2021 m. sausio 24 d. 02:50 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Užtemimų koridorius - laikas pasverti vertybes

Užtemimų koridorius - laikas pasverti vertybes nuotrauka, foto

KORIDORIUS. Netrukus įžengsime į užtemimų koridorių: lapkričio 30 d. bus dalinis Mėnulio užtemimas, o gruodžio 14 d. - visiškas Saulės užtemimas.

© Asociatyvi "Pixabay" nuotr.

Reklama

Lapkričio 30 d. 11:40 val. vyks dalinis Mėnulio užtemimas, o gruodžio 14 d. 18:14 val. Lietuvos laiku - visiškas Saulės užtemimas Šaulio ženkle. Anot astrologės Violetos Liaugminienės, šiuo periodu sunkiausia bus viską "išmanantiems", moralizuoti, auklėti ir mokyti gyvenimo tiesų linkusiems, tiems, kurie nenori keistis ir laikosi įsikabinę senųjų įsitikinimų.

"Jau dabar jaučiamas nuolatinis emocinis nestabilumas ir artėjančių užtemimų energija išjudins žmones didelėms permainoms", - teigia astrologė.

"Mėnulis labiau išryškina mūsų emocijas, ypač tokias, kurios susikaupė per ilgesnį laiką, taip pat skatina baimę ir nerimą, todėl, natūralu, atsiranda daugiau nervingumo ir įtampos. Šitas mėnulio užtemimas bus Dvynių ženkle, todėl tin svarbu stebėti, kaip ir ką mes kalbame, ką galvojame apie kitus ir patys apie save. Tai yra labai svarbus laikas visiems, kurie dirba su informacija, mokosi ir moko kitus, švietimo sistemai", - kalbėjo V. Liaugminienė. Anot astrologės, šiuo laikotarpiu pasakytas negeras žodis ateityje gali labai lemtingai realizuotis.

Atsižvelgiant į tai, kad mėnulio užtemimas paaštrina įvairias baimes, artėjant užtemimų koridoriaus periodui reikėtų nebelaikyti savyje negatyvių emocijų ir jausmų, o stengtis visa tai paleisti. "Mėnulio užtemimo laikas yra senų programų užbaigimas. Reikia baigti tai, ką jau seniai esame susiplanavę, suvokti, kad gal kažko padaryti nepavyko, o galbūt senos mūsų nerealizuotos svajonės jau nebėra tokios svarbios ir jų laikas praėjo. Reikia paleisti viską, ko nebenorime neštis į ateitį", - pasakojo astrologė.

Mėnulio užtemimas yra kur kas svarbesnis moterims. Tai labai geras laikas, kai reikėtų paieškoti glaudesnio kontakto su vaikais, daugiau kalbėtis su jais.

Pasak V. Liaugminienės, Saulės užtemimas bus visai kitoks. Tai naujų programų sėjimo laikas. "Užtemimas bus gruodžio 14 dieną, Šaulio zodiako ženkle. Tai yra paskutinis, 6-asis užtemimas šiais metais. Jų apskritai per šiuos metus įvyko labai daug. Todėl ir metai buvo tokie ypatingi", - teigė pašnekovė.

Reklama

Šaulio ženklas, pasak V. Liaugminienės, susijęs su pasaulėžiūra, išsilavinimu, gyvenimo filosofija, perspektyvomis, tikėjimu ir optimizmu, tad užtemimo metu svarbu pozityviai save programuoti, galvoti apie ateitį, tikėjimą. Šaulys, anot astrologės, taip pat susijęs su užsieniu, o tai asocijuojasi su tikėjimu ir viltimi, kad kažkada vėl bus galima laisvai keliauti.

"Mūsų pasaulėžiūra, kuo mes gyvename dabar, yra labai svarbu. Šie metai yra labai įdomūs. Po truputį žingsniuojame į Vandenio erą. Ir vis labiau atsiveria durys į kitą pasaulį, kurio kol kas dar nelabai suprantame, nežinome, kur mes einame. Tad labai svarbu, kad į pasaulį žiūrėtumėme su didesniu optimizmu, o ne su baime", - pažymėjo V. Liaugminienė.

Anot pašnekovės, užtemimų metu viskas suaktyvėja, galime plačiau, giliau ir prasmingiau matyti savo ateitį, plačiau viską suvokti. "Jeigu žmogus niekuo nesidomi, niekada nepakelia akių į dangų, jeigu jis gyvena tik pilką pasaulietinį gyvenimą ir dažniau visur mato tik problemas, žinoma, kad tokiam žmogui ateityje bus labai sunku. Tačiau kiekvienas eina savo keliu ir kiekvienas esame savo kelionės tam tikrame etape", - pasakojo pašnekovė.

Ruošiantis šiems užtemimams, pasak astrologės, reikėtų kreipti dėmesį ten, kur norisi jį nukreipti. Nors labai svarbios yra 15 dienų prieš ir po užtemimų, V. Liaugminienė skatina atkreipti dėmesį į paskutines 3 dienas laukiant užtemimo.

"Labai svarbu per tą laiką stebėti, ką darome. Sveika ir naudinga būtų pabadauti arba bent jau atsisakyti mėsos, alkoholio. Reikėtų daugiau būti gamtoje, stebėti, kokios ateina emocijos, nuotaikos ir būsenos, kokios mintys kyla", - rekomendacijomis dalijosi astrologė. Anot pašnekovės, būtų pravartu kuo labiau pasinerti į ramybės būsenas. Šios rekomendacijos galioja tiek prieš užtemimus, tiek ir po jų.

"Ne veltui šis laikotarpis vadinamas užtemimų koridoriumi. Labai svarbu, kaip mes įeisime į šį naują periodą. Jeigu būsime pikti ir tą pyktį transliuosime kitiems, natūralu, kad mūsų ateities programos nebus pačios geriausios. Būtina šiuo laiku atrasti vidinę ramybę ir darną ne tik su pačiu savimi, bet ir su kitais", - akcentavo V. Liaugminienė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Sausio 23-oji, šeštadienis, 4 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 8.23 val., leidžiasi 16.39...

Sausio 23-ioji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Sausio 22-oji, penktadienis, 4 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 8.24 val., leidžiasi 16.37...

Sausio 22-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Kuo gali būti pavojingas įstrigimas savo mintyse - ruminavimas nuotrauka, foto

SE, Visi mes kartais ruminuojame, tik galbūt ne visi žinome, kad tai darome....

Baltijos šalių ministrai bendrai pasmerkė taikių protestuotojų sulaikymus Rusijoje nuotrauka, foto

Pasaulis, Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministrai, reaguodami į Rusijos ...

Riaušių įkvėpti klaipėdiečiai griebėsi „Molotovo kokteilio“ nuotrauka, foto

Kriminalai, Praėjusių metų pavasarį JAV kilusi masinė aršių protestų bei neramumų banga susuko...

"Neptūnas" sieks revanšo prieš "CBet" nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Neptūno" krepšininkams po sunkios dvikovos Vilniuje su "Rytu" nėra kada atsikvėpti...

Pasaulis, Paskelbta prieš 6 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...