Liaudiškos priemonės nuo...

Liaudiškos priemonės nuo...

KARPŲ. Senovės Kinijos gyduoliai taip darydavo: pridėdavo prie karpos gabaliuką imbiero šaknies, o iš viršaus pridengdavo šalavijo lapais. Karpas galima gydyti įtrinant ricinos aliejumi, ugniažolės sultimis arba česnaku. Vaikų karpas galima šaldyti dirbtiniu ledu. Dar vienas būdas: nuo centrinės kopūsto dalies nupjaukite lapą ir pridėkite prie karpos sultingąja puse. Apvyniokite bintu ir palaikykite apie 20 minučių (reikia 2-3 procedūrų).

GALVOS SKAUSMO. Pamasažuokite, paskui pridėkite prie galvos didelį kopūsto lapą ir apsivyniokite lengva skarele. Darykite taip keletą dienų iš eilės. Kopūstas normalizuoja arterinį kraujo spaudimą.

NEMIGOS. 3 kartus per dieną prieš valgį gerkite po 20 lašelių paprastosios sukatžolės tinktūros. Taip pat padeda melisų, pipirmėčių, juodojo šeivamedžio, jonažolių, apynių arbatos (stiklinė verdančio vandens/1 arbatinis šaukštelis arbatžolių; palikite 15 min. pritraukti). Prieš gulantis naudinga išgerti pusę stiklinės šilto vandens su jame ištirpintu medumi.

PLIKIMO. Vyrams, kad apsisaugotų nuo plikimo, pakanka kasdien suvalgyti iki 2 g pipirų ir po 200 g pastos iš sojos pupelių. Po mėnesio plaukai ims augti iš naujo, bet pipirus ir soją vartokite dar mėnesį.

TUKIMO. Greipfrutuose yra mažai kalorijų, mažai natrio, daug kalio ir daug riebalų deginimo fermentų. Be to, jie tonizuoja kepenų veiklą, teigiamai veikia odą. Geriant šviežiai spaustas greipfrutų sultis galima sumažinti gerklės skausmą ir nuraminti kosulį.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder