Kaip pasisemti bioenergijos

Taigi  jūs atsibudote. Nuo ko pradėti? Žinoma, nuo psichologinio nusiteikimo. Labai svarbu vos pravėrus akis nuteikti save optimistiškai. Tikintiems žmonėms tai padaryti padeda rytinė malda, sukalbėta ne mechaniškai, o nuoširdžiai.

Daugelis žmonių tvirtina, kad malda pradėta diena visad būna sėkminga.

Tie, kuriems šis variantas dėl kokių nors priežasčių nepriimtinas, privalėtų (susikaupę ir neskubėdami) pasistengti "sugerti" į save supantį biolauką, po 3-5 kartus pakartodami - mintyse arba garsiai - tokias frazes: "man gera"; "aš esu sveikas (ar sveika)"; "visas gyvenimas priešaky"; "man viskas pasiseks"; "manoji širdis plaka ritmingai"; "aš kvėpuoju giliai, ramiai"; "jaučiu gyvenimo jėgų, žvalumo bei energijos antplūdį".

Be abejo, galite susigalvoti kitokių frazių, bet reikia, kad jos būtų paprastos, lakoniškos ir turėtų tik teigiamą informaciją. Svarbiausia - nuoširdžiai tikėti tuo, ką sau sakote.

Tačiau nepersistenkite: jūsų "rytiniame rinkinyje" turi būti ne daugiau 8-10 frazių, padėsiančių kūnui, protui ir sielai tinkamai psichologiškai pasiruošti naujos dienos pradžiai.

Pasimankštinkime!

Po atitinkamo psichologinio pasiruošimo būtina pasimankštinti.

Jeigu jums nesvetimas toks įprotis, atkreipkite dėmesį, kad atliekami pratimai būtų kuo įvairesni, o ne tik automatiškas vienų ir tų pačių judesių, tarkim, pritūpimų ar pasilenkimų, kartojimas.

Tiems, kas nepratę rytais mankštintis, teks įprasti: psichologiniais pratimais pažadinę sielą, fiziniais pažadinsite kūną.

Tiesa, pasirinkdami sau pratimų kompleksą stenkitės, kad mankštinamos būtų visos raumenų grupės. Ypatingą dėmesį reikėtų skirti stuburui bei rankų ir kojų sąnariams.

Nepamirškit, kad būtina derinti fizinį krūvį su organizmo būkle, amžiumi bei negalavimais.

Neverta savęs pervarginti. Mankšta neturi tapti nemalonia prievole. Fiziniai pratimai tik tada atneš naudos, jei bus atliekami su malonumu.

Patrinkite auseles

Pageidautina po mankštos arba po atliekamų pratimų pasidaryti lengvą masažą.

Pradėkite nuo galvos, po to pereikite prie veido masažo. Intensyviai pamasažuokite kaktą: abiejų rankų didžiaisiais pirštais padarykite 20-30 sukamųjų judesių pagal, vėliau - prieš laikrodžio rodyklę nuo kaktos centro link smilkinių.

Tokiu pat būdu pamasažuokite veidą nuo nosies link ausų. Toliau - smakrą, smilkinius ir ausis.

Masažuodami ausis timptelėkite jas keletą kartų iš pradžių aukštyn, po to žemyn. Pabaigai ausis gerokai patrinkite - pageidautina, kad jos imtų kaisti.

Baigdami masažą keletą kartų stipriai spustelkite tašką, esantį pakaušyje ties kaukolės ir stuburo kaklo dalies susijungimu. Nepamirškite ir rankų. Didžiojo piršto pagalvėle pamasažuokite pirštų falangas, palaipsniui pereidami prie plaštakos.

Mankštą ir masažą galite daryti stovėdami, sėdėdami ar gulėdami - kaip jums patogiau. Po visų pratimų išnyks mieguistumas, ateis atsipalaidavimo ir lengvumo visame kūne pojūtis. Tai liudija kiekvienos jūsų kūno ląstelės pasiruošimą priimti bioenergiją.

Apsikabinkime berželį

Pageidautina kelias minutes per dieną pastovėti šalia beržo. Medžiai, kaip ir visi mus supantys objektai, gaudo, kaupia ir saugo kosminę energiją.

Žmogaus ir medžio kontakto metu vyksta aktyvus apsikeitimo bioenergija procesas.

Medis šiuo atveju - laidininkas, pereinamoji grandis tarp žmogaus ir kosmoso.

Kai kurie medžiai gali būti vadinami vampyrais, mat jie ne perduoda, o išsiurbia iš žmogaus energiją. Tuo tarpu beržas atiduoda visą sukauptą teigiamą energiją - ne veltui dar mūsų protėviai yra pastebėję, kad pabuvus beržyne ar prisiglaudus prie šio medžio "dūšia atsigauna".

