2020 m. spalio 1 d. 00:49 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Neringa

Neringa

10 valandų Neringa liks be elektros: nepertraukiamą ryšį užtikrins mobilios komandos

2020-07-10, 09:39

"Bitės" inf.

10 valandų Neringa liks be elektros: nepertraukiamą ryšį užtikrins mobilios komandos nuotrauka, foto

© "Bitės" nuotr.

Reklama

Liepos 13 dieną, pirmadienį atjungus elektros tiekimą Kuršių Nerijai „Bitės“ tinklo komanda pasitelks papildomus pajėgumus, elektros akumuliatorius ir užtikrins, kad „Bitės“ ryšys ir įprastos paslaugos Neringoje veiktų kaip įprasta. Dėl planinių ESO remonto darbų visoje Kuršių Nerijoje net 10-iai valandų bus atjungtas elektros tiekimas, o ryšio paslaugų veikimą užtikrinančios stotys tiek ilgai be papildomo elektros tiekimo veikti negalėtų.

„Nutraukus elektros tiekimą Neringai, per kelias valandas išsikrautų ir atsarginiai bazinių stočių akumuliatoriai – tokiu atveju jos tiesiog nustotų veikti ir visas pusiasalis liktų be „Bitės“ ryšio. Puikiai suprantame, kad 10-iai valandų be mobiliojo interneto ar balso skambučių palikti vieną populiariausių Lietuvos atostogų krypčių per patį sezono piką – negalime. Dedame visas pastangas ir per itin trumpą laiką dėl vykdomų elektros darbų mobilizavome mūsų tinklo komandą, kad visos „Bitės“ paslaugos veiktų be sutrikimų, o neringiškiams ir poilsiautojams diena be elektros praeitų kuo lengviau“, – sako Darius Martusevičius, „Bitės“ tinklo direktorius.

Kuršių Nerijoje kokybišką ryšį užtikrina 9 „Bitės“ 4G/4G+ ryšio stotys. Šiuo metu „Bitės“ tinklo komanda ryšio stotis aprūpina papildomais elektros akumuliatoriais, vėliau atvyks papildomi ekipažai, kurie pasitelkę mobilius elektros generatorius užtikrins, jog akumuliatoriai neišsikrautų.

„Papildomi akumuliatoriai stotims be elektros energijos leis veikti 4-8 valandas, todėl visą pirmadienį prie mūsų bazinių stočių budės technikų komanda ir periodiškai juos pakraus mobiliais elektros generatoriais, kol ESO užbaigs planuojamus remonto darbus ir atstatys elektros tiekimą. Taip pat bendradarbiaujame ir su ESO, kurie ieško galimybių į kelis objektus pristatyti savo generatorius. Tikimės, kad „Bitės“ technikų pastangomis pavyks užtikrinti nepertraukiamą bazinių stočių darbą ir paslaugas mūsų klientams. Tiesa, dėl nenumatytų aplinkybių išlieka šiokia tokia rizika, kad ryšio kokybė neringiškiams ir kurorto svečiam gali laikinai suprastėti, dėl to prašysime klientų supratingumo“, – teigia D. Martusevičius.

Neringos gyventojams ir svečiams rekomenduojama savo išmaniuosius įrenginius pasikrauti iš anksto, dar sekmadienio vakarą, bei pasirūpinti išorinėmis baterijomis.

ESO informuoja, kad liepos 13 dieną, nuo 6 val. ryto iki 16 val. popiet, bus vykdomi virš Kuršių marių einančios 110 kV oro linijos perjungimo ir Juodkrantės bei Klaipėdoje esančių transformatorių pastočių sujungimo darbai. Dėl to Kuršių Nerijos elektros vartotojams nebus tiekiama elektra ESO skirstymo tinkle.

Komentuoja: Valerij Kovzan, „Tele2“ technikos direktorius

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ Kuršių Nerijos pusiasalio gyventojams bei atostogautojams liepos 13-ąją, 10-čiai valandų ESO atjungus elektrą, užtikrins sklandų ir kokybišką mobilųjį ryšį.

 

Pirmadienį nuo pat ryto operatoriaus inžinierių komandos darbuosis pagrindinėse Kuršių Nerijos bazinėse stotyse.

 

Nenutrūkstamą elektros tiekimą užtikrins papildomi, stotis elektra aprūpinantys generatoriai, ir juos prižiūrinčių specialistų komandos. Klientai galės laisvai naršyti ar skambinti tiek paplūdimyje, tiek ir miesteliuose – stebint vartotojų srautus į pajūrį ir iš jo, bus operatyviai koreguojami strateginių stočių pajėgumai.

Reklama

 

Neringoje veikia 10 operatoriaus 4G/4G+ bazinių stočių.

 

Operatorius gyventojams ir kurorto svečiams rekomenduoja pirmadieniui pasiruošti iš anksto: pasirūpinti išorinėmis įrenginių baterijomis, iš anksto pilnai įkrauti savo išmaniuosius įrenginius ir kitus svarbius elektros prietaisus, o naudojantis jais įjungti energijos taupymo režimą.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Neringa

Bendradarbiavimo sutartis tarp Neringos savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos...

Pasirašyta sutartis dėl dviračių tako Smiltynė-Nida sutvarkymo nuotrauka, foto

Už apsilankymą Nidos švyturyje iš viso surinkta apie 15 tūkst. eurų, BNS...

Už apsilankymą Nidos švyturyje Neringos muziejai surinko apie 15 tūkst. eurų nuotrauka, foto

Penktadienį, rugsėjo 25 dieną 16 val. atidaroma ir pristatoma klaipėdietės Aidos Pečeliūnienės...

Naujos lauko ekspozicijos atidarymas Nidoje nuotrauka, foto

Į Neringos kurortinio sezono aptarimą susirinkusių institucijų atstovai vieningai kartojo, kad šių...

Aptartas vasaros sezonas nuotrauka, foto

Nidoje paaiškėjo Europos "Optimist" buriuotojų čempionato dalyviai nuotrauka, foto

Sportas, Šį savaitgalį Nidoje vyko Lietuvos 'Optimist" jachtų klasės buriuotojų asociacijos (LOJKBA) taurės...

Pokyčiai Nemuno deltoje bus naudingi vietos žvejams – Saugomų teritorijų tarnybos vadovas nuotrauka, foto

Lietuva, Vyriausybės trečiadienį priimti pokyčiai Nemuno deltoje bus naudingi vietos žvejams, teigia Valstybinės...

Rekonstravus „Klaipėdos Smeltės“ terminalą, pajėgumai išaugo dvigubai nuotrauka, foto

Jūra, Tarptautinio uostų terminalų operatoriaus „Terminal Investment“ valdomos vienos didžiausių Klaipėdos uosto krovos...

Už neatsargumą gimnazistė sumokėjo gyvybe nuotrauka, foto

Kriminalai, Už saugos diržo neprisisegimą gresia keliasdešimties eurų bauda. Septyniolikmetės Radviliškio rajono gyventojos...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...