2019 m. liepos 21 d. 15:39 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuvos naujienos

Lietuvos naujienos

Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą

(137)

2006-12-02, 12:00

Natalija MOGUČAJA

Lietuvis pranašauja Trečiąjį pasaulinį karą  nuotrauka, foto

Šeštadienio skaitalai

Po dvejų metų žmonės raginami palikti Lietuvą ir bėgti kuo toliau nuo Europos - į Argentiną, Čilę ar Naująją Zelandiją.

Kauno parapsichologijos klubo prezidentas Modestas Klenys pats kreipėsi į mūsų redakciją norėdamas visus perspėti, kad 2012 metais mūsų šalis atsidurs Trečiojo pasaulinio karo epicentre.

Ankstesni parapsichologo siūlymai sustiprinti mūsų šalies apsaugą nuo teroristų ir stichinių nelaimių specialiųjų tarnybų dėmesio nesulaukė.

Kodėl, artėjant gražiausioms metų šventėms, nusprendėte pagąsdinti tautą karu?

Mūsų aiškiaregiai pamatė kraujo klanuose skendinčią Europą. Lemtingoji data - 2012 metų liepos 14-oji. Karas aprėps ir kitas Žemės rutulio vietas - Šiaurės Ameriką ir artimuosius Rytus, tačiau epicentru bus Europa.

Šie duomenys - ne iš piršto laužti, o paremti Saulės aktyvumo ciklu, kurį sudaro 11-12 metų. Mažesni ciklai jungiasi į didesnius ir sudaro 24 metų intervalą.

Maksimalaus Saulės aktyvumo metais padidėja oro temperatūra, suaktyvėja augalų vegetacija, gyvūnai ir žmonės tampa agresyvesni. Paskutiniais tokiais pavyzdžiais gali būti vadinami 2001-ieji, kuriuos paženklino teroristinis išpuolis Niujorke. Taip pat - 1990 metai, kai daug pokyčių išgyveno ne tik Lietuva ir visa Sovietų Sąjunga, bet ir kiti regionai.

Dar vienas pavyzdys - 1936 metai, juk Antrasis pasaulinis karas prasidėjo ne nuo Lenkijos užpuolimo 1939-aisiais, o nuo Miuncheno susitarimo, kai Čekijos Sudetų sritis atiteko Vokietijai. 1914-ieji - taip pat maksimalaus Saulės aktyvumo metai, kai prasidėjo Pirmasis pasaulinis karas.

M. Klenys įsitikinęs, kad 2012 metais Šiaurės pusrutulyje kils totalinis konfliktas, ir pats ketina iki to laiko išvykti iš Europos, nors jam ir nenusispjaut į Lietuvos saugumą: "Esu lietuvis. Be to, mano senelis tarnavo Lietuvos kariuomenėje, po to dirbo saugumo policijoje, Norilske dešimt metų kalėjo..."

O kas su kuo kariaus, dėl ko?

Mūsų aiškiaregiai mato, kad žus daug žmonių. Net jeigu turėtumėme konkretesnę informaciją, apie tai būtų pernelyg pavojinga kalbėti. Aš juk galėčiau netolimą ateitį prognozuoti ir Lietuvos politikams, tačiau man gyventi dar neatsibodo.

Pranašaujate Trečiąjį pasaulinį karą, tačiau dar prieš 13 metų garsus tyrinėtojas Semiuelis Hantingtonas teigė, kad toks karas, kilęs dėl skirtingų civilizacijų susidūrimo, jau prasidėjęs...

Turime ne tik Europos Sąjungą ir NATO, bet ir islamiškąjį fundamentalizmą. Be to, Kinija vis stiprėja - apie tai nederėtų pamiršti. O fanatizmas nūdien įgyja nerealias formas.

Lyg ir išsisukote nuo atsakymo. O kaip dėl kitose šalyse padarytų prognozių? Nėra nė vieno sutapimo: antai vienas ukrainietis kalba apie Trečiąjį pasaulinį karą 22-ajame amžiuje, garsusis Nostradamas - apie 2010 metų lapkritį, kai bus panaudotas ne tik branduolinis, bet ir cheminis ginklas...

