Violeta Liaugminienė: "Stebuklą kuria žmogus, ne akmuo"

Violeta Liaugminienė: "Stebuklą kuria žmogus, ne akmuo"

Kiekvienam norisi pažvelgti į ateitį ir į dar mokslui neapčiuopiamą pasaulį. Ieškodami ir sau naudos, žmonės smalsauja, koks metas būtų palankiausias vedyboms ar karjerai. Pasitelkiami astrologai, aiškiaregiai, magai. Tikima ir akmenų galia.

Gal susidomėjimas akmenimis susijęs su tuo, jog kiekviename žmogaus organe atrastume atskirų mineralų grupių? Kad akmenys, kaip ir mes, gimsta, sensta ir miršta? Ne kas kita kaip minerologija padėjo genetikams ištirti žmogaus genomą. Šiandien gemologija - mokslas apie akmenis ir mineralus - tai ir astrofizika, kibernetika. Pagaliau ir astrologija, aiškinanti magiškas akmenų savybes, jų skleidžiamą energetiką bei gydomąsias galias. Apie tai kalbamės su astrologe Violeta Liaugminiene.

Kaip dangaus kūnai susiję su akmenimis?

Kristalų ir gyvų organizmų sąveika yra pagrįsta savitarpio rezonanso principu. Tai yra kristalai veikia kaip imtuvai ir kosminių bangų stiprintuvai. Jau ir mokslo įrodyta, kad kiekvienas žmogus turi savo elektromagnetinį lauką. Mineralas taip pat turi tam tikrą virpesių dažnį ir skleidžia energiją. Ir jeigu žmogaus ir mineralo rezonansas geras, mineralas gali žmogui padėti. Literatūros apie tai labai daug, bet teiginiai labai skirtingi. Vienur mineralas priskiriamas vienam zodiako ženklui, kitur - kitam, ir išeina košė. Manau, kad mineralo poveikį aiškinti pagal zodiako ženklą yra tik žaidimas.

Kodėl deimantai, auksas susidaro tik tam tikrose žemės vietose? Kad susidarytų brangakmenis, reikia tam tikro slėgio bei temperatūros, taip pat ir tam tikro planetų išsidėstymo. Akmuo labiausiai veikia ne savo chemine sudėtimi, bet gardelės struktūra, o šią suformuoja kosminių kūnų spinduliavimas.

Nusipirkusi tiesiog gražų mineralą piritą sužinojau, kad jis turi vos ne pusę medicinos enciklopedijoje išvardintų gydomųjų savybių, ir dar suteikia aibę dvasinių galių. Ar ne juokinga?

Piritas turi labai daug geležies ir Marso energijos. Idant būtų geras rezonansas, žmogui pačiam reikia turėti aktyvumo, drąsos, valios, mokėti teisingai nukreipti savo energiją. Jeigu kristalas suderintas su žmogaus emociniu ir psichiniu dažniu, jis gali keleriopai sustiprinti šias žmogaus savybes. Jeigu tarp jūsų ir mineralo savybių nėra harmonijos, poveikis bus priešingas.

Esu prisiklausiusi istorijų apie ametistą. Žmonos ir motinos, įsigijusios jį, kad sumažintų vyro priklausomybę azartiniams žaidimams ar svaigalams, pasakojo, kad vyro nešiojamas tas akmuo suskilo. Vadinasi, ametistas nebeatlaiko pražūtingų žmogaus aistrų ir destruktyvaus elgesio, įtampų. Aišku, mes norėtume matyti tas vibracijas, bet jos yra vos juntamos.

Rožinis kvarcas labiau veiks širdies centrą, jį rekomenduojama laikyti prie televizoriaus ar kompiuterio, kad sugertų elektromagnetinius spindulius. Kai kuriuos mineralus naudojame interjerui: ametistas tinka darbe, kur aktyvios energijos, daugiau bendravimo, įtampos. Miegamajam tinka rožinis kvarcas, nes ramina, suteikia gerą miegą.

Atsimenu, vienas skeptiškai akmenų atžvilgiu nusiteikęs vyras turėjo širdies problemų, buvo operuotas. Mėnesį rankoje palaikydavęs rožinį kvarcą, pasijuto geriau.

Tai tik saviįtaiga. Juk žmogus tiki, kad jį apsaugo metalinis kryželis ar talismanu laiko pliušinį meškutį.

