2019 m. liepos 21 d. 01:46 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Sužinokite, kas laukia: savaitės astrologinė prognozė

(1)

Sužinokite, kas laukia: savaitės astrologinė prognozė nuotrauka, foto

© „Pixabay“ nuotr.

Reklama

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 26 - gruodžio 2 dienoms:

AVINAS

Šią savaitę būsite gana nenuoseklūs ir tuo gluminsite bei varginsite kitus. Galbūt nerimo sukels šeimos narių, vaikų problemos. Visgi dažniausiai būsite nusiteikę smagiai, seksis reklamos, turizmo, pramogų verslo ir kūrybinė veikla. Patiks vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Gali pavykti įgyvendinti seną svajonę, užsisakyti norimą kelionę, pasižymėti scenoje ar pan. Artėjant savaitgaliui, teks atlikti daugybę smulkių darbų. Regis, labiau parūps sveikatos ir grožio procedūros, naminiai gyvūnai.

JAUTIS

Šią savaitę tikriausiai teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis, daug dėmesio skirti finansų, nekilnojamojo turto sričiai, šeimos verslui. Galbūt teks ką nors pavaduoti ar dėl ko nors aiškintis. Visgi be nerimo suksitės tik tose srityse, kurios jums kasdieniškos ir įprastos. Didžiausio pasitenkinimo ir net naudos teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Artėjant savaitgaliui, darysis vis smagiau, norėsis meilės, pramogų. Smagu su jumis bus ir vaikams. Tačiau polėkį gali stabdyti pinigų stoka.

DVYNIAI

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms, nes neatidumas ir skubotumas gali atnešti nuostolį. Pasistenkite darbe išlikti disciplinuoti, santūrūs ir dalykiški. Atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus. Pravartu pasinaudoti gauta informacija. Artėjant savaitgaliui, vis daugiau jūsų laiko reikalaus šeima, artimųjų aktualijos. Viską jautriai imsite į širdį. Pasistenkite atsipalaiduoti, kitaip gali užeiti migrena, sustreikuoti skrandis. Saugokitės ugnies, vagių.

VĖŽYS

Šią savaitę verslo, darbo reikaluose būsite aktyvūs, jausite kolegų palaikymą, autoriteto augimą. Neabejotinai atsiras ir pavyduolių, kurie neatsisakys pakišti jums koją. Pasistenkite nesivadovauti emocijomis. Tikėtinos piniginės kompensacijos, palūkanos ar kitokios pajamos, vertingi pirkiniai. Gana palanku tvarkyti reklamos, buhalterinius, komercinius, tiekimo reikalus. Gali kilti minčių, ką ir kaip pakeisti savo gyvenime, kad taptumėte sveikesni. Savaitgalį paskirkite šeimai.

LIŪTAS

Šią savaitę ypač domėsitės kultūriniais ir pažintiniais renginiais, šou verslo naujovėmis bei gandais. Būsite nusiteikę apmąstymams, kūrybai. Tikėtina, kad palaipsniui daugės romantiškų vilčių, noro sakyti komplimentus, intriguoti. Regis, pasitikėsite savimi ir savo daromu įspūdžiu. Artėjant savaitgaliui, mintis vis labiau užvaldys materialinės gerovės, pirkinių, pinigų, skolų bei stabilumo klausimai. Šia prasme nelabai sutarsite su sutuoktiniu.

MERGELĖ

Šią savaitę jūsų iniciatyvoms gali nepritarti kiti asmenys. Jie garsiai oponuos, kritikuos. Nederėtų dėl to širsti - kai kada iš šalies geriau matyti mums nepastebimos spragos. Veikla, reikalaujanti įkvėpimo, intuicijos, užuojautos, gali neblogai pavykti Tikriausiai kils svajonių dėl šeimos, nuosavybės, tačiau nerimą kels sveikata ir galimas artimo žmogaus nepritarimas. Verta argumentuotai įtikinėti. Artėjant savaitgaliui, susidursite su išsisukinėjimu, nekonkretumu. Saugokitės vagysčių, agresijos, avarijų.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę gerai seksis reikšti mintis žodžiu ir raštu, imti bei teikti interviu, reklamuoti, publikuoti ir pan. Pažįstamas žmogus ar tarpininkas gali pateikti viliojamą pasiūlymą, pranešti svarbią žinią. Visgi netrukus gali paaiškėti, kad ne viskas atitinka faktus. Artėjant savaitgaliui, vis labiau norėsis nuošalumo, ramybės. Tarp aplinkinių jausitės nesmagiai dėl keistų nuojautų. Galite įsivelti į užkulisines intrigas. Nė vienoje srityje nepersistenkite, neskubėkite.

