Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Paulius Saudargas, Laurynas Kasčiūnas, Vilija...
Lietuva
R. Karbauskis apie prezidentų kritiką: „Labai lengva šnekėti tiems, kurie nieko nedaro“
Dalia Grybauskaitė, Gitanas Nausėda, Ramūnas Karbauskis.
© Mariaus Morkevičiaus (ELTA), Roberto Dačkaus (Prezidento kanceliarija) nuotr.
Reklama
„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis įvertino prezidento Gitano Nausėdos ir buvusios šalies vadovės Dalios Gybauskaitės teiginius, kad valdžia nesiima ryžtingesnių priemonių kovoje su pandemija. R. Karbauskis teigia, kad lengva šalies vadovams kalbėti, kuomet patys nei atsakomybės prisiima, nei pateikia savo siūlymus kaip kovoti su pandemija.
„Tegul pateikia pasiūlymus, kas nors. Juk labai lengva šnekėti. Panaši situacija buvo pavasarį, kuomet žmogus nieko nesiūlo ir jokių atsakomybių neprisiima ir tik komentuoja. Nežinau, kaip rimtai žiūrėti į tokius dalykus. Jeigu yra pasiūlymų prašom pasakyti“, – Eltai sakė R. Karbauskis
R. Karbauskis retoriškai klausia šalies vadovų, kaip jie galėtų pagelbėti kovoje su koronavirusu.
„Pradeda kalbėti apie ryžtingesnes priemones, tai siūlykit. Kuomet išgirsiu bent vieną siūlymą, tuomet bus galima vertinti kaip rimtą veiksmą. Bet dabar pasiūlymai neskamba. Pasakymai, kad valdžia laiku nepriima sprendimų... Kokių? Prašau, pasakykite kokių. Gal prezidentai, viena buvusi, kitas dabar einantis pareigas, siūlo karantiną? Tai tegul įvardina tai garsiai. Įdomu, kaip tokius pasiūlymus priims visuomenė. Mano atsakymas labai paprastas. Labai lengva šnekėti tiems, kurie nieko nedaro ir jokių sprendimų nepriiminėja ir net nesugeba įvardinti pasiūlymų. Prašau, laukiam. Po visų jų klausimų man ir po mano klausimų jiems, gal atsiras atsakymas, ką jie būtent siūlo“, – teigė jis.
„Valstiečių“ lyderis dar kartą patvirtino, kad valdantieji karantino tikrai neįvedinės.
„Niekas neįvedinės karantino, tokio koks buvo pavasarį. Tai akivaizdu, kad nei viena Europos šalis to nedarys. Jeigu yra kažkokių priemonių, kurių nesiima ši valdžia – prašome įvardinti“, – sakė jis.
Reklama
ELTA primena, komentuodamas valdančiųjų sprendimus dėl koronaviruso, G. Nausėda teigia, kad po pirmosios koronaviruso bangos šalyje įsivyravo „nusiraminimo nuotaikos“, kurios lėmė atsipalaidavimą ir itin stiprų antrąjį viruso proveržį.
„Nemanau, kad buvo tinkamai išnaudotas laikas. Man atrodo, kad vyravo truputį „užsiliūliavimo“ nuotaika, kuomet mes, ko gero, visiškai pagrįstai teigėme, kad pirmąją viruso bangą įveikėme labai gerai“, – antradienį apsilankęs Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre sakė G. Nausėda.
Pasak šalies vadovo, jeigu atvejų skaičius šalyje sparčiai augs, valdžiai gali tekti vėl įvesti griežtus ribojimus šalies mastu.
Tuo metu kadenciją baigusi prezidentė D. Grybauskaitė mano, kad po Seimo rinkimų valdžia imsis jau iš dalies pavėluotų priemonių situacijai dėl koronaviruso plitimo suvaldyti. Anot jos, Jaunųjų medikų asociacijos ir Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos deklaruoti raginimai prezidentą Gitaną Nausėdą bei Vyriausybę ryžtingiau reaguoti į COVID-19 sukeltą krizę yra tikslūs.
Kodėl dabar valdžia nesiima griežtesnių priemonių, tęsė D. Grybauskaitė, turi atsakyti tie, kurie ir priima sprendimus. Pasak jos, kai kuriuos sprendimus dėl situacijos valdymo atsakingi asmenys turėjo priimti jau seniai.
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Komentarai
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Lietuva
Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad dėl sustojusios susirgimų COVID-19 skaičiaus mažėjimo...
Ekspertų tarybai pasiūlius atsisakyti prievolės lauke dėvėti apsaugines veido kaukes, o...
Vyriausybė trečiadienį posėdyje spręs, iki kada bus tęsiamas karantino režimas Lietuvoje.
Klaipėda, Paskelbta prieš 9 min.
Skaityk dabar, Paskelbta prieš 23 min.
Sveikata, Paskelbta prieš 23 min.
Kriminalai, Paskelbta prieš 24 min.
Naujienos

Privačius ir visuomeninius interesus supainiojusi seniūnaitė viešai...

Audriui Butkevičiui teko atsiprašyti už Ž.Pavilionio netaktą (3)

Klaipėdos povandenininkams - per 20 medalių

Pražūtinga Lietuvos užsienio politika
Spektras
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Šventojoje sudegusios kavinės „Mažoji Armėnija“ savininkas: „Ugniagesiai... (3)
- Bandys įteikti šimtus tūkstančių parašų besislapstančiai Seimo... (5)
- Kai pasiaiškinti turi mokytojas, tai tuoj pat,...
- „Baudė“ A. Lukašenką, o nubaudė Klaipėdą ir... (17)
- Ar tikrai Lietuvai reikėtų veržtis į priekines... (4)
- Į Karpavičiaus vilą Tenerifėje vykę Kauno pareigūnai...
- Keisis mokamo automobilių stovėjimo tvarka Klaipėdoje (20)
- „Baudė“ A. Lukašenką, o nubaudė Klaipėdą ir... (17)
- Oficialu: Baltarusija krovinius gabens per Rusijos uostus (16)
- Klaipėdoje svarstoma riboti patekimą į pajūrį net... (12)
- Gabrielius Landsbergis: suteikim Putinui šansą (9)
- Didinti mokesčius sumaniusi Klaipėda: jei ras pritarimą,... (9)
AK
2020-10-21 00:24
IP: 172.69.190.14
Būtent, liežuvio darbininkai partškoliniai.
Kop
2020-10-20 21:01
IP: 185.11.26.161
Oiii tovarsch Karbauskis, nybirizos ty sebia, vsio rabotaes i rabotaes, obrasije dumaes.
Šlykštu
2020-10-20 20:00
IP: 185.11.26.161
Konservų tik pasiaiškinimas , nieko apsoliučiai neprisidėjo prie pandemijos