2019 m. liepos 16 d. 17:03 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Sužinokite, kas laukia: savaitės astrologinė prognozė

(1)

2018-08-19, 18:02

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Sužinokite, kas laukia: savaitės astrologinė prognozė nuotrauka, foto

© „Pixabay“ nuotr.

Reklama

Sužinokite, ką Jums žada žvaigždės - astrologinė prognozė kitai savaitei, rugpjūčio 20-26 dienoms:

AVINAS

Šią savaitę šiek tiek prislopinkite savo ambicijas ir džiaukitės tuo, ką gaunate iš gyvenimo, kitų žmonių. Galite užmegzti reikšmingą pažintį kultūrinio, reprezentacinio renginio metu. Norite ar nenorite, prie kai kurių gyvenimo permainų jums teks prisitaikyti. Padarysite klaidą, jeigu nesuvaldysite emocijų ir leisite joms išsiveržti netinkamoje vietoje. Saugokitės ugnies. Savaitgalį nevengsite šurmulio, renginių. Galite įsigyti originalų daiktą ar rūbą. Arba savo originalumu jus nustebins pažįstamas asmuo.

JAUTIS

Šią savaitę tikriausiai pasižymėsite gera nuovoka, įžvalga. Galbūt kiek priartėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu ar mokslu, karjera, teisiniais reikalais, politika. Tikėtinos naujienos iš toli arba iš valstybinės institucijos. Galite atsidurti viešo dėmesio centre. Labiau rūpinkitės sveikata. Saugokitės traumų, avarijų. Savaitgalį galimas spontaniškas nuotykis, netikėtas pasiūlymas, kvietimas, kuris gali sujaukti ne tik dienotvarkę, bet ir jūsų jausmus. Gali nutikti taip, kad neturėsite laisvos minutės.

DVYNIAI

Šią savaitę galimos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu, paskolomis. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų, keisti garderobą, meilės objektą ar kt. Nelabai realu, kad pavyks išlaikyti paslaptyje meilės nuotykį, jei to tikitės. Iš anksto pagalvokite apie pasekmes. Regis, sulauksite svečių iš užsienio arba patys vyksite pasidairyti toliau nuo namų. Savaitgalį būsite linkę daug kalbėti, filosofuoti. Iš kitų išgirsta informacija irgi bus naudinga. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS

Šią savaitę svarbu tinkamai pasinaudoti atsiradusiomis progomis, jeigu siekiate įsidarbinti, ieškote patikimų tarpininkų ir pan. Turėtumėte gerai pagalvoti prieš ką nors žadėdami, įsipareigodami. Meilės partneris bus reiklesnis. Nederėtų skubėti su išvadomis, kaltinimais. Verčiau leiskite kitiems išsikalbėti, stenkitės suprasti. Venkite nepamatuotos rizikos, nes galite sužeisti kitus žmones ar patys susižeisti. Savaitgalį galite susidurti su finansiškai ar psichologiškai sudėtingais klausimais. Be kitų paramos kalnų nenuversite.

LIŪTAS

Šią savaitę konkrečių rezultatų galite sulaukti iš dalykinių susitikimų. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu, kelione, projektu. Būsite linkę kurti originalius, nelengvai įgyvendinamus planus. Visgi nei materialiniai, nei kiti sunkumai nesutrukdys pasiekti užsibrėžto tikslo, jei tik sugebėsite susitarti su kitais žmonėmis, suderinti interesus. Darbinis ūpas ir konkurencija jus skatins plušėti net savaitgalį. Tarsi norėtumėte visiems kažką įrodyti. Vis dėlto įmanomos netikėtos staigmenos, kvietimai į renginius.

MERGELĖ

Šią savaitę gali tekti rimčiau pasirūpinti vaikais arba prisiimti atsakomybę už meilės nuotykio pasekmes. Tikriausiai nenuvils rezultatai, jei užsiimate kūrybine veikla, organizuojate pramogas, renginius ar juose reiškiatės, dalyvaujate. Visgi sėkmė labai priklauso nuo jūsų žavesio ir gerbėjų palankumo. Regis, pataikausite vaikų kaprizams, pildysite jų užgaidas, ir tai nemažai kainuos. Savaitgalį pats metas pagalvoti apie tvarkingesnį gyvenimo būdą, sveiką mitybą, naują įvaizdį. Saugokite vaikus.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę visiems bus matomas jūsų rūpestingumas, tačiau turėsite ir slaptų asmeninių išskaičiavimų. Galbūt mėginsite įtikti kažkokiam žmogui, tikėdamiesi iš jo naudos, pagalbos. Visame kame atrama galėtų tapti artimieji. Su jais bendraukite šiltai, be priekaištų. Tikėtinos išlaidos, susijusios su remontu ar kt. Bus didesnis techninių nesklandumų, avarijų, gaisrų pavojus. Savaitgalį stengsitės smagiai, romantiškai leisti savaitgalį, negailėdami tam pinigų. Visgi meilės lūkesčius iš dalies griaus pavydas.