SKORPIONAS

Šią savaitę kai kurie dalykiniai, verslo, mokslo reikalai turėtų pajudėti į priekį. Būsite darbštūs, pareigingi ir stengsitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama. Regis, neišvengsite kontaktų su senais pažįstamais, draugais, verslo klientais. Jūsų emocijas audrins dominantis asmuo. Stengsitės jam padaryti įspūdį, tačiau gali būti ne taip paprasta. Artėjant savaitgaliui, jus gali kiek nuvilti gerbėjas ar mylimas žmogus, vaikai. Pastaruosius ypač saugokite nuo pavojų.

ŠAULYS

Šią savaitę padaugės kontaktų su švietimo srities darbuotojais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas. Turėsite galimybių pademonstruoti kompetenciją, principingumą. Galite sulaukti dėmesio iš įtakingų asmenų, pakils jūsų autoritetas. Gana sėkmingai klostysis reikalai, susiję su užsieniu, kultūra, teise, politika. Tačiau gali kilti nenumatytų problemų dėl sveikatos ar technikos. Prieš pat savaitgalį ims tykoti klastos, nesusipratimai. Yra pavojus patirti nemalonumų per impulsyvumą, intrigas, aplaidumą.

OŽIARAGIS

Šią savaitę tikriausiai teks konsultuotis su specialistais, skubiai tvarkyti socialinius, medicinos, transporto ar verslo reikalus. Būkite kuklesni ir nesistenkite padaryti daugiau nei šiuo metu galite. Gali būti, kad veltui švaistysite laiką, nežinodami, ko konkrečiai imtis, tarsi klaidžiodami migloje. Pravartu įsigilinti į savo intuiciją ir ja pasikliauti. Jums pasitarnauti gali ir konfidenciali informacija. Ši savaitė jus gali išgydyti nuo iliuzijų kai kurių asmenų ar idėjų atžvilgiu.

VANDENIS

Šią savaitę su partneriais, kolegomis, vadovybe vertėtų apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Nenusiminkite, jeigu sulauksite kritikos. Dabar palanku megzti pažintis, tarpininkauti, aiškintis nesusipratimus, eiti į konkursus ir t.t. Sunkiau judės skolų, mokesčių klausimai. Sudarydami sutartis, gerai išanalizuokite jų sąlygas. Jeigu galite palaukti, tai kol kas nepatartina investuoti, skolinti, veltis į dalykines ar finansines avantiūras.

ŽUVYS

Savaitė žada ir šilto, ir šalto. Neverta sėdėti sudėjus rankas, nes galima atsikratyti dalies senų rūpesčių. Galbūt gausite darbo pasiūlymą. Visgi atidžiai žiūrėkite, kokią informaciją skleidžiate, po kuo pasirašote, su kuo sutinkate, kokią techniką eksploatuojate. Padarytos klaidos gali atnešti rimtų nuostolių. Saugokitės traumų, ugnies. Jeigu būsite kompetentingi, ištikimi gyvenimo draugui, laikysitės priimtų taisyklių, neliežuvausite, tai išvengsite nekokių staigmenų.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Panevėžietė Austė Mikalajūnaitė (28) po mokslų Lietuvoje išvyko padirbėti Norvegijoje, o nepritapusi...

Iš emigracijos grįžusi Aistė: radau jėgų viską kurti iš naujo nuotrauka, foto

1006 km lenktynes laimėjo klaidų nedariusi komanda nuotrauka, foto

Sportas, Jubiliejinėse „Aurum 1006 km lenktynėse“ triumfavusi „Circle K milesPLUS Racing Team“ komanda...

Merginų rankinio rinktinė kausis dėl trečios vietos nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos merginų iki 19 metų rankinio rinktinei nepavyko žengti į Europos čempionato...

Vienas paspaudimas gali nužudyti žmogų nuotrauka, foto

Žmonės, "Galiu bet ką subjauroti vienu piršto krustelėjimu!" - kalbėdamas su draugu giriasi...

Į Klaipėdą atplaukė dujovežis su „Total“ dujomis nuotrauka, foto

SGD, Ankstų šeštadienio rytą į Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalą atplaukė didelis dujovežis...

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...