2021 m. sausio 16 d. 05:38 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Patarimai

Patarimai

2020-ieji - kosminis egzaminas žmonėms

2020-ieji - kosminis egzaminas žmonėms nuotrauka, foto

AKCENTAS. "2020-ieji - Baltos Metalinės Žiurkės metai - prasidės tik sausio 24-25 d., tačiau jau šįvakar tinka puoštis aukso spalva ir balta, taip pat tiks pastelinės spalvos, o sidabriniai įrankiai ant stalo padės prisijaukinti ateinančių metų globėją", - patarė astrologė Violeta Liaugminienė.

© Asmeninio albumo nuotr.

Reklama

"Emocijas valdyti, tikslus išsikelti, drąsos ir tikėjimo turėti. Tiek tereikia, kad 2020-ieji būtų puikūs. Sėkmingiausi metai bus tiems žmonėms, kurie jau turi suformuotas vertybes, žino, ko nori iš gyvenimo. Tai tvirtų, brandžių ir išmintingų žmonių metai", - prognozuoja klaipėdietė astrologė Violeta Liaugminienė.

Paskutinį šių metų vakarą, anot astrologės, Mėnulis bus Žuvų ženkle ir turės įtakos žmonių emocijoms. "Žmonės gali būti labai jautrūs, todėl palydėti senus ir sutikti Naujuosius geriausia būtų artimų žmonių rate be didelio šurmulio, vengti alkoholio, nes didelė tikimybė jo padauginti. Geriausia šią naktį būtų medituoti, nuvažiuoti prie jūros, upės ar ežero, būti gamtoje. Palankus metas keliauti į užsienį", - patarė V. Liaugminienė.

Laikas planuoti ateitį

Pasak astrologės, 2020 metais net trys planetos - Jupiteris, Saturnas ir Plutonas bus Ožiaragio ženkle. "Tokia planetų pozicija - labai reta ir pasikartoja tik kas 248 metus. Ji suteikia jėgą planuoti, išsikelti tikslus ilgam laikui. Jupiteris 12 metų laikotarpiui, Saturnas - 30-čiai metų į ateitį.

Ožiaragio ženklas - tai karjeros, tikslų realizacijos, kantrybės, darbštumo, atsakomybės, saugumo, tvirto žemiško pamato ir išminties ženklas. Šį laikmetį apibūdinti tiktų prožektoriaus metafora. Prožektorius apšviečia ir parodo, kiek mūsų gyvenimuose išminties, brandos ir realizacijos. Ateinantys metai - tai savotiškas kosminis egzaminas. Jei jį išlaikysime, būsime perkelti į kitą kosminį lygį, jei ne - teks kartoti pamokas. Sėkmė, gerovė ir džiaugsmas lydės tik tuos žmones, kurie turės Ožiaragio savybių: kantrybės, disciplinos, atsakomybės, darbštiems ir tiems, kurie turės aiškų tikslą, ko nori. Nebus lengvi metai tiems, kurie mėgsta lengvai per gyvenimą plaukti", - dėstė V. Liaugminienė.

Jupiteris Ožiaragio ženkle 2020-aisiais, anot astrologės, labiausiai aktualizuos darbo ir karjeros temą, Saturnas - griežta planeta, mokytoja nieko neduos už "ačiū", o tik tai, ką užsitarnavome.

"Labiausiai išminties ir kantrybės Saturnas mokys žmones, gimusius po Ožiaragio ženklu, tačiau ir visus kitus žmones ves sąmoningumo link", - sakė V. Liaugminienė.

Reklama


 EGZAMINAS. Ateinantys metai, anot astrologės Violetos Liaugminienės, - tai savotiškas kosminis egzaminas. Jei jį išlaikysime, būsime perkelti į kitą kosminį lygį, jei ne - teks kartoti pamokas.

Kylantis mazgas, anot astrologės, iki birželio 4 d. bus Vėžio ženkle. "Šio ženklo žmonėms iki šios datos reikėtų susiplanuoti savo gyvenimą 19 metų į priekį. Visai žmonijai ši kosminė pozicija suteiks orientaciją į šeimą, tai laikas, skirtas labiau pasirūpinti namais, tėvyne. Po birželio 4 d. Kylantis mazgas pereis į Dvynių ženklą. Žmonėms, gimusiems po Dvynių ženklu, prasidės evoliucinis laikas, laikas atrasti save iš naujo, atrasti naujus poreikius, naujus gyvenimo skonius. Įsijungs kitas gyvenimo pagreitis, kviečiantis atsinaujinti, keistis. Tai yra labai palankūs metai, kai Dvyniai negali snausti. Norėsis daugiau keliauti, bendrauti, mokytis", - pasakojo V. Liaugminienė.

Juodojo Mėnulio išbandymai

Pasak pašnekovės, labiausiai žmonės jaučia Juodojo Mėnulio įtaką. "Iki sausio 27 d. Juodasis Mėnulis bus Žuvų ženkle, kuriame laikėsi devynis mėnesius. "Tai buvo išbandymų laikas žmonėms, gimusiems po Žuvų ženklu.

