2021 m. kovo 4 d. 14:06 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Seimo nariai atostogaus kukliai

2018-07-16, 08:58

Respublika.lt

Seimo nariai atostogaus kukliai nuotrauka, foto

Seimo rūmai vasarą ištuštėja.

© Stasio Žumbio nuotr.

Reklama

Baigėsi Seimo pavasario sesija ir Seimo nariai, be posėdžių, tikisi gerai pailsėti. Kad ir kaip būtume pratę manyti, kad politikai - didžiausi keliauninkai po egzotiškas šalis, šįkart parlamentarai stebina paprastumu: dauguma jų ilsėsis kaime - daržuose, miškuose, prie ežerų.

Tikisi gero grybų derliaus
„Vienintelis mano poilsis bus grybavimas“, - sako Seimo narys Naglis Puteikis, dažniausia grybaujantis šalia Klaipėdos, Kretingos ir niekada „gerų vietų“ niekam neišduodantis. N.Puteikio krepšyje labiausiai pageidaujami grybai - baravykai ir raudonikiai. Seimo narys tikisi, kad po šalį alinusios sausros atėję lietūs duos gerą miško gėrybių derlių. Paklaustas, kodėl nekelia sparnų atostogoms į kitus kraštus, N.Puteikis teigė, jog tokį poilsį suplanuoti nėra paprasta. „Mes turime neįgalų sūnų, tad nelabai ir galime. Tik žmona su dukra išskrenda savaitei į šiltus kraštus, o aš lieku su sūnumi“, - sakė jis.

Išsiruoš į žygį dviračiais
Parlamentaras Juozas Olekas atskleidė, jog planuojamas poilsis - plaukti Šešupe ir kelias dienas dalyvauti žygyje dviračiais po Sūduvą. „Mes turime tradiciją geriau pažinti gamtą per žygius su dviračiais, kartu pažinti Lietuvos istoriją, pajusti, kaip gyvena žmonės. Jau 20 metų plaukiame upėmis ir važinėjame dviračiais, mėgstu aktyvų poilsį.Nėragražesnio krašto kaip Lietuva“, - sakė J.Olekas.

 

Jei išeis, važiuos į Latviją

Parlamentaras Vitalijus Gailius prisipažino dar jokio poilsio nesuplanavęs, kaip išeis, taip. „Jeigu bus galimybė, tai bus spontaniška kelionė į Latviją, Lenkiją. 5 metus niekur nekeliavau, tačiau man arčiausiai širdies - poilsis gamtoje“, - pasakojo jis. Paklaustas, kur apsilankyti rekomenduotų atostogaujantiems tautiečiams, V.Gailiusteigė, jog Žagarės vyšnių festivalyje, ten nuvykti ir pasisemti gerų emocijų tikrai verta.

Reklama

 

Konservuos daržoves
Rima Baškienė 
tikino, kad pareigos reikalauja daug laiko praleisti Seime, taigi iš Lietuvos niekur nevažiuosianti. „Kiek teks ilsėtis, džiaugsiuosi galimybe pabūti su šeima namie, susitikti su vaikais. Gyvenu Kuršėnuose, ten turime sodybą, ten daug gėlių, šiltnamis, taigi rankos į žemę yra labai geras poilsis. Ravėjimas, prižiūrėjimas ir mėgavimasis aplinka, kurią vyras, tautodailininkas, yra sukūręs mūsų namuose, - teigė R.Baškienė. - Be abejo, ruošiu atsargas žiemai, kaip tik galvoju, ar spėsiu sutvarkyti vyšnių, juodųjų serbentų derlių. Mūsų šiltnamis išaugino daug pomidorų, taigi kaip moteris pasimėgausiu galėdama vakuoti daržoves“, - šypsojosi Seimo narė.

Keliauti nebeįdomu
Na, o parlamentaras Sergejus Jovaiša „Vakaro žinioms“ prisipažino tiek keliavęs po svečias šalis, kad tikrai mėgausis poilsiu savoje Tėvynėje. „Ilgos kelionės išbalansuoja, neįdomu jau niekur. Turiu ką veikti ir prie savų namų, žadu pažvejoti“, - tarė jis.

 

 

„Užsidarys“ kaime
Parlamentarė Virginija Vingrienė pasakojo iš vaikų sulaukianti spaudimo įsigyti paskutinės minutės pasiūlymą ir nuskristi į kokią užsienio šalį, tačiau Seimo narė sako, kol kas galvojanti tik apie darbą. „Seimo nariai darbų visada turi. Pavyzdžiui, praėjusią vasarą aš atostogų neturėjau, bet šią vasarą jau reikėtų. Nes gerai dirbti galima tik gerai pailsėjus. Rugpjūtį tikrai pagalvosiu apie atostogas, gal ir užsienyje, bet turiu savo kaimą Druskininkų savivaldybėje, taigi mėgstu ten „užsidaryti“, - kalbėjo ji. Seimo narė tikino, jog kol kas Seime apie atostogas niekas nekalba, vis dėlto jaučiasi, kad pats Seimas jau ištuštėjęