2021 m. sausio 23 d. 13:46 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Vakarų Lietuva

Komentarai

Sieryj

2013-03-28   00:48

IP: 78.61.204.14

Gerai jūs čia parinates:D.Galetumet pradet nuo Vilniaūs ta fortūmą iš ten vairoja.Manot vietiniąi bičai viską spredžią

O kad šūdąs tas šiukšlių deginims -sto pūdow.Aš nerušioju ir nerušiosiu.Nebent sumoketu.

To RK. įdomu

2013-03-27   22:14

IP: 86.100.107.136

1. Kokia vidutinė komunalinių šiukšlų sudėtis nei Fortum, nei kiti pasakyti negali, gali tik paspėlioti. Fortum poveikio aplinkai ataskaitoje iš kur tie skaičiukai paimti taip pat nenurodyta. Toje ataskaitoje yra daug niekuo nepagrįstų (arba iš googlės paimtų) skaičiukų, nors ataskaitai visi pritarė.
2. Faktinė Fortum tarša matomai artima leistai taršai ir ne 10 ar 100 kartų mažesnė, turėtų būti panaši į švedų. Labiau domino absoliutus išmetamų kietųjų dalelių (dulkių) ir dūmų kiekis per dieną. Žemesnėje degimo temperaūroje jų susidaro gerokai daugiau.
3. Aplinkosaugininkai geri, net gamyklos darbo pradžioje nustatė minimumą patikrinimų, dukart metuose. Ir stacionarios stotelės neturi ties Fortum sanitarinės zonos riba. Taigi tikrąją taršą galės bandyti atspėti po metų kitų iš suvestinių aplinkos taršos žemėlapių ir kokių kitų kompleksinių taršos tyrimų.

Straipsnis propogandinis, nes jame nėra skaičiukų, o teiginys, kad gamykla teršia 100 ar 10 kart mažiau nei leista yra demagogija. Taip jie radioktyvius išmetimus daro mašesnius nei leista 100 kartų mažesnius ir gyvsidabriu teršia gal 1000 mažiau nei leista. O ką gali pasakyti aplinkosaugininkai apie furanus, jei taršos jais jie neturi kuo matuoti?

To RK.= AL

2013-03-27   20:11

IP: 89.117.131.78

Visi žinom, kad esi iš Fortum, Kratc ir KL. Energijos laaaaaaaaabai gerai apmokomas specialistas apdumti akis Klaipėdos visuomenei viešoje erdvėje. Iš juodo padaryti baltą. Vis tą patį RK. matome, kai kalba eina apie šių įstaigų nešvarios veiklos " išskalbimą" Nėra ko čia tau nervuotis, nebent už paneigimus, kad nesi RK.= AL, tau darbdaviai nieko nemoka , o tik už komentarus kaip šiukšlių deginimo "specialisto "..

Arūnas Liubinavičius

2013-03-27   19:21

IP: 86.100.52.25

Sveiki komentatoriai. Norėčiau atkreipti jūsų dėmesį į vieną aplinkybę, kurią jūs čia pat galite patikrinti: tuo metu, kai vakar buvo rašomi komentarai R.K. pseudonimu, aš sėdėjau liberalų organizuotoje diskusijoje ta pačia neišsemiama atliekų tvarkymo tema, kurią berods nufilmavo Gediminas Paplauskis.
Man pačiam įdomu, kas yra tas paslaptingasis R.K., kurio kompetencija ir išmanymu nuoširdžiai stebiuosi. Bet nesijaučiu jaukiai, kai jo nuopelnai internetinėje erdvėje yra priskiriami man.
Beje, tai yra pirmasis mano komentaras prie šio teksto - nebūčiau net to parašęs, jei vienas VE redakcijos žmogus nebūtų pasakęs, kad čia linksniuojamas mano vardas.
Šiaip mano palinkėjimas Jums visiems - diskutuokit kultūringai, be pykčio. Mano įsitikinimu, komentarai internete problemų nesprendžia ir situacijos nepakeis. Tokie susitikimai - konferencija, diskusijos - kaip vakar, yra daug prasmingesni. Žmonės iškelia klausimus, profesionalai į juos atsako. Tai kelias link supratimo ir susitarimo. O komentaruose daugeliu atveju matau tik tuščius ginčus.
Gero vakaro.

RK.

2013-03-27   19:11

IP: 86.100.73.225

Klausykit, atstokit jūs nuo mano nereikšmingo asmens, ką? Nesu aš nei AL nei Energijos kažkoks specialistas. Esu RK. Eikit žaisti į savo smėlio dėžę. Diskutuojame į temą, jei norite diskusijos, arba rašinėkit savo neatsakytos meilės svajas į tuštumą.

tam RK

2013-03-27   18:56

IP: 86.100.101.209

aš žinau, kad jūs ne aplinkosaugininkas :) )))) kalbu ar RK yra A. L ? skvarbaus žvilgsnio , tvirto balso , malonaus tembro profesionalas :)))))
Ir dar noriu paklausti ar RK= A.L. nėra Klaipėdos energijos viešųjų ryšių specialistas ? :)))))
Jei kalbate apie garbę ir orumą , pažaidžiam atverstom kortom ?

RK.

2013-03-27   17:56

IP: 86.100.73.225

To idomu:
Aš nesu aplinkosaugos specialistas, tik žmogus, kuris naudojasi google. Pamėginsiu papunkčiui.

1. Ne visai supratau klausimo, tai atsakysiu ką žinau. Pagal poveikio aplinkai ataskaitą šiukšlių sudėtis yra tokia: Popierius ir kartonas 10-30 proc, Plastikas 5-15 proc, virtuvės atliekos ir biologiškai skaidžios 30-50proc, stiklas 5-10 proc, metalas 2-6 proc, kitos degios atliekos 8-15 proc, kitos priemaišos 6-15 proc.

Konferencijoje buvo pateikta skaidrė, kurioje parodyta, kad „visuomenininkų“ tyrimų duomenimis šiukšlėse yra apie 13 proc plastiko. Švedijoje, po visų rūšiavimų, šiukšlėse yra 9 proc plastiko. Taip pat pastebėjau, kad Švedijoje po rūšiavimo šiukšlių sudėtis faktiškai ta pati, kaip iki rūšiavimo, tiesiog tai, kas gali būti perdirbama yra perdirbama, o lieka tos pačios šiukšlės, tik susimaišiusios ir mažiau.

2. Kiek iš tiesų teršia aš nežinau, straipsnyje parašyta, jog 10-100 kartų mažiau, nei leidžiama. O leidžiamas normas radau LR aplinkos apsaugos ministro įsakyme „DĖL ATLIEKŲ DEGINIMO APLINKOSAUGINIŲ REIKALAVIMŲ PATVIRTINIMO“. 5 priedas. Ten daug visko, nepacituosiu taip, kaip ten parašyta. Pasižiūrėkit pats(i).

3. Tame pačiame įsakyme radau atsakymą į jūsų klausimą:
„45. Reikalavimai aplinkos monitoringo vykdymui nustatomi leidime arba jo prieduose. Regionų aplinkos apsaugos departamentai ne rečiau kaip kartą per metus privalo atlikti išmetamų teršalų į aplinką kontrolinius matavimus, atitinkančius Reikalavimų IX skyriuje nurodytas standartines sąlygas, siekiant nustatyti, ar neviršijamos teršalų ribinės vertės.“

tam RK

2013-03-27   17:39

IP: 86.100.101.209

na nurimkt pagaliau....jau kas meluoja ir "apsimeta kitu " tai jau seniai visiems aisku....zaidziam atverstom kortom ? :)

RK.

2013-03-27   17:35

IP: 86.100.73.225

Prieš tai buvusiam komentatoriui:
Tai jau žema. Jūs gi diskredituojat idėją, kurią ginate. Gerbkite save. Suprantu, kad neturite argumentų, tačiau meluoti apsimetant kitu - labai žema.

RK.

2013-03-27   17:31

IP: 89.117.131.78

Visiems , kurie nesuprato ką rašo Martynas šiame straipsnyje apie Fortum naudą, paaiškinsiu tiesiogiai savo darbo vietoje: " RSV projektai", Jurginu gt. 5-1. Mano komentarai ir paaiškinimai apmokomi babkėmis...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Vakarų Lietuva

Palanga kalėdiniu laikotarpiu taps pasakų miestu nuotrauka, foto

Artėjant gražiausioms metų šventėms miestai ir miesteliai pasidabina įvairiausiomis dekoracijomis, tūkstančiais lempučių,...

Palanga, lapkričio 18 d. (ELTA). Buvusios Seimo poilsinės „Viešnagė“ teritorijoje Palangoje pradedama...

Į poilsio namus Palangoje investuoja 15 mln. eurų: išsaugos ir išplės pušyną nuotrauka, foto

Aplinkos apsaugos departamentas, tęsdamas akciją „Lašiša 2020“, primena, kad nuo spalio 16...

Nuo rytojaus draudžiama limituota lašišų ir šlakių žvejyba nuotrauka, foto

Kretingos rajono savivaldybės administracija pradeda projektą, kurį įgyvendinus bus modernizuota maždaug 40...

Kretingoje bus atnaujinta apie 40 proc. gatvių šviestuvų nuotrauka, foto

Rusijoje per protestus prieš V. Putiną sulaikyta šimtai A. Navalno rėmėjų nuotrauka, foto

Pasaulis, Rusijos policija šeštadienį sulaikė dešimtis protestuoti prieš prezidento Vladimiro Putino valdymą į...

Kruizai katamaranu virsta miražu nuotrauka, foto

SE, Apie 20 tūkst. turistų per sezoną plukdydavęs greitaeigis Kuršmarių katamaranas "Smiltynė" jau...

Korona pakoregavo laidojimo įpročius nuotrauka, foto

COVID-19, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, nuo pandemijos pradžios iki sausio...

Anglas, nužudęs trenerį lietuvį, įkalintas iki gyvos galvos nuotrauka, foto

Kriminalai, Penktadienį paskelbtos bausmės dviem vyrams, kurie prisidėjo prie lietuvio Dainiaus Kasiliauskio nužudymo...

SE, Paskelbta prieš 45 min.

COVID-19, Paskelbta prieš 46 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...