Specialistams pagaliau pavyko pavyko rasti taršos šaltinį, iš kurio nuo pirmadienio teršalai...
Lietuva
I. Šimonytė: panašu, kad artimiausiu metu susisiekimas su Jungtine Karalyste gali smarkiai apmažėti
Reklama
Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė sako, kad artimiausiu metu susisiekimas su Jungtine Karalyste (JK) gali stipriai sumažėti.
„Dabar matome, kad tikrai nėra didelio srauto keliautojų, ir tas yra natūralu. Sausio mėnesį visada taip būna, kadangi didelė dalis keliautojų grįžta čia pas savo gimines ir artimuosius šventėms. Šventės pasibaigė, tai dabar poreikis keliauti yra gerokai apmažėjęs ir iš to, ką girdime, panašu, kad susisiekimas su JK ir dėl avialinijų sprendimų gali smarkiai sumažėti artimiausiu metu, nes JK taip pat yra nustatyti labai griežti judėjimo apribojimai, kurie įsigaliojo prieš porą dienų“, – „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė I. Šimonytė.
Vyriausybė nuo sausio 1 dienos atnaujino skrydžius iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą.
Atvykstantys į Lietuvą iš JK privalo turėti ne vėliau nei prieš 48 valandas gautą neigiamą COVID-19 testo rezultatą arba privalomai atlikti testą Lietuvoje.
Nepaisant testo rezultato, visiems asmenims, atvykusiems į Lietuvą iš JK, privaloma 10-ies dienų izoliacija.
Izoliacijos taisyklės negalioja keliaujantiems tranzitu ir ekipažų bei įgulų nariams, kurie dirba ir vykdo tarptautinius komercinius vežimus.
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Lietuva
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) duomenimis, medicinos priemonėmis ir įranga prekiaujančios įmonėmis galėjo...
Šiais metais Kaziuko mugės šurmulys gal ir nesklis miestų ir miestelių gatvėmis,...
Vyriausybei posėdyje patvirtinus Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengtą turgavietės mokesčio kompensavimo...
Jūra, Paskelbta prieš 6 min.
Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 8 min.
Lietuva, Paskelbta prieš 36 min.
Kriminalai, Paskelbta prieš 51 min.
Naujienos

EVA pradėjo rusiškos „Sputnik V“ vakcinos vertinimą

Maitinimo paslaugų įmonės direktorius kaltinamas nuslėpęs daugiau...

„Lidl“ parduotuvės per Velykas nedirbs (1)

Per du mėnesius registruota 1,2 tūkst. nepageidaujamų...
Spektras
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Policija pradeda reidus internete - jus stebi... (13)
- Ieškoti tėvas ir sūnus atsirado gyvi ir... (papildyta)
- Nausėda stoja į Toliato pusę: šiandien Lietuvoje... (19)
- Jolanta Blažytė: Stop like‘ų tironijai. Stop Sodomai... (15)
- Teisutis Matulevičius: Ar tikrai mes esame klumpininkai? (4)
- A. Merkel nesiskiepys „AstraZeneca“ vakcina (1)
- Nausėda stoja į Toliato pusę: šiandien Lietuvoje... (19)
- Kretingos kapeliono kalba pasklido internete: iškrypėliai bando... (17)
- Jolanta Blažytė: Stop like‘ų tironijai. Stop Sodomai... (15)
- Policija pradeda reidus internete - jus stebi... (13)
- Jurga Lago: Visada, kai matysit puolamą žmogų... (9)
- Gediminas Akelaitis: „Aš - gydytojas, ne avinas“ (8)