Aš garantuotas būtent dėl mūsų prognozių, nes remiamės būtent Saulės aktyvumo poveikiu.

Tai ką reikės daryti?

Kas patikės, tegul keliauja į Pietų pusrutulį: Argentiną, Čilę, Australiją, Naująją Zelandiją. Reikėtų iki tų baisių įvykių išvažiuoti prieš dvejus metus, pasirodžius pirmiesiems artėjančio karo pradžios požymiams - jau kokiais 2009-aisiais.

Prisipažinsiu, kad patikėti jūsų žodžiais sunku. Gal vis dėlto galėtumėte ką nors pasakyti apie netolimą mūsų šalies ateitį?

Jeigu pasakysiu ir įvyks, tada patikėsite? Šį mėnesį nieko ypatinga neįvyks, tačiau kitų metų kovo viduryje, po tarybų rinkimų, nusimato itin svarbūs įvykiai. Politikoje įvyks perversmas, ir tai susiję su atliekamais tyrimais. Ne tik su EBSW byla, bet ir su pinigų padirbinėtojais. Taip pat šaknys gali driektis dar į tuos laikus, kai Lietuvoje cirkuliavo vadinamosios "vagnorkės". Žodžiu, dėl finansinių skandalų lėks daug galvų...

Elektroniniame laiške, kurį parašėte mūsų redakcijai, užsiminėte apie nesėkmingą bandymą bendradarbiauti su Lietuvos specialiosiomis tarnybomis. Ką konkrečiai joms siūlėte?

Suburti ir apmokyti specialistų grupę, kuri prognozuotų stichines nelaimes ir teroristinius aktus. Šių metų pavasarį oficialiai raštu siunčiau registruotus laiškus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui, Krašto apsaugos ministerijos Antrojo operatyvinių tarnybų departamentui, Jo Ekscelencijai šalies prezidentui, Valstybės saugumo departamentui. Rašte nurodžiau, kad turime galimybes, žinias ir technologijas - tereikia palaikymo ir finansavimo.

Ir ką - susidomėjo?

Reakcija buvo keista: po kelių savaičių pas mane į kontorą Kaune užsuko du vyrukai ir paprašė padėti surasti dingusią stambią pinigų sumą. Supratau, kad buvau tikrinamas, todėl draugiškai išsiskyrėme "durnių" pavolioję. O oficialios reakcijos į laiškus nesulaukiau.

Siekiau tik vieno - praktiškai panaudoti žinias, kurias sukaupiau per dvidešimt metų.

Kaip, jūsų manymu, ta suburta specialioji grupė būtų veikusi?

Į specialų antiteroristinį dalinį būtų atrenkami žmonės, turintys stiprią intuiciją ir paranormalių telepatinių sugebėjimų. Pusantrų metų jie būtų mokami pagal metodiką, apjungiančią jogos, psichologijos ir ezoterinio mokymo rekomendacijas.

Jie galėtų vykdyti Lietuvos gyventojų ir svečių minčių monitoringą, skenuotų galimą informacijos nutekėjimą trečiosioms šalims, vykdytų teroristinių aktų ir diversijų prevenciją. O aiškiaregiai galėtų numatyti ateities įvykius.

Minčių monitoringą? Skamba baugiai. Jau žinote, ką aš galvoju apie jus?

Spontaniška telepatija yra įmanoma. Žmogus perduoda ypač stiprų signalą, kai yra susijaudinęs. Juk kiekvienas iš mūsų yra turėjęs nuojautų artimiesiems pakliuvus į nelaimę. Tačiau yra žmonių, kurie geba skaityti kitų žmonių mintis visais gyvenimo atvejais. Aš savęs tokiu nelaikau.

Pabandykit įtikinti, kad jūs - ne apsišaukėlis ir jūsų psichikos būsena yra normali, į mėnulio fazes nereaguojate...

Viską parodo laikas. Rezultatai - geriausias įrodymas. Aišku, parapsichologija Lietuvoje nėra pripažįstama kaip mokslas, nors telepatijos, telekinezės praktinis taikymas plačiai paplitęs užsienio šalyse.

Kažin, ar taip gali atsitikti Lietuvoje, kai turėdami posovietinę patirtį atsimename, kaip pasidėję prie televizorius stiklainius su vandeniu žmonės laukė, kol juos koks Čiumakas ar Kašpirovskis užburs.

