2018 m. gruodžio 10 d. 03:44 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Lietuva  >  Lietuva

Komentarai

2018-11-21, 18:40

BNS

2018-11-23   03:38

IP: 5.62.43.37

Do you need a loan to start up business or to pay your bills and a corporate financial for real estate and any kinds of business financing. We also offer Loans to individuals,Firms and corporate bodies at 2% interest rate. I give out loan to serious minded people that are interested of loan if interested contact this email: larryellisonfinance@gmail.com

Email: larryellisonfinance@gmail.com

Už Naglį!

2018-11-22   21:46

IP: 90.131.47.47

Jau vien todėl, kad grąžino vaikučius šeimai Kaune!!!!!

2018-11-22   20:37

IP: 105.112.98.239

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Gerai pasakyta

2018-11-22   18:03

IP: 78.57.232.251

Naglis Puteikis ir užsienio politika, ir viskas tuo pasakyta, o pasakyta, kad Naglio Puteikio užsienio politika lygi absoliučiam nuliui.

Penktadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

 

Astrologinė prognozė lapkričio 23-iajai, penktadieniui

AVINAS. Galite išgirsti žinią, sužinoti kažką tokio, kas išmuš jus iš pusiausvyros, pakirs pasitikėjimą artimu žmogumi ar jūsų santykiais. Kontroliuokite savo elgesį, žodžius.

JAUTIS. Šią dieną geriausia būtų leisti ramiai, kasdieniškai. Bendraudami kreipkite dėmesį į kiekvieną smulkmeną ir žodį. Nepersitempkite dirbdami, nekritikuokite kolegų netgi už akių. Jeigu norite pasilepinti, saikingai pasmaguriaukite.

DVYNIAI. Kažkas jums kels didelį nerimą, vers abejoti vienu ar kitu pasirinkimu. Verčiau kol kas nedarykite radikalių pakeitimų, nes impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktus padarinius. Labiau prižiūrėkite vaikus.

VĖŽYS. Keistoka diena. Galima neįprasta būsena fizine ar psichine, dvasine prasme. Nerimo gali kelti sveikata, augantys reikalavimai bei intrigos darbe. Saugokitės infekcijų, traumų.

LIŪTAS. Tikriausiai šiandien paaiškės, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, realiai yra sunkiai įgyvendinama. Galbūt dėl to, kad asmuo, žadėjęs paramą ar tarpininkavimą, ims išsisukinėti. Kita vertus, jums seksis meninė veikla.

MERGELĖ. Galite tikėtis įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Nepersistenkite dirbdami ir bendraudami, neeikvokite tuščiai savo energijos, jeigu matote, kad jūsų nesupranta ir nenori suprasti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien dėl kažko bus labai lengva susikompromituoti. Net jei labai stengsitės viską daryti tinkamai, smulkių nesklandumų pasitaikys. Svarbu objektyviai suvokti tiesą, išlikti sąžiningiems ir nesileisti įtraukiamiems į aferas.

SKORPIONAS. Finansinių problemų neišspręsite, jeigu plauksite pasroviui arba ieškosite daugiau, nei nusipelnėte. Stenkitės atiduoti skolas ir jas atsiimti. Be gailesčio išmeskite nebereikalingus daiktus, jei negalite jų panaudoti.

ŠAULYS. Sunkiai seksis tvarkyti aktualius reikalus. Galite susidurti su priešiškumu, opozicija, aršia konkurencija. Galbūt patirsite žalą ar teks mokėti baudą. Įmanomos rimtos traumos.

OŽIARAGIS. Šiandien ypač saugokite sveikatą, nes ji lengvai pažeidžiama. Darbe gali kilti kliūčių, bandant kažką užbaigti ar gauti reikalingos informacijos. Atsargiai elkitės su technika, venkite skubos.

VANDENIS. Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai arba būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų. Juos auklėkite, kol dėl jų elgesio dar nepasipylė priekaištai iš aplinkinių.

ŽUVYS. Šiandien jūsų nuotaikų kaita visus stebins. Galimos finansinės ar seksualinės pretenzijos. Galbūt neįvyks numatytas pasimatymas arba kils pavydo scena. Kuo mažiau bendrausite, tuo bus mažiau nemalonumų. Pasisaugokite traumų.

Geros dienos!

