2021 m. sausio 16 d. 04:50 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Violeta Liaugminienė: "Stebuklą kuria žmogus, ne akmuo"

(2)

2010-07-10, 00:01

Ivona ŽIEMYTĖ

Violeta Liaugminienė: "Stebuklą kuria žmogus, ne akmuo" nuotrauka, foto

"Akmuo nei mineralas negali suteikti žmogui savybių, kurių jis neturi arba nepuoselėja", - sakė astrologė Violeta Liaugminienė

Kiekvienam norisi pažvelgti į ateitį ir į dar mokslui neapčiuopiamą pasaulį. Ieškodami ir sau naudos, žmonės smalsauja, koks metas būtų palankiausias vedyboms ar karjerai. Pasitelkiami astrologai, aiškiaregiai, magai. Tikima ir akmenų galia.

Gal susidomėjimas akmenimis susijęs su tuo, jog kiekviename žmogaus organe atrastume atskirų mineralų grupių? Kad akmenys, kaip ir mes, gimsta, sensta ir miršta? Ne kas kita kaip minerologija padėjo genetikams ištirti žmogaus genomą. Šiandien gemologija - mokslas apie akmenis ir mineralus - tai ir astrofizika, kibernetika. Pagaliau ir astrologija, aiškinanti magiškas akmenų savybes, jų skleidžiamą energetiką bei gydomąsias galias. Apie tai kalbamės su astrologe Violeta Liaugminiene.

Kaip dangaus kūnai susiję su akmenimis?

Kristalų ir gyvų organizmų sąveika yra pagrįsta savitarpio rezonanso principu. Tai yra kristalai veikia kaip imtuvai ir kosminių bangų stiprintuvai. Jau ir mokslo įrodyta, kad kiekvienas žmogus turi savo elektromagnetinį lauką. Mineralas taip pat turi tam tikrą virpesių dažnį ir skleidžia energiją. Ir jeigu žmogaus ir mineralo rezonansas geras, mineralas gali žmogui padėti. Literatūros apie tai labai daug, bet teiginiai labai skirtingi. Vienur mineralas priskiriamas vienam zodiako ženklui, kitur - kitam, ir išeina košė. Manau, kad mineralo poveikį aiškinti pagal zodiako ženklą yra tik žaidimas.

Kodėl deimantai, auksas susidaro tik tam tikrose žemės vietose? Kad susidarytų brangakmenis, reikia tam tikro slėgio bei temperatūros, taip pat ir tam tikro planetų išsidėstymo. Akmuo labiausiai veikia ne savo chemine sudėtimi, bet gardelės struktūra, o šią suformuoja kosminių kūnų spinduliavimas.

Nusipirkusi tiesiog gražų mineralą piritą sužinojau, kad jis turi vos ne pusę medicinos enciklopedijoje išvardintų gydomųjų savybių, ir dar suteikia aibę dvasinių galių. Ar ne juokinga?

Piritas turi labai daug geležies ir Marso energijos. Idant būtų geras rezonansas, žmogui pačiam reikia turėti aktyvumo, drąsos, valios, mokėti teisingai nukreipti savo energiją. Jeigu kristalas suderintas su žmogaus emociniu ir psichiniu dažniu, jis gali keleriopai sustiprinti šias žmogaus savybes. Jeigu tarp jūsų ir mineralo savybių nėra harmonijos, poveikis bus priešingas.

Esu prisiklausiusi istorijų apie ametistą. Žmonos ir motinos, įsigijusios jį, kad sumažintų vyro priklausomybę azartiniams žaidimams ar svaigalams, pasakojo, kad vyro nešiojamas tas akmuo suskilo. Vadinasi, ametistas nebeatlaiko pražūtingų žmogaus aistrų ir destruktyvaus elgesio, įtampų. Aišku, mes norėtume matyti tas vibracijas, bet jos yra vos juntamos.

Rožinis kvarcas labiau veiks širdies centrą, jį rekomenduojama laikyti prie televizoriaus ar kompiuterio, kad sugertų elektromagnetinius spindulius. Kai kuriuos mineralus naudojame interjerui: ametistas tinka darbe, kur aktyvios energijos, daugiau bendravimo, įtampos. Miegamajam tinka rožinis kvarcas, nes ramina, suteikia gerą miegą.

Atsimenu, vienas skeptiškai akmenų atžvilgiu nusiteikęs vyras turėjo širdies problemų, buvo operuotas. Mėnesį rankoje palaikydavęs rožinį kvarcą, pasijuto geriau.

Tai tik saviįtaiga. Juk žmogus tiki, kad jį apsaugo metalinis kryželis ar talismanu laiko pliušinį meškutį.

Mes juk tikime šventu vandeniu. Įrodyta, kaip galima vandenį užprogramuoti: namuose, kai šeima pykstasi, barasi, vanduo inde tikrai taps negeras. Mineralai - kaip vanduo. Tačiau tam, kad išsirinktum tinkamą, reikia pasitelkti išmanantį apie juos. Žmonės kliaujasi savo intuicija, bet pas mane buvo atėjusi ne viena moteris - pasitikrinti, ar intuityviai pasirinko tinkamą dieną operacijai. Pasirodydavo, kad - pačią blogiausią.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Laura

2017-09-25   15:47

IP: 78.63.57.24

Švęstas vanduo yra pašventintas Šv. Dvasios. Nereiktų lyginti su akmenimis ar užkalbėtu vandeniu. Tai nesulyginami dalykai.

2016-11-28   13:02

IP: 195.14.186.230

Sveiki , norėčiau paklausti dėl kokios priežasties truko perpuse rožinio kvarco auskaras , tiesiok savaime, nes buvau isivėrus į ausį ir tik akmenukas paukšt ir žiūriu liko dvi puselės.Kažkaip iškilo klausimas kas galėjo įtakoti.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Kiekvienas iš mūsų trokšta sėkmės ir klestėjimo. Astrologai apskaičiavo, kad penkiems Zodiako...

Kuriems Zodiako ženklams 2021-aisiais prasidės klestėjimo periodas nuotrauka, foto

Paskelbti „Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai 2020“ nugalėtojai nuotrauka, foto

Sportas, Penktadienio vakarą Klaipėdos sporto bendruomenė sužinojo, kas tapo „Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai...

Virš Baltijos jūros formuojasi ypatingas reiškinys nuotrauka, foto

Lietuva, Jei šiuo metu įsijungtumėte palydovinius vaizdus, pamatytumėte, kad virš mūsų Baltijos...

Ne vien druska kalta, kad žvėrys bėga į kelią nuotrauka, foto

Lietuva, Lietuvoje padažnėjus atvejų, kai tamsiuoju paros metu laukiniai gyvūnai iššoka...

Sausio 15-ąją – Kretingoje iškilmingai pradedami Jurgio Pabrėžos metai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, 2021 m. sausio 15 d. Kretingoje įvyks mokslininko, botaniko, pedagogo, lietuvių...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...