2021 m. sausio 17 d. 11:47 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Šis tas apie vyrišką ir moterišką meilę

2020-12-05, 13:43

Šeima ir Namai

Šis tas apie vyrišką ir moterišką meilę nuotrauka, foto

Pora © www.needpix.com

Reklama

Vertėtų susimąstyti, kaip sugebėjimas mylėti susijęs su žmogaus lytimi. Nejaugi vyrai, skirtingai nei moterys, sugeba mylėti nuoširdžiai, be visų tų “bet” ir “jeigu”. Kalba suksis ne apie seksizmą. Tokių minčių kyla, stebint aplinkinius žmones.

Pagalvokite patys – vyras gali įsimylėti į moterį, nepriklausomai nuo jos socialinės padėties, amžiaus, rasės, fiziologinių ypatumų ar religijos. Įsimylėti ir vardan jos radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Tiesiogine prasme atiduoti širdį ir visą turtą.

O kuo rizikuoja moteris?

Vyras neklausinėja, ką moteris turi ir negalvoja, kaip disponuoti jos turtu, kai jis taps bendru. Vyrui, jeigu jis myli, svarbi moteris pati savaime. Kas labiausiai neapkenčia alfonsų? Žinoma, vyrai. Mums, vyrams, pati idėja gyventi su moterimi vardan naudos atrodo kaip nonsensas.

Moteris gali aistringai įsimylėti vyrą, tačiau kai hormonų audra atlėgs, prasideda vyro analizavimas, kurio tema: “O ką jis man gali duoti?” Argi ne šitie savanaudiškumo ledkalniai paskandino milijonus meilės laivų?

Reklama

 

Meilė © www.needpix.com

Neskubėkite piktintis ir niršti, aš visiškai nesiruošiu kaltinti visos moteriškos giminės savanaudiškumu, čia veikia visiškai kiti mechanizmai.

Savanaudiškumas – tai paskutinių kelių tūkstantmečių išradimas, o jo pagrindą sudaro žymiai archaiškesnis mechanizmas.

Moteris visada žiūrėjo, žiūri ir žiūrės į vyrą kaip į būtybę, kuri privalo išmaitinti ir ją, ir jos būsimus palikuonis. Jeigu vyras suteikia pasitikėjimo, kad su juo iš bado nemirsi, reiškia, galima kalbėti apie meilę. Tiksliau, įsitikinimas, kad vyras apsirūpinęs, gali būti interpretuojamas kaip meilė. Feminizmas visada klupinės, susidūręs su šiuo pasąmoningu instinktu.

Kaip žiūri į moterį vyras?

Reklama

Savaime aišku, pirmiausiai kaip į objektą, kurio dėka galima atsikratyti seksualinės įtampos ir tuo pat metu kaip į savo vaikų motiną. Tačiau šiai kategorijai priklauso labai daug moterų ir būti su visomis vyras negali. Jis išsirenka vieną, nežinodamas, gali ji turėti vaikų, ar negali. Sutikite, tai kur kas sudėtingiau ir labiau rizikinga, negu susieti gyvenimą su vyru, apie kurį tiksliai viską žinai: apie jo pajamas, nekilnojamą turtą ir karjeros potencialą.

Ko pačios moterys pirmiausiai klausinėja vyro, su kuriuo susipažino jų draugė? Kuo jis dirba, ką jis turi? Tokie klausimai išsprūsta savaime, automatiškai.

 

Įsimylėjimas © Pixabay.com

Kaip ilgai moteris gyvens su vyru, kuris nedirba ir jos neaprūpina? Klausimas retoriškas. Moteriška meilė – tai antstatas, kuris bazuojasi ant vyriškos sėkmės, jo gerovės. Vėlgi turiu pažymėti – tai nėra nei blogai, nei gerai, aš viso labo konstatuoju realybę, į kurią būtina atsižvelgti.

Vyro prigimtis paprastesnė, dėl to jis pajėgus pamilti “už gražias akis” tiesiogine šios frazės prasme. Mylimą moterį praradęs vyras vos ne tiesiogine prasme emociškai miršta, surasti naują meilę jam neįtikėtinai sudėtinga ir atsigavimo procesas po išsiskyrimo vyrams žymiai ilgesnis.

Reklama

Atsakykime sąžiningai patys sau į klausimą, kas dažniau, kurdamas šeimą, vadovaujasi materialiais sumetimais – vyrai, ar moterys? 

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Į ledinį vandenį - su karūna ir suknele nuotrauka, foto

SE, Uostamiestyje puikiai žinoma šefė, kulinarijos studijos "Čiop Čiop" Klaipėdoje bei savitarnos kavinukės...

Pandemijos iššūkiai italo ir lietuvės meilei nebaisūs: karantino įkarštyje atvėrė restoraną Rietave nuotrauka, foto

Žmonės, Ilgai brandintą idėją – įkurti savo verslą Rietave – Virginijos ir Fabio...

Sukčiai internete pardavė garso sistemą nuotrauka, foto

Kriminalai, Žuvo žmogus

Pandemija dukart sumažino besikeliančiųjų į Kuršių neriją srautą nuotrauka, foto

Klaipėda, Keleivius ir automobilius per Kuršių marias keliančios Smiltynės perkėlos vadovas teigia,...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...