo siūloma įrengti tiltelį per tvenkinį, tačiau valdybos nariai balsavo už išskirtinį pasiūlymą – golfo aikštelę, kuri sutrauktų daugiau žmonių. „Tai naujovė ir, bendruomenei parengus projektą, nesunkiai gautas Žemės ūkio ministerijos finansavimas – 5000 eurų“, – kalbėjo seniūnė. Pasak jos, tai ilgai puoselėtas projektas ir padėkojo E. Kalvaičiui už iniciatyvą. Jis pridūrė, jog bendruomenei irgi teko prisidėti savo lėšomis –1000 eurų, patiems įrengti aikštelę, kurioje išdėstyti golfo žaidimo takeliai.

Sudomino mažus ir didelius

Pirmadienį į mini golfo aikštelę atvyko įmonės „Ginva“, įrengusios ją, vadovas Vaidas Bernotas, kuris po iškilmingo atidarymo pakvietė susirinkusiuosius išmėginti žaidimą. Paaiškėjo, jog nugalėtoju tampa tas, kuris mažiausiu smūgių skaičiumi įmuša kamuoliuką į duobutę. Geriausias rezultatas – 15 smūgių.

Norinčiųjų išmėginti netrūko – domėjosi ir vaikai, ir tėvai, ir seneliai. Pasak E. Kalvaičio, žaisti gali įvairaus amžiaus žmonės.

Tačiau endriejaviškiams svarbus buvo ne tik žaidimas, bet ir susitikimas gražiame parke po užtrukusio karantino. „Taip gera išeiti iš namų“, – šypsojosi Kristina Vainienė. „Čia nuostabus kampelis – dažnai ateinu su anūkėmis“, – sakė Laima Šarkauskienė. Įrengus mini golfo aikštelę, atsirado daugiau veiklos. Seniūnė sakė negirdėjusi, kas daugiau turi ją, todėl tikisi sulaukti svečių iš kaimyninių seniūnijų. Aikštelę administruoja bendruomenės narė Laima Martinkienė, parduotuvės „Aibė“ savininkė. Čia galima gauti golfo lazdas ir kamuoliukus.

Po generalinės repeticijos atidarymo dieną Endriejavo miestelio šventėje rugpjūčio 29-ąją mini golfo aikštelėje gali būti surengtas rimtas turnyras.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

233 kg moliūgą užauginęs kretingiškis P.Jonauskas: „Maniau, sugedo svarstyklės“ nuotrauka, foto

„Paauginau didelį, pats netikėjau, kad toks bus“, – sako Kretingos pašonėje esančio...

Rugsėjo 26 dieną kretingiškiai švęs vasaros palydėtuves. Kaip jau tapo įprasta, su šiltuoju...

Kretinga kviečia į Rudens derliaus ir Moliūgo šventę nuotrauka, foto

Gera žinia mėgstantiesiems mėgautis aktyviu laisvalaikiu bei gerinti savo sveikatą –...

Klaipėdos rajone – dar daugiau galimybių sportuoti nuotrauka, foto

Rugpjūčio pradžioje Akmenės laisvojoje ekonominėje zonoje pradės veikti viena didžiausių Europoje medienos...

Rugpjūčio mėnesį  Akmenėje pradės veikti VMG gamykla nuotrauka, foto

COVID-19 nustatytas traukinio Vilnius-Klaipėda konduktoriui nuotrauka, foto

Klaipėda, COVID-19 nustatytas „LTG Link“ keleivinio traukinio konduktoriui - kontrolieriui. Rugsėjo 22 dieną...

Kaip galėtų atrodyti Klaipėdos uostui svarbus statinys nuotrauka, foto

Klaipėda, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija buvo paskelbusi atvirą architektūrinės koncepcijos konkursą...

Pareigūnai atkreipė dėmesį į Slengius nuotrauka, foto

Klaipėda, Šiandien, rugsėjo 30 d. popietę, Klaipėdos kelių policijos pareigūnai Slengiuose vėl tikrino,...

Tuščio kalbėjimo pinklėse: D. Nausėdienės kalbą skaitant nuotrauka, foto

Nuomonės, 907 žodžiai yra daug. Būtent tiek žodžių praėjusį antradienį konferencijoje, graudžiai provincialiai...

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...