2021 m. sausio 20 d. 16:21 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Žvaigždžių įnoriai - ne tik milijoniniai honorarai

Žvaigždžių įnoriai - ne tik milijoniniai honorarai nuotrauka, foto

© wikipedia/koliažas

Reklama

Kviečiamos filmuotis, pirmojo ryškio žvaigždės prodiuseriams dažnai pateikia visokiausių reikalavimų. Kalbama ne tik apie honorarą, bet ir įvairiausius aktorių, vyrų ir moterų, buitinius poreikius. Reikalavimai kartais būna labai keisti, o prodiuseriams ir režisieriams tenka apgalvoti, ar pajėgs visą filmavimo laiką būti atlaidūs žvaigždžių silpnybėms ir atsižvelgti į jų norus.

1. Džonas Travolta (John Travolta)

Holivudo aktorius seniai garsėja ypatingais reikalavimais, tačiau prodiuseriai paprastai juos tenkina, nes Džonas Travolta išties yra aukščiausios klasės profesionalas. Bet kartais vykdyti visas aktoriaus iškeltas sąlygas būna nelengva.

Pavyzdžiui, scientologų bažnyčiai priklausantis Dž.Travolta nevilki skalbtų arba cheminiu būdu išvalytų drabužių. Ruošiantis kurti filmą „Kleitono bazė“ aktorius į sutartį įtraukė atskirą punktą, kuriame buvo įrašytas reikalavimas per vieną filmavimo dieną jam skirti 8 naujus „Armani“ marškinėlius. Numatytas 23 mln. dolerių honoraras aktoriaus taip pat netenkino, jis pareikalavo dar 4 milijonų smulkioms išlaidoms per visą filmavimo laiką.

2. Vilas Smitas (Will Smith)

Aktorius ir režisierius, žinomas hiphopo atlikėjas buityje yra nereiklus ir neaikštingas. Kuriant filmą „Ali“ jis nekėlė jokių pernelyg didelių reikalavimų, maitinosi kukliai, nesikabinėjo dėl sienų spalvos viešbučio numeryje, daug laiko leido treniruotėse ir maloniai elgėsi su visais filmavimo grupės nariais. Bet kai atėjo laikas filmuoti sceną lietuje, Vilas Smitas kategoriškai nesutiko būti laistomas vandentiekio vandeniu. Aktorius pareikalavo, kad purkštas būtų užtaisomas mineraliniu vandeniu. Tik tada jis sutiko nusifilmuoti epizode. Beje, filmuodamasis „Vyrai juodais drabužiais“, aktorius pageidavo, kad jo namelyje ant ratų būtų ne tik du miegamieji ir du vonios kambariai, bet dar ir kino teatras, kuriame po įtemptos darbo dienos jis galėtų pasižiūrėti mėgstamus filmus.

Reklama

3. Dženifer Lopes (Jennifer Lopez)

Amerikietė aktorė ir dainininkė žino savo vertę, todėl nepasirašo sutarties, kol asmeniškai nepatvirtina dublerių, stilistų ir režisierių, su kuriais jai teks dirbti, kandidatūrų. JLo jaučia silpnybę baltai spalvai, todėl jos grimo kambaryje viskas turi būti sniego baltumo: sienos ir staltiesės, stalai ir gėlės, žvakės, sofos ir užuolaidos. Gėles, vien rožes ir lelijas, nurodoma keisti dukart per dieną, kad būtų šviežios. Grimavimo krėslas būtinai turi atitikti aktorės patogumo supratimą, o į kambarį, kuriame žvaigždė ruošiasi pasirodymui, kategoriškai draudžiama įnešti bet kokio maisto, jame gali būti tik gėrimų.

4. Martinas Lorensas (Martin Lawrence)

Amerikietis aktorius žinomas ne tik vaidmenimis kino filmuose, bet ir skandalų, susijusių su jo toli gražu ne visada adekvačiu elgesiu, gausa. Jis mėgsta nustatyti savo taisykles, pavyzdžiui, absoliučiai visi filmavimo aikštelėje į jį privalo kreiptis „misteri Lorensai“. Tai privaloma aptarnaujančiam personalui, kolegoms, režisieriams ir prodiuseriams. Kai aktorius filmavosi filme „Pašėlę vyrukai-2“, pareikalavo jo namelį aptverti 2,5 m aukščio tvora, per kurią negalėtų perlipti gerbėjos ir žurnalistai. Be to, šalia kiekvienos filmavimo vietos turi būti įrengiama krepšinio aikštelė, kad aktorius po darbo dienos galėtų atsipalaiduoti.

5. Peris Hilton (Paris Hilton)

Amerikietė garsenybė labai žiūri, kad būtų vykdomos jos iškeltos sąlygos. Hiltonų imperijos paveldėtoja yra pratusi prie prabangos ir komforto, todėl filmuojant kino juostą „Rezerviniai farai“, kurio viename epizode ji vaidino save, Peris pareikalavo, kad filmavimo aikštelėje būtų pastatytas akvariumas su gyvais omarais: jeigu jai kartais užeitų noras papietauti, virėjas galėtų greitai ištraukti šviežią omarą iš vandens ir jį paruošti pagal specialų receptą. Be omarų buvo pareikalauta, kad grimo kambaryje būtų šaltos degtinės „Grey Goose“. Filmo prodiuseriai įvykdė visus pageidavimų sąrašo punktus, bet filmo galutiniame variante scenos su Peris Hilton neliko, ji buvo tiesiog iškirpta.