Mes juk tikime šventu vandeniu. Įrodyta, kaip galima vandenį užprogramuoti: namuose, kai šeima pykstasi, barasi, vanduo inde tikrai taps negeras. Mineralai - kaip vanduo. Tačiau tam, kad išsirinktum tinkamą, reikia pasitelkti išmanantį apie juos. Žmonės kliaujasi savo intuicija, bet pas mane buvo atėjusi ne viena moteris - pasitikrinti, ar intuityviai pasirinko tinkamą dieną operacijai. Pasirodydavo, kad - pačią blogiausią.


Indijoje man teko bendrauti su aiškiaregiu, "tikrinusiu" akmenų poveikį. Moterys viena po kitos užsidėdavo akmenis ar jų vėrinius, ir visas jie veikė skirtingai. Aiškiaregys "matė" galingą deimanto energijos srautą, labai įdomiai pasakojo apie hematitą. Jo energija tokia stipri, jog jam prisilietus, žmogaus, nemokančio valdyti savo energijos lauko, net galvos nebesimatė hematito skleidžiamos energijos stulpe. O hematitas yra pigus, pakabučius su juo mėgsta nešioti paaugliai. Hematitas turi Plutono energijos, susijusios su seksualiniais centrais, todėl paaugliams, kuriuose ir taip siautėja hormonai, jis gali sukelti agresiją, sužadinti žemesnius instinktus.

O kaip su tuo tikėjimu? Psichologai patvirtino, jog minties energija yra galinga. Jeigu nešiojame mineralą ir tikime, kad jis mums padeda, jis gali padėti, bet jeigu rezonuos su mūsų vidinėmis savybėmis, kad ir kaip tikėtume, vis tiek bus nekokia įtaka. Kitąkart žmogus nusiima savo akmenį, ir sako, kad jam palengvėjo. Antai jeigu žmogaus gerklės centras yra pažeistas, jam akmuo tik spaus kaklą. Svarbu net ant kurios rankos nešiosime žiedą su akmeniu; yra labai daug tokių "plonybių".

Bet Mikelandželas arba Einšteinas atskleidė genialius sugebėjimus be jokių akmenų pagalbos.

Žmonės naiviai tikisi, kad užsidės talismaną, ir įvyks stebuklas. Stebuklas niekada neįvyks, jeigu žmogus pats jo nesukurs. Akmuo tik kaip mygtukas įjungs mumyse tam tikrus dažnius. Jeigu mes tikrai pasiruošę ką keisti, jis pagreitins procesą.

Kiekvienas gyvas žemės padaras turbūt labiausiai alksta meilės. Jeigu moteris siekia harmonijos ir trokšta meilės, ramybės, harmonijos, ji pati savaime siunčia signalus "į eterį" ar visuotinį kosmoso informacinį lauką. Tačiau gali nešioti Veneros mineralus, malachitą, agatą, tikėdamasi patraukti vyro dėmesį, bet yra pikta bambeklė, rezonanso nebus. Ta moteris turėtų pradėti labiau stebėti save, kaip elgiasi su kitais, tada keisis jos vibracijos.

Kokie akmenys tiktų kuriantiems žmonėms?

Rašytojo kūrybingumą sustiprintų ir susikaupti padėtų citrinas. Kalnų krištolas nuskaidrintų protą. Kūrybinės jėgos suteiks ir fantaziją sužadins ametistas, čeruitas, kiti violetiniai mineralai. Dainuojančiam žmogui galbūt reikėtų žydrojo topazo. Bet neturinčiam talento ir vidinio potencialo, tinginiui joks akmuo nepadės.

Sakėte, tam tikros akmenų rūšys susiformuoja tik tam tikrose vietovėse. Ar Indijos akmuo man nebus "svetimšalis", juk mano "sielos žemėlapis" visai kitoks? Žemaičiai tempia krūsnis paprastų lauko riedulių į savo kiemą, ir jaučiasi laimingi. Arba rinkdami jūros akmenėlius.

Ir paprastas akmenukas yra natūralus gamtos "vaikas", kuris spinduliuoja, ir jautresnis žmogus, kurio Saturno planeta yra stipresnė, labai gerai jaučiasi prie akmenų. Taip pat ir žmogui, kuriam gimimo metu trūko žemės energijos, nepraktiškam, labiau linkusiam skrajoti akmenys padeda "įsižeminti", sugrąžina realybės jausmą.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder