2020 m. lapkričio 27 d. 05:07 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuva

Komentarai

2020-10-22, 13:11

Nord

2020-10-25   12:38

IP: 77.79.44.60

Dosje, dosje, gerbiamieji, bet duomenys pradžioje gali atsirasti pas visokius reklamininkus tipo EASTCON. Paskui pradės Jums skambinti, neva laimėjote kažką, bet reikia atvykti į prekių prezentaciją, kur Jums plaus smegenys, mėginant įpiršti kokį nereikalingą daiktą, bet už gerus pinigus. Kita vertus, teikti asmens duomenys, be Jūsų noro kokiai barmenei ar padavėjai, ne valstybės institucijos atstovams - tai akivaizdus Asmens duomenų apsaugos įstatymo pažeidimas. Veryga ir Skvernelis turi tai žinoti, bet kaip visada savo stiliuje eina prieš LR Konstituciją. Kitas blogas momentas, kai yra kai kurių piliečių siūlymai pateikti netikrus vardus ir tlf. numerius. Gali prasidėti ir kerštavimas. Asmuo, kuris nori pakenkti savo oponentui, nueina į restoraną ir pasivadina jo vardu, pateikia jo tlf. numerį. Tai jeigu buvo sumanymas, laužti LR įstatymus, lai tada lankytojai prie duomenų parodo ir patvirtinantį asmens tapatybę dokumentą. O jeigu koks veikėjas ir pasivadino Jumis, paskui Jums pradėjo skambinti dėl neva Jūsų apsilankymo kokioje "Jūrų kiaulydėje" - nenusiminkite. Dauguma dabar net baruose atsiskaito banko kortelėmis. Todėl atsakykite, kad mokat elektroninių būdų, el. bankininkystės profilio suvestinėje tokios operacijos nėra, tikrinkit. O jeigu apsišaukėlis irgi mokėjo negrynais, tad ir jo mokėjimo operacijos duomenis gali būti atskleisti pareigūnų. Vat tada, vardeniams-pavardeniams teks atsakyti, kaip už šmeižtą ir dėl kito asmens tapatybės pasisavinimo. Prieš galvodami apgauti sistemą, pamąstykite, kad galite atsitiktinai pakenkti visai niekuo dėtam žmogui, o jeigu dar paaiškės Jūsų apsilankymo tikros aplinkybių detalės, tai pakenksite ir sau. Valstybės vyrai nuėjo lengviausiu keliu. Vietoje piliečių duomenų apsaugos užtikrinimo, numetė visą atsakomybę patiems piliečiams ir viešojo maitinimo įstaigų atstovams. Galėjo paskirti kokius atstovus-pareigūnus toms procedūroms atlikti, bet tam matyti nėra pinigų. Nes išdalino pensininkų elektoratui, amžiniems bedarbiams, kitą likutį prilaiko "tryliktai pensijai". O jovalas gali prasidėti. Jaunimas tai tikrai gali pradėti šposauti. Ir tada bus, kai skambins kokiam pensininkui Anuprui, kuris neva tada-tada, ten ir šen, dūko naktiniame klube ir yra įtarimų kad jis "serga":-)

o kas sako

2020-10-22   21:37

IP: 90.140.2.208

kad reikia pateikti teisingus duomenis, eisiu i kavine, paraysiu fake varda ir pavarde ir telefono numeri tokio kokio jau nebenaudoju :D, viskas.

Davažiavom

2020-10-22   16:50

IP: 86.100.112.203

Tai nuo pirmadienio įvedamas totalinis asmenų sekimas. Užbėgęs išgerti kavos puoduką į maitinimo įstaigą bus įtrauktas į sąrašus. Registrų centras apibendrins visus sąrašus ir registrus ir apie kiekvieną asmenį bus kuo puikiausia dosjė. Lievata (ačiū L. Graužinienei už terminą) tampa šimtaprocentine policine valstybe. Būkim tikri, kad tų dosje duomenimis naudosis ne tik dabartinės valdančios partijos, bet ir visos būsimos valdžios ir partinės struktūros (net ir tokio N. Puteikio ar " trijų muškietininkų" partijėlės irgi duomenis nusipirks).
Pavydėtinas valdančiųjų sugebėjimas iš šūdo išspausti vašką, galėtų COVID - 19 kūrėjams medalius užkabinti ar bent jau žvakes uždegti.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuva

Valstybinė darbo inspekcija pastebi, kad karantino laikotarpiu į inspekciją kreipiasi daugiau žmonių,...

Jus nori atleisti iš darbo? Darbo inspekcija pataria, kokių skubių veiksmų imtis nuotrauka, foto

Dėl koronaviruso pandemijos apribojus keliones, netoli sienų su kaimyninėmis valstybėmis gyvenantys...

Apribotos kelionės keičia pasienio gyventojų apsipirkimo įpročius nuotrauka, foto

Ketvirtadienio naktį eismo sąlygas sunkins plikledis, įspėja Automobilių kelių direkcija.

Kelininkai įspėja: naktį laukite plikledžio nuotrauka, foto

Registrų centrui nuo spalio pradėjus taikyti naujus įkainius, išaugo mokesčiai, ypač...

Mažinami mokesčiai už paveldimą ar dovanojamą turtą nuotrauka, foto

Išrinko atstovus į Klaipėdos regiono plėtros tarybą nuotrauka, foto

KMS, Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su dar šešiomis regiono savivaldybėmis steigs Klaipėdos regiono...

S.Maslobojevas S.Skverneliui siunčia gertuvę nuotrauka, foto

Sportas, Sergejus Maslobojevas viešai kelia klausimą, ko vertas jo pasaulio kikbokso čempiono titulas....

„Žalgiris“ Eurolygoje pralaimėjo penktą kartą iš eilės nuotrauka, foto

Sportas, Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje patyrė dar vieną nesėkmę. Martino Schillerio...

20 mln. eurų parama „išgraibstyta“ per 2 valandas nuotrauka, foto

Euras, Ekonomikos ir inovacijų ministerija inicijavo vidaus tyrimą dėl 20 mln. eurų paramos...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...