2019 m. liepos 18 d. 16:05 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Sužinokite, kas laukia: savaitės astrologinė prognozė

Sužinokite, kas laukia: savaitės astrologinė prognozė nuotrauka, foto

© „Pixabay“ nuotr.

Reklama

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 15-21 dienomis. Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

AVINAS

Šią savaitę nebus kada ilsėtis. Jei žiopsosite ir delsite, gali nukentėti kai kurie jūsų interesai arba teks keisti numatytus planus. Nusimato įtampa dėl nekonkrečių nurodymų, raginimų. Regis, sulauksite nemažai dėmesio iš draugų, kolegų. Kažkodėl tai kels ne vien džiugesį, bet ir susirūpinimą. Visgi daugiau pasieksite, jei veiksite drauge su kitais, o ne versitės per galvą vieni. Savaitgalį patartinas ramus poilsis, taiki ir saugi aplinka. Beje, būsite patiklūs tad galite pasielgti taip, kad vėliau patys stebėsitės savo naivumu.

JAUTIS

Šią savaitę būsite labai užsiėmę, jei jūsų pagrindinis užsiėmimas - turizmas, švietimas, ryšiai su užsieniu. Galimas pranešimas iš mokslo įstaigos, teisėtvarkos institucijos. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą arba teks labai skubėti. Jums gali pasisekti pelnyti svarbaus ar įtakingo asmens susidomėjimą. Kita vertus, būsite linkę klysti, vertindami kitų žmonių požiūrį į jus, jų palankumą. Savaitgalį susitiksite su senais draugais. Tikėtinas piknikas ar kitoks renginys. Nelįskite į avantiūras, saugokitės sukčių.

DVYNIAI

Reklama

Šią savaitę mintys dažnai suksis apie finansinius reikalus, profesinę ateitį. Tikėtini ginčai dėl akcinio kapitalo, pelno, palūkanų, teisės į žemės nuosavybę, turto dalybų ar kt.. Venkite skolinti pinigus be užstato, parašo. Galbūt bus aktualijų su mokslu, kelionėmis ar žmonėmis iš toli. Tikriausiai niekam nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų, nuostatų. Savaitgalį kils ūpas pasireikšti, parodyti, ką sugebate. Verčiau nešvaistykite per daug jėgų lengvabūdiškiems malonumams, nepataikaukite aistroms.

VĖŽYS

Savaitė bus ne iš ramiųjų. Gali kilti nesusipratimų su bendradarbiais, partneriais. Įtampa dar labiau padidės, jei jie mėgins jums nurodinėti, kaip turite mąstyti, elgtis ir gyventi, kels pavydo scenas arba stengsis iš jūsų išpešti sau naudos. Nepaisant jūsų žavesio, populiarumo, dažnai bus sunku rasti bendrą kalbą su kitaminčiais, oponuojančiais. Kils vidinių dilemų. Norėdami pabėgti nuo rūpesčių, galite veržtis į kelionę ar įnikti į internetą. Savaitgalį galbūt išvyksite į tarptautinį renginį, varžybas ar kt.

LIŪTAS

Šią savaitę nesuskaičiuojama galybė reikalų, darbų suksis jūsų galvose. Tačiau gali būti, kad jūsų savijauta sutrukdys daryti tai, ką iš anksto planavote. Nereikėtų numoti ranka į fizinius, emocinius negalavimus ar atsiradusius išvaizdos pakitimus. Keistu būdu jūsų naudai gali pasitarnauti ne tik partneriai, bet ir konkurentai. Regis, pavyks atgauti skolą ar pasiskolinti, pasirūpinti kreditu, nuoma, verslu. Savaitgalį gyvenimas virte virs. Aktualūs bus studijų, investicijų, mokesčių, kelionių klausimai. Saugokitės sukčių.

MERGELĖ

Reklama

Savaitės pradžia žada polėkį, išaugusį seksualumą, kūrybiškumą. Regis, sugebėsite suderinti intensyvią darbinę veiklą bei pramogas. Finansų, kūrybos, meilės reikalai turėtų pagerėti, tačiau trauks dalykai, kurie plonina piniginę. Regis, daugiau dėmesio ir lėšų skirsite išvaizdai, stiliaus formavimui. Permainingai, bet labiau palankiai turėtų spręstis klausimas, susijęs su įsidarbinimu, sveikatos atstatymu. Savaitgalį teks derinti artimųjų norus dėl laisvalaikio bei šeiminių pareigų. Pasistenkite, kad visų nuotaika išliktų gera.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę vikriai suksitės darbe, kad turėtumėte daugiau laiko sau ir šeimai. Regis, nepakančiai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją. Stenkitės valdyti savo emocijas, venkite kurstyti senus nesutarimus. Tikėtina, kad elgiantis santūriai jums pavyks susitarti, išsiaiškinti problemų esmę. Galbūt pajusite norą iš esmės susitvarkyti buitį, sodybą. Galite pasižymėti, jei reikšitės scenoje, konkurse, varžybose. Visgi nebūtinai džiaugsitės savo ar vaikų pasiekimais. Visko norėsis daugiau. Savaitgalį itin saugokite sveikatą.