Palaikau Puteikį

2018-11-22   13:54

IP: 86.100.68.166

Jau senai balsuoju už Puteikį, ir jis manęs nėra nuvylęs. Padeda daug žmonių, esu buvęs priėmime pas jį, matau kiek daug žmonių kreipiasi, visiems stengiasi padėti.

už Puteikį

2018-11-22   11:59

IP: 86.100.68.166

Kuo labiau stebiu Naglį Puteikį tuo labiau jis kaip politikas man patinka. tikrai balsuosiu už jį, ir kitus paraginsiu. TIK UŽ PUTEIKĮ.

Vytautas R.

2018-11-22   11:05

IP: 94.244.86.92

Doras žmogus Naglis Puteikis, tačiau jis kaip buržujų "valstiečių" frakcininkas privalės leisti save už nosies vedžiojamam neoburžujų - liberalų. Nesileis, buržujams priklausanti nepriklausoma reklamsklaida jį momentaliai apvems. Argi nesimato kaip panelę Dalią už nosies tampo kas tik nori: ir JAV, ir Berlynas, ir Briuselis, ir Paryžius,ir vietiniai kiemsarginiai - neoburžujai. Nejaugi Puteikis sėdėdamas Seime nemato ir nesupranta ką reiškia būti ES satelitinės valstybės vadovu, atidirbinėjančiu už visokias paskolas (paramas)?

kamara

2018-11-22   08:53

IP: 86.100.115.25

Visi žino laukinių žvėrių gyvenimo būdą, išlieka stipriausi. Vaikų grobimo įstatymą dar papildė visokiais poįstatyminiais aktais. Teismas nebekviečia tėvų, pasirodo užtenka tik institucijos surašytos informacijos. Evelinos atveju, globėja rašinėja visiškas nesąmones ir jau metai, kaip vaikas yra atimtas. Tėvai paversti silpnais, bejėgiais ir kaip žvėrių pasaulyje yra sunaikinami. Žmonių santykiai negali vadovautis žvėrių įstatymais. Teisingumas yra sunaikintas, Štai kodėl prezidentas N. Puteikis yra reikalingas Lietuvai

pilietis

2018-11-22   08:43

IP: 86.100.21.97

Puteikis ir Puteikienė yra kovotojai už socialinę lygybę ir teisingumą, Jie abu verti pagarbos už savo sąžiningumą, darbą visuomenei ir valstybei ir Tautai. Sėkmės jiems, te padeda Jums Dievas.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Lietuva

Visuomenės nuomonės tyrimas dėl pasitikėjimo valstybės institucijomis staigmenų nepateikė. Šalies gyventojai...

Patikimiausi šalyje - ugniagesiai gelbėtojai nuotrauka, foto

Pusė šalies gyventojų yra nepatenkinti tuo, kaip veikia demokratija. Naujienų agentūros...

Pusė piliečių nepatenkinti demokratija Lietuvoje nuotrauka, foto

Vakar popiet europarlamentaras Rolandas Paksas grįžo iš Maskvos, kur susitiko ne tik...

R. Paksas atskleidė, apie ką Maskvoje kalbėjosi su pačiu V. Putinu nuotrauka, foto

Penktadienio rytą eismo sąlygos Lietuvos keliuose sudėtingos dėl sniego.

Keliuose eismo sąlygos sudėtingos dėl sniego nuotrauka, foto

Viačeslavas Titovas ir toliau juodina Vanagą nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos tarybos nario mandato atsisakęs Viačeslavas Titovas ir toliau šmeižia Lietuvą. Gruodžio...

Skandalas dviračių sporte: treneris kaltinimas žiauriu elgesiu nuotrauka, foto

Sportas, Traumų nepaisymas, nepagrįstos ir šokiruojančios bausmės jauniems sportininkams bei sunkiai...

6 tūkst. žmonių mitinge reikalavo didesnių algų mokytojams nuotrauka, foto

Švietimas, Maždaug 6 tūkst. žmonių sekmadienį susirinko į protesto akciją Vilniuje reikalauti sparčiau...

Tilžės akto plakatai rasti ir po diktatorių portretais nuotrauka, foto

Mažoji Lietuva, Minint Tilžės akto 100-ąsias metines Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje atidaryta fotografijų ...

Klaipėda, Paskelbta prieš 9 val.

Mažoji Lietuva, Paskelbta prieš 11 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...