Juodasis Mėnulis mus gundo klysti, kad turėtume iš ko pasimokyti, nes žmogus - toks sutvėrimas, kuris mokosi tik iš savo klaidų. Juodasis Mėnulis Žuvyse purto per dvasinius išgyvenimus ir ligas, dažnai susijęs su priklausomybėmis.

Nuo sausio 27 d. Juodasis Mėnulis įeis į Avino ženklą ir devynis mėnesius žmogiškos silpnybės pasireikš per agresiją, neadekvačias, impulsyvias reakcijas. Avino ženklas susijęs su karu, su Vokietijos šalimi. Žmonės, kuriems Juodasis Mėnulis yra Avine, jau dabar prasideda dramatiški procesai. Tai ženklas, jog atėjo laikas keistis, išsigryninti.

Reklama

Po devynių mėnesių, spalio 21 d., Juodasis Mėnulis pereis į Jaučio ženklą. Tad klius ir šio ženklo atstovams. Jautis susijęs su materija, turtais, pinigais. Juodojo Mėnulio įtaka jiems pasireiškia dar didesniu godumu pinigų ir po to kylančiomis sveikatos problemomis", - aiškino V. Liaugminienė.

Baltojo Mėnulio dovanos

Gerasis globėjas Baltasis Mėnulis, anot pašnekovės, šiuo metu yra ir iki gegužės vidurio bus Svarstyklių ženkle. Nuo gegužės 16 d. jis pereis į Skorpiono ženklą ir bus ten iki gruodžio 15 d. Baltasis Mėnulis duoda daug šviesos, vilties, tikėjimo, dovanoja ne materialias, o dvasines dovanas.

Prognozės visiems Zodiako ženklams

Avinas. šio ženklo žmonėms kitais metais reikia kurti ilgalaikius karjeros planus, palanku keisti darbą, ieškoti naujų perspektyvų. Iki birželio 4 d. reikia peržiūrėti, kas darbe nereikalinga, nenaudinga, ir to atsisakyti. Nuo birželio 4 d. - laikas vystyti karjerą, tačiau nereikia pamiršti, kad Avino ženkle bus Juodasis Mėnulis, kuris gundys veikti pernelyg impulsyviai, pridaryti klaidų per skubėjimą, nekantrumą. Tad Avino ženklo žmonės turi būti itin sąmoningi. Tada metai atneš labai gerų rezultatų.

Jautis. Gimusiems po šiuo ženklu metai bus susiję su aukštuoju mokslu, užsieniu, plėtra, optimizmu, kelionėmis. Tai gali būti vieni palankiausių metų, galimybių visose gyvenimo srityse laikas. Jaučiams tai laikas džiaugtis gyvenimu, stiprinti autoritetą. Tik metų pabaigoje į Jaučio ženklą įžengus Juodajam Mėnuliui, prasidės sudėtingesnis laikas.

Dvyniai. 2020-ieji - permainų, atsinaujinimo laikas. Vertybės, su kuriomis buvo gyventa ilgą laiką, kis. Gali gyvenimas keistis kardinaliai, gali pakisti darbo pozicija, santykiai. Tiems Dvynių ženklo žmonėms, kurie kuria savo verslą ir yra drąsūs, gali būti labai palankūs metai imti paskolas, investuoti, rizikuoti. Ypač po birželio 4 d., kai Dvynių ženkle bus Kylantis mazgas. Paprastai tai nebūna lengvi metai, nes tenka išeiti iš komforto zonos ir įžengti į naują erdvę, tačiau tai metai, kurie labai daug duoda.

Vėžys Aktuali partnerystės, santykių tema. Labai geras laikas ieškoti partnerio, tuoktis, skirti daugiau dėmesio esamam partneriui. Taip pat tai laikas, kai po Vėžio ženklu gimusieji gali sulaukti daugiau dėmesio iš visuomenės. Laikas, kai norisi keisti, gerinti įvaizdį.

Reklama

Liūtas. Šio ženklo atstovams tai nebus lengvas laikas, nes bus pareikalauta atsakomybės, kantrybės, pasirūpinti buitimi, sveikata, daug dirbti. Liūto ženklo žmonėms tai nebus įdomu. Tik tiems, kurie turės kantrybės, bus labai geri metai darbe, gali atsirasti naujų perspektyvų, galimybės pakeisti darbą, pradėti savo verslą.

Mergelė. Šio ženklo atstovai 2020-aisiais papuola į laimingųjų gretas. Jiems bus aktualios kūrybos, meilės, asmeninio gyvenimo temos. Tiems, kurie neturi vaikučių, labai palankus laikas jų susilaukti.

Svarstyklės. Šio ženklo atstovams 2020-aisiais bus ypač svarbi šeima, namai. Tai laikas, kai bus palanku įsigyti, keisti, parduoti, gražinti nekilnojamąjį turtą, kurti šeimą. Galimas šeimos pagausėjimas. Laikas, kai galima labai pagerinti santykius su artimaisiais, šeimos nariais.

Skorpionas. Šio ženklo žmonėms 2020-ieji bus palankūs Baltojo Mėnulio globojami metai. Svarbūs bus ryšiai, informacija. Tai laikas mokytis, ieškoti žinių, bendrauti su artimaisiais, giminaičiais.

Šaulys. Šio ženklo atstovams labai sėkmingi buvo 2019-ieji. Tie, kurie per šiuos metus susidėjo gerus pamatus, buvo aktyvūs ir siekė savo tikslų, ateinančiais metais džiaugsis vaisiais, finansine sėkme. Sunkesni metai bus tiems, kas neįdėjo pastangų ir plaukė pasroviui. Nuo birželio mėnesio bus finansiškai sudėtingesnis laikas tiems, kas turi nebaigtų reikalų, skolų, stokoja įdirbio. Tad tai, ko nespėjo padaryti 2019-aisiais, Šauliai turėtų suskubti atlikti iki birželio.

Ožiaragis. Po šiuo ženklu gimusieji papuola į pačių laimingiausiųjų sąrašą. Jupiteris Ožiaragiams kitais metais įduos burtininko lazdelę, įjungs žalią šviesą, kad jie kurtų, planuotų savo gyvenimą kaip nori. Netrūks optimizmo, tikėjimo, vilties, kad gyvenime galima turėti viską ko nori. Tik besileidžiantis mazgas iki birželio mėnesio dar gali šiek tiek pristabdyti Ožiaragio ženklo atstovus.

Reklama

Vandenis. Šie metai gali būti ne tokie efektyvūs išorėje, bet labai gilus gali būti vidinis, dvasinis gyvenimas. Tai laikas peržiūrėti praeitus 11 metų ir paruošti sielą ateinančiam ciklui. Tai laikas, skirtas užsiimti dvasinėmis praktikomis, netaškyti emocijų, išlikti ramybėje, daugiau būti gamtoje. Jeigu žmogus nejaučia savo sielos, tokie metai gali būti sunkūs, liūdni.

Žuvys. Iki sausio 27 d. šio ženklo atstovus dar bando Juodasis Mėnulis. Kiti metai bus permainų, pokyčių laikas, kuris atneš naujus planus, gali keistis draugų ratas. Reikėtų būti daugiau kolektyve, ieškoti bendraminčių.

Užtemimai
Gruodžio 26 d. jau įvyko užtemimas, kurio įtaką mes vis dar jaučiame. Ateinančiais metais užtemimų bus labai daug - net 6.Užtemimų gausa, anot V. Liaugminienės, metams suteikia dinamikos, permainų.
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas bus 2020 m. sausio mėn. 10 d. 21.10 val.
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas 2020 m. birželio mėn. 5 d. 22.24 val.
Žiedinis Saulės užtemimas 2020 m. birželio mėn. 21 d. 09.40 val.
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas 2020 m. liepos mėn. 5 d. 07.29 val.
Pusšešėlinis Mėnulio užtemimas 2020 m. lapkričio mėn. 30 d. 11.42 val.
Visiškas Saulės užtemimas 2020 m. gruodžio mėn. 14 d. 18.13 val.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Patarimai

Po kelių mėnesių sueis metai, kai kilusi pasaulinė pandemija įprastą gyvenimo ritmą...

Darbas iš namų: kaip mus paveikė ir kaip prie jo prisitaikyti geriau nuotrauka, foto

Kuriant namų interjerą, svarbu ne tik atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Taip...

Patarimai naujakuriams: 2021 m. interjero tendencijos nuotrauka, foto

Paskutinių metų dienų atributas – fejerverkai ir sproginėjančių petardų garsai ...

Kaip apsaugoti augintinius nuo šventinių fejerverkų trenksmo ir streso šventiniu periodu nuotrauka, foto

Aplankyti savo senelių, kituose miestuose gyvenančių tėvų ir artimųjų dėl karantino per...

Virtualios Kalėdos: 3 patarimai kaip padėti pasiruošti savo seneliams nuotrauka, foto

Paskelbti „Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai 2020“ nugalėtojai nuotrauka, foto

Sportas, Penktadienio vakarą Klaipėdos sporto bendruomenė sužinojo, kas tapo „Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai...

Virš Baltijos jūros formuojasi ypatingas reiškinys nuotrauka, foto

Lietuva, Jei šiuo metu įsijungtumėte palydovinius vaizdus, pamatytumėte, kad virš mūsų Baltijos...

Ne vien druska kalta, kad žvėrys bėga į kelią nuotrauka, foto

Lietuva, Lietuvoje padažnėjus atvejų, kai tamsiuoju paros metu laukiniai gyvūnai iššoka...

Sausio 15-ąją – Kretingoje iškilmingai pradedami Jurgio Pabrėžos metai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, 2021 m. sausio 15 d. Kretingoje įvyks mokslininko, botaniko, pedagogo, lietuvių...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...