SKORPIONAS

Savaitė žada įdomių renginių, susitikimų, o gal ir romantiškų pasimatymų. Galite vykti į netolimą kelionę, gausiai reklamuotis. Regis, sulauksite aktualių žinių iš toli arba iš mokslo įstaigos. Įmanomas nedidelis prasilenkimas su įstatymu arba nesusipratimas kelionėje. Jis gali būti įvairiai komentuojamas. Nuo savaitės vidurio geriausiai jausitės namuose arba tokioje vietoje, kur nėra triukšmo, šurmulio, svetimų žmonių. Savaitgalį jus gaivins gamta, menas, meilė. Regis, pavyks sublizgėti scenoje, konkurse ar pan.

ŠAULYS

Reklama

Šią savaitę tikriausiai įsitrauksite į finansines peripetijas, bendrą verslą arba gausiai išlaidausite. Jus gali užklupti godumo gaivalas, neapsakomai trokšite komforto, materialinės gerovės. Tik neskaičiuokite svetimų pinigų ir nesiekite to, kas jums nepriklauso. Tegul ne vien finansinis stimulas veda jus pirmyn. Pravartu kiek apkarpyti planus, galvoti apie skolų grąžinimą ir pan. Jeigu nevengsite bendrauti, gausite ypač reikalingos informacijos. Savaitgalį labiausiai rūpės šeimos, giminės problemos.

OŽIARAGIS

Ši savaitė žada paaštrėjimą abejonių, susijusių su jausmais, ištikimybe, įsipareigojimu kitam žmogui. Mėgindami paveikti ir keisti kitų mąstyseną, pažiūras, galite įsivelti į konfliktus. Nusimato piniginės kompensacijos, alimentai, palūkanos ar kitokios pajamos, planuoti pirkiniai. Visgi kai kas, kas jums atrodė patikima ir aišku, ims byrėti į šipulius. Savaitgalį daug bendrausite su giminaičiais, pažįstamais. Regis, pernelyg pabrėšite savo nuomonę ir kritikuosite kitus. Labai svarbu neįžeisti partnerio jausmų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje vengsite aiškių sprendimų, būsite linkę savaip interpretuoti situaciją, imtis slaptų tyrimų, klausytis gandų. Derėtų saugoti sveikatą, nepiktnaudžiauti svaigalais. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkinių, antraip gali atsirasti nenumatytų kliūčių, delsimo. Regis, gausite kažkiek pinigų, bet tuoj pat suskubsite juos išleisti. Savaitgalį jums nestigs draugų ir pažįstamų dėmesio, tačiau tam tikra prasme tai kainuos. Galbūt teks suteikti paslaugą, sudalyvauti talkoje, brangiame renginyje ar pan.

ŽUVYS

Reklama

Šią savaitę galimos permainos darbe, partnerystėje. Jausite gyvybišką bendravimo ir draugystės poreikį. Nusimato susitikimai su žmonėmis, iš kurių tikitės pritarimo. Visgi kažkas stipriai jauks jūsų vidines nuostatas, audrins emocijas. Norėsis numoti į viską ranka ir pasimėgauti žemiškais malonumais, net jei jie daug kainuoja. Galbūt sieksite kūrybinės saviraiškos, aistringos meilės. Išlaikykite dvasios ramybę. Tai padės įveikti kylančias abejotinas pagundas. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

Reklama

Žymos: horoskopas

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Panevėžietė Austė Mikalajūnaitė (28) po mokslų Lietuvoje išvyko padirbėti Norvegijoje, o nepritapusi...

Iš emigracijos grįžusi Aistė: radau jėgų viską kurti iš naujo nuotrauka, foto

Šiąnakt vyks dalinis Mėnulio užtemimas, kuris bus matomas ir Lietuvoje. Nuo senų...

Mėnulio užtemimas - laikas išsilaisvinti nuo problemų nuotrauka, foto

Į Lietuvą atskrido pažangiausi JAV naikintuvai F-35 nuotrauka, foto

Lietuva, Į Lietuvą ketvirtadienį pirmąkart atskrido pažangiausi amerikiečių naikintuvai F-35.

Aplink Baltijos jūrą - per 2 paras nuotrauka, foto

Automobiliai, Ketvirtadienį Palangoje – oficialus „Aurum 1006 km lenktynių“ startas. 38 komandų sportiniai...

Originalaus ir unikalaus pasukamojo tiltelio istorija nuotrauka, foto

Jūra, Dažnas praeivis, atsidūręs Klaipėdos piliavietėje, ją prisimena dėl įspūdingų Jūros šventę vainikuojančių...

Mokėsi naudoti laimikį nuo ruonių saugančias gaudykles nuotrauka, foto

Jūra, Paskutiniu metu pilkųjų ruonių skaičius Baltijos jūroje yra išaugęs, žuvies mažėja, todėl...

Lietuva, Paskelbta prieš 36 min.

Automobiliai, Paskelbta prieš 43 min.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...