SKORPIONAS

Šią savaitę teks daug bendrauti, judėti, pasirūpinti įvairiomis buitinėmis, techninėmis smulkmenomis. Galite susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo. Galimas santykių su artimais draugais, giminaičiais atnaujinimas arba pagaliau suvoksite, kas trukdo geriau sutarti. Nežiopsokite kelyje, nes gresia avarijos. Savaitgalį būsite nusiteikę leisti laiką su artimiausiais žmonėmis. Iš jų galite sulaukti ir malonių staigmenų, ir nekokių paslapčių atskleidimo. O jei jums niekas nieko nesuteiks, tai patys sau susikurkite gerą nuotaiką.

ŠAULYS

Šią savaitę daug jėgų pareikalaus buitiniai rūpesčiai. Išties derėtų pasirūpinti materialinių pozicijų sutvirtinimu. Galbūt paaiškės, kas jums iš tikrųjų yra naudinga. Jei turite įmonę, rūpinsitės jos ir darbuotojų įvaizdžiu. Gali atsirasti skubių reikalų, susijusių su nuoma, nuosavybe, prekyba. Jūsų sprendimai turbūt padidins pinigines įplaukas. Tačiau artimų žmonių poreikiai gali viršyti jūsų galimybes. Saugokitės ugnies. Savaitgalį atsiras galimybių pasilinksminti, tačiau saugiausia ir geriausia bus asmeninėse valdose.

OŽIARAGIS

Šią savaitę gali prisidėti rūpesčių. Veikiausiai ne kartą būsite sudirgę ir pyksite, jei kas nors išdrįs ko nors reikalauti ar kelti balsą. Net į smulkius nesusipratimus reaguosite kaip į agresiją. Saugokitės traumų ir nekenkite kitiems. Prisilaikykite sveikos mitybos. Net jūsų meilės jausmai įgaus pragmatišką atspalvį. Planuosite, galvosite, ką gausite ir prarasite iš asmens, kuris jumis domisi. Savaitgalį džiaugsitės gardžiu maistu, komfortu, poilsiu, noriai dalinsitės naudingais patarimais. Būkite atsargūs kelyje.

VANDENIS

Šią savaitę visur norėsis suspėti, viską padaryti, tačiau aplinkybės nebūtinai klostysis taip, kaip jums norisi. Regis, nelabai suvoksite santykius su kai kuriais žmonėmis ir galite klysti, vertindami jų ketinimus. Labiau rūpinkitės sveikata. Derėtų pasisaugoti traumų, nudegimų, kurių gali įvykti dėl sulėtėjusios reakcijos. Sėkmė labiau tikėtina socialinėje ar meno sferoje. Savaitgalį aktualiu gali tapti buitinių daiktų ar dovanų pirkimas. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, partneriui - jiems to labai reikia.

ŽUVYS

Šią savaitę noriai bendrausite ir traukte trauksite aplinkinių dėmesį. Galite išleisti pinigų neįprastiems dalykams ar pomėgiams. Gali kilti ūpas dalyvauti renginiuose, susibūrimuose. Jūsų draugai bus kupini minčių, kaip praleisti laisvalaikį. Atsargiau reikėtų elgtis su naujais pažįstamais, jeigu nenorite įsitraukti į rizikingą avantiūrą. Artėjant savaitgaliui, dar labiau trauks uždraustas vaisus. Turite kontroliuoti save, kad išvengtumėte slidžių pagundų. Verčiau rinkitės meditacijas arba meninę kūrybą.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Reklama

Žymos: horoskopas

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

broniislova vizbarienė

2018-08-21   00:31

IP: 77.87.8.127

Patiņķa jusu horoskopai- įdomu juos skaityti'

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 15-21 dienomis. Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Sužinokite, kas laukia: savaitės astrologinė prognozė nuotrauka, foto

Ties raudonu signalu neliks lentelių su žalia rodykle į dešinę nuotrauka, foto

Automobiliai, Susisiekimo ministerija informuoja, kad  atsižvelgdama į eismo mieste kitimo tendencijas ir sparčiai...

Klaipėdietės Japonijoje pasijuto lyg svajonių pasakoje nuotrauka, foto

Kelionės, "Japonijoje pasijutome lyg aukščiausio lygio žvaigždės. Tokių gerų treniruočių sąlygų, šilto žmonių...

Gintarų gaudyti vaikai į pajūrį atvyko net iš Zarasų nuotrauka, foto

Vasara, Klaipėdoje gimęs ir visą gyvenimą pajūryje praleidęs Igoris jau 12 metų dirba...

SGD terminalo išlaikymas pabrango 8,8 mln. eurų nuotrauka, foto

SGD, Nors energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas ne kartą žadėjo, kad Suskystintų gamtinių dujų...

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...