Reklama

6. Tomas Kruzas (Tom Cruise)

Talentingas aktorius geba stebinti ne tik žiūrovus, bet ir prodiuserius su režisieriais. Pirmieji gėrisi aktoriaus meistriškumu, o antriesiems kai kada tenka griebtis už galvų, vykdant aktoriaus keliamus reikalavimus. Kaip ir Dž.Travolta, T.Kruzas seniai priklauso scientologų bažnyčiai. Kadangi visus triukus jis atlieka pats, kad galėtų normaliai dirbti jam reikia ne mažiaus kaip 50 vienetų vyriškų trumpikių, pasiūtų iš specialaus audinio ir pagal vieną iškarpą. Tik jas mūvėdamas T.Kruzas dirbdamas nejaučia diskomforto, o vilkėti skalbtų apatinių baltinių jis negali. Kostiumus jis rengiasi taip pat tik naujus. Be to, pagal scientologų mokymą aktorius negali žiūrėti žmogui į akis. Būtent todėl Tomas Kruzas į pageidavimų sąrašą įtraukia sąlygą: niekas neturi teisės žiūrėti jam tiesiai į akis.

7. Lindsi Lohan (Lindsey Lohan)

Aktorė seniai įgijo užsispyrusio ir nesaikingai alkoholinius gėrimus vartojančio žmogaus reputaciją. Po darbo su režisieriumi Polu Šreideriu (Paul Schrader) filme „Kanjonai“ liko visai nedaug režisierių, pasirengusių tenkinti visus L.Lohan įgeidžius. Vienoje filmo scenoje aktorė turėjo apsinuoginti, ir L.Lohan sutiko, tačiau tą dieną, kai buvo filmuojama ši scena, ji iš pradžių sukėlė skandalą, pareiškusi, kad jos vaidmuo yra niekam tikęs, o paskui sutiko nusirengti, su sąlyga, kad visi, esantys filmavimo aikštelėje, paseks jos pavyzdžiu ir nusimes drabužius. Filmavimo grupė, kurią sudarė dešimt vyrų, išsirengė iki trumpikių, bet įnoringos žvaigždės tai netenkino. Ir kadre ji pasirodė tik po to, kai pats režisierius nusirengė viską ir liko tik su puskojinėmis.

8. Edis Merfis (Eddie Murphy)

Aktorius komikas savo reikalavimais sugebėjo pranokti net Tomą Kruzą. Pagal Edžio Merfio iškeltas sąlygas filmuojant jam kiekvieną rytą turi būti keičiami lovos skalbiniai ir puskojinės. Visa tai būtų dar nieko, bet aktorius reikalauja, kad kas vakarą naujais jam būtų pakeisti visi daiktai, prie kurių jis prisilietė dieną. Jis nesinaudos dantų pasta, jeigu tūbelė bus jau atsukta, ir nesipraus muilu, kuriuo kartą jau plovėsi rankas, bei ryte nesinaudos tualetiniu popieriumi, kurio ritinėlis buvo praplėštas vakare.

Reklama

9. Džordžas Klunis (George Clooney)

Dž.Klunis gali džiaugtis pelnytu populiarumu - beveik visi filmai, kuriuose jis vaidina, patenka tarp labiausiai žiūrimų. Galbūt todėl prodiuseriai visada sutinka pildyti aktoriaus pageidavimus. Dalyvaudamas kuriant filmą „Gravitacija“, Dž.Klunis pareikalavo, kad šalia jo namelio būtinai būtų gražus sodas, hidromasažo baseinas, individualus jaukus namukas paplūdimyje ir krepšinio aikštelė. Aktoriaus pageidavimai prodiuseriams atsiėjo 125 tūkst. dolerių.

10. Uma Turman (Uma Thurman)

Aktorė tiesiog tobulai sudarinėja gudrias sutartis su prodiuseriais. Kai buvo pakviesta nusifilmuoti vaikiškos knygos ekranizacijoje, Uma Turman pareikalavo teisės kūrybiškai prižiūrėti filmo kūrimo procesą, patogaus būsto su įvairiausia technika, trijų mobiliųjų telefonų, už kuriuos mokėtų, aišku, ne ji. O dar Uma Turman išsireikalavo teisės už pusę kainos nusipirkti bet kuriuos jai pagamintus kostiumus ir perukus. Kai filmavimas neįvyko, aktorė iš kino studijos gavo itin padorią kompensaciją.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Vardadieniai: Fabijonas, Sebastijonas, Daugvydas, Nomeda

Sausio 20-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Astrologinė prognozė šiai savaitei, sausio 18-24 dienoms.

Astrologinė prognozė sausio 18-24 dienoms nuotrauka, foto

Internetinių sukčių era: nukentėjusiems negali padėti net teisėsaugos institucijos nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Didžiajai daliai prekybos persikeliant į internetą, gyventojai vis dažniau susiduria su internetiniais...

Klaipėdos bėgikas savo balsu pribloškė scenos vilkus nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos auklėtinis, daugkartinis šalies trumpų nuotolių bėgimo per barjerus...

Gabeno naminę - neteko automobilio nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmuose priimtas baudžiamasis įsakymas byloje, kurioje E....

Pavogta savivalda, arba Kaip važiuoti per Klaipėdos sankryžas, sprendžia aukščiausiosios Lietuvos valdžios biurokratai nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas Vaitkus priežasčių, kodėl taip nutiko, siūlo pradėti...

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 20 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 33 min.

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 37 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...