Tai buvo, viso labo, psichoterapiniai metodai. O šiaip visais laikais visa tai, kas yra nauja ir apie ką stinga informacijos, tampa spekuliacijų objektu. Kažkada prancūzų mokslo akademija netikėjo, kad gali akmenys iš dangaus kristi, o meteoritai gi egzistuoja. Žinios sunkiai skinasi kelią, kai jos - nepatogios.

Kita vertus, galima įsivaizduoti, kodėl jūsų siūlomas minčių monitoringas aukštų pareigūnų nesudomino. Rezga sau politikai kokią aferą, o čia prisėda jūsų visagalis telepatas, matantis kiaurai...

Čia kaip su peiliu: juo galima operuoti, o galima ir papjauti.

O jūs norėjote operuoti?

Norėjau sukurti instrumentą specialiosioms tarnyboms. Pavyzdžiui, Rusijoje buvo atrenkami žmonės, kurie dalyvaudavo derybose su priešiškų Vakarų atstovais. Jie nieko nedarydavo, nekalbėdavo, tiesiog telepatinės hipnozės būdu darydavo atvykėliams poveikį.

Bet juk tai baisu. Kaip galima kalbėti apie asmens privatumą, jeigu net mintys tampa viešos?

Pasaulyje yra daug baisių dalykų - ne tik atominė bomba.

Kaip gi jūsų veikla suderinama su vasarą Seimo priimtu įstatymu, draudžiančiu paranormalių reiškinių reklamą? Juk net horoskopai dabar gali būti skelbiami tik pramoginiais tikslais.

Galima daug ką uždrausti, bet pasakius, kad mėnulis žalias, nuo to jis tikrai nepažaliuos. Aš manau, kad ta tradicinė astrologija - tik išsidirbinėjimas, o visokie dienos horoskopai - visiškas mėšlas.

Natalija MOGUČAJA

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

Dabartis

2014-03-08   04:19

IP: 213.104.126.163

Nu va. Epicentras Europa. Rusija ir Ukraina tik keliais metais vėluoja.

ZSDF

2012-08-22   22:29

IP: 75.149.211.118

KUR KARAS TAVO ASILIUK ... JAU RUGSEJIS TUOJ ...

na jau

2012-08-01   17:12

IP: 78.58.36.89

Vienas Dievas tezino,kas,kur,kaip vyks.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuvos naujienos

Valstybinės reikšmės keliuose bus išjungti 139 „inkilais“ vadinami greičio matuokliai

Keliuose bus išjungti 139 greičio matuokliai nuotrauka, foto

Sekmadienį Lietuvoje bus atšauktas vasaros laikas ir įvestas žiemos laikas.

Sekmadienį Lietuvoje įvedamas žiemos laikas nuotrauka, foto

Liberalų krizė apima visą Lietuvą: Pagėgiuose spaudžiama ranka Komskiui, Klaipėdoje bręsta skilimas.

Liberalų krizė apima visą Lietuvą nuotrauka, foto

Sekmadienį minimas Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio trisdešimtmetis. 1988 m. birželio 3 d. Lietuvos...

Lietuvos persitvarkymo sąjūdžiui - 30 metų nuotrauka, foto

Salantų pašte pažymėjo karo pradžią nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Rapolas Veržbolauskas (1895-1985 m.), apie kurio likimą ir jo šeimą rašyta straipsnyje...

Taršos mokestis - traktoriams ar automobiliams? nuotrauka, foto

Automobiliai, Šią savaitę užsiminęs apie ketinimus apmokestinti taršius automobilius, premjeras Saulius Skvernelis sako,...

Poilsis Nidoje atsirūgo: policija buvo negailestinga dėl tamsintų langų nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Automobilis užtamsintais langais jau retas vaizdas mūsų keliuose. Visgi šių dar pasitaiko,...

Po sekmadienio laukia lietūs, bet vėl sušils nuotrauka, foto

Vasara, Nors sekmadienį termometro stulpeliai kops iki 30 laipsnių padalos, pirmadienį šią šilumą...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 38 min.

Automobiliai, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Vasara, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...