2019 m. birželio 25 d. 12:38 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuvos naujienos

Lietuvos naujienos

Saviškių klanui - auksinės vietelės

2013-11-26, 10:40

Laima AGANAUSKIENĖ, "Šiaulių kraštas"

Saviškių klanui - auksinės vietelės nuotrauka, foto

KARJERA: Mero pareigų netekęs Antanas Čepononis neilgai dirbo rinkotyros specialistu jį priglaudusioje UAB „Radviliškio šiluma“. Dabar jis čia – Realizacijos-abonentinio skyriaus viršininkas.

© Autorės nuotr.

Radviliškio Savivaldybės įstaigose sėkmingai įsidarbina valdžios grietinėlei artimi žmonės – giminės ir bendrapartiečiai. Mero Dariaus Brazio brolio žmona paskirta vadovauti Šeduvos globos namams. Korupcijos ryšiais įtariamas buvęs meras Antanas Čepononis sėkmingai kyla karjeros laiptais jį priėmusioje Savivaldybės bendrovėje.

Vietoj komentaro pasirinko kavutę

Ketvirtadienį Radviliškyje įvykusio rajono Tarybos posėdžio metu su naujomis pareigomis buvo pasveikinta rajono mero D. Brazio brolienė Andžela Brazienė. Iki tol dirbusi Pakalniškių seniūnijos vyresniąja specialiste, ji nuo gruodžio mėnesio vadovaus Šeduvos globos namams, kuriems penkerius metus vadovavo ir pats D. Brazys.

A. Brazienė buvo vienintelė konkurse dalyvavusi kandidatė. Jai pasisekė sėkmingai atsakyti į pateiktas užduotis ir tapti laimėtoja.

SĖKMĖ: Radviliškio rajono mero brolienė Andžela Brazienė nuo gruodžio mėnesio šoktels karjeros laiptais aukštyn – ims vadovauti Šeduvos globos namams.

Tarybos posėdyje balsuojant dėl laimėtojos paskyrimo į naująsias pareigas, meras, kaip ir dera, nuo šio klausimo svarstymo nusišalino.

Po posėdžio D. Brazio „Šiaulių kraštas“ paprašė skirti porą minučių komentarui.

„Kokiu klausimu?“, – pasiteiravo meras. Išgirdęs, jog bus klausiama apie Šeduvos globos namų direktorės skyrimą, D. Brazys trumpai nukirto: „Prašau pateikti klausimus raštu“.

Patikslinus, jog prašome tik trumpo komentaro, kuriam nereikia papildomo pasiruošimo, meras pakartojo atsakymą ir nuskubėjo į mažąją Savivaldybės salę kartu su ten pakviestais Tarybos nariais gerti kavos, o kitądien išvyko į komandiruotę Vokietijon.

Kai kurie atsakymai – identiški

Tiesa, kitą dieną redakcijai buvo atsiųsti mero atsakymai, po kuriais pasirašė su žurnalistais bendraujanti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.

Atsakymuose tvirtinama: giminystės ryšys konkurso rezultatams įtakos neturėjo, tokį sprendimą priėmė konkurso organizavimo komisija, o pats meras balsavime Taryboje nedalyvavo.

Esą konkurse norėjo dalyvauti dar vienas pretendentas, tačiau jis nepateikė informacinių technologijų išmanymo patvirtinančio dokumento, tad jo kandidatūra buvo atmesta.

NUSIŠALINIMAS: Radviliškio meras Darius Brazys: „Tarybos posėdžiuose, kai buvo priimami sprendimai šiuo klausimu, visada nusišalindavau nuo balsavimo“.

Argi šios pareigos yra tokios nepatrauklios, kad jos nesulaukė susidomėjimo?

„Ne visiems žmonėms yra artima tokia darbo sritis, kurioje reikia dirbti su socialiai pažeidžiamais žmonėmis, ypač globos namuose. Gali būti, kad kitų galimų kandidatų nesudomino būsimo atlyginimo už šį atsakingą ir nelengvą darbą dydis“, – teigiama atsakyme.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuvos naujienos

Valstybinės reikšmės keliuose bus išjungti 139 „inkilais“ vadinami greičio matuokliai

Keliuose bus išjungti 139 greičio matuokliai nuotrauka, foto

Sekmadienį Lietuvoje bus atšauktas vasaros laikas ir įvestas žiemos laikas.

Sekmadienį Lietuvoje įvedamas žiemos laikas nuotrauka, foto

Liberalų krizė apima visą Lietuvą: Pagėgiuose spaudžiama ranka Komskiui, Klaipėdoje bręsta skilimas.

Liberalų krizė apima visą Lietuvą nuotrauka, foto

Sekmadienį minimas Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio trisdešimtmetis. 1988 m. birželio 3 d. Lietuvos...

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiui - 30 metų nuotrauka, foto

Tinkamas mitybos planas svarbus kiekvienam žmogui nuotrauka, foto

Sveikata, Kiekvienas virtuvės šeimininkas dabar dažnai renkasi sveikesnius produktus gamindamas įvairius patiekalus. Svarbiausia...

Dėl vaikų nuotykio vyras ryžosi pavojingam iššūkiui nuotrauka, foto

Kelionės, Krepšininko Gintauto Matulio brolis Andrius Matulis baidare leisis į 700 kilometrų kelionę...

Pietų pertrauka: kur pietauti šiandien? nuotrauka, foto

Patarimai, Adresas: Tiltų g. 26ARezervacijų tel.: 8 46 211 390

Dėl atimtų vaikų kovojusiai šeimai - dar vienas smūgis nuotrauka, foto

Lietuva, Bylą prieš Vaiko teisių apsaugos specialistus laimėjusi kretingiškių šeima džiaugėsi, kad pagaliau...

Sveikata, Paskelbta prieš 37 min.

Patarimai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...