Norint kad iš kosmoso ateinanti energija būtų tinkamai užfiksuota, reikia laikytis tam tikrų sąlygų. Geriausia ir stipriausia fiksacija būna tekant saulei.

Labai svarbu ir paties žmogaus emocinė būklė - reikia, kad jis būtų pasirengęs pajausti kosminę energiją, tikėtų, kad bioenergiją išties pavyks priimti.

Taip pat didelę įtaką norint pasinaudojus beržu kaip laidininku turi žmogaus poza ir rankų padėtis.

Didžiausias bioenergetinio kontakto su beržu efektas pasiekiamas jei žmogus atsistoja viena iš dviejų siūlomų pozų. Pirmoji: kairioji ranka uždedama ant beržo kamieno virš žmogaus galvos, dešinioji - ant pakaušio ar nesveiko organo (širdies, inkstų, kepenų), veidu dera atsigręžti į saulę.

Antroji: atsiremti į beržą nugara, pakaušį priglausti prie kamieno, rankas nuleisti, priglaudus jas prie šonų.

Atsistojus viena iš šių pozų, būtina 20-30 sekundžių žiūrėti į saulės diską. Paskui reikia užsimerkti ir mintyse arba garsiai 3-5 kartus pakartoti dvi frazes: "Mano kūnas prisipildo kolosalios gyvybinės galios"; "Gyvybės galia pripildo mane".

Organizatorių nuotr.

Ratilai prieš akis

Jeigu sugebėsite save tinkamai nuteikti, turėtumėte išvysti, kaip užsimerkus jums prieš akis pasirodo ratilai - žydras, žalias arba raudonas. Jei išvysite žydrą, reikia 3-5 kartus ištarti "Žydroji gyvybės galia pripildo mane". Išvydus kitų spalvų ratilus atitinkamai pakeiskite frazę.

Paprastai toks reginys trunka kelias sekundes, jam išnykus, vėl 20-30 sekundžių pažiūrėkite į saulę, užsimerkite ir vėlgi kartokite minėtąją frazę.

Šį ritualą reikia atlikti mažiausiai penketą kartų, kol ratilai išnyks.Jeigu jums pirmą kartą nepasiseks - nenusiminkite.

Po 2-3 bioenergetinio kontakto su beržu seansų jūs pasieksite norimą efektą.

Patogiausias ir naudingiausias laikas semtis bioenergijos iš beržo yra pavasaris ar vasara. Stenkitės tai daryti kasdien.

Beržo trinkelių galia

Žiemą ar darganotą rudens metą galite bioenergijos semtis iš beržinių trinkelių, kurios išsaugo miške augančio beržo energiją. Pati trinkelė - tai 3-5 cm pločio beržo kamieno nuopjova, kurios centre reikia išgręžti 2 cm diametro skylę.

Šias trinkeles galima naudoti bet kuriuo paros bei metų laiku tiek profilaktikai, tiek ir gydymui.

Jos dedamos ant skaudančios vietos ar ten, kur yra ligos pažeistas organas.

Tarkim, esant širdies veiklos sutrikimams rekomenduojama beržinę trinkelę dėti prie kairiosios krūtinės pusės, skaudant galvą - prie pakaušio, jei skauda dantį - prie skruosto.

Nakčiai pasidėkite trinkelę ant krūtinės - miegosite kuo ramiausiai.

Tegu ir neilgai (15-20 minučių), bet kasdien kontaktuojant su beržu ar beržine trinkele, net tik normalizuosis ligos pažeisto organo funkcijos, bet ir pagerės savijauta, suintensyvės kraujo apytaka, sumažės nervingumas. Beržas puikiai nuima stresą, todėl visad būsite puikios nuotaikos.

Be to, sąveikaujant beržo ir žmogaus biolaukams, yra pašalinama neigiama energija, žmogaus biolaukas tampa atsparesnis blogiems tiek vidinių, tiek išorinių faktorių poveikiams. Toks biolaukas - pati geriausia apsauga ir nuo fizinių negalavimų, ir nuo emocinių sukrėtimų.

Kaip nustatyti, kad praktiškai taikant daktaro Izotovo metodiką jūsų organizmas išties reguliariai "pasikrauna" bioenergija? Labai paprasta.

Jūs ne tik pajusite fizinės būklės pagerėjimą, bet ir patirsite didžiulį kūrybinį pakilimą.

Jums bus lengviau įveikti sunkumus ir rasti išeitis iš pačių beviltiškiausių situacijų. Jūs tapsite išmintingesni, aktyvesni, džiugiau žvelgsite į gyvenimą.

Patikėkite sėkme ir nedelsdami kibkite į darbą.

Organizatorių nuotr.

Šaltinis: Parengta pagal užsienio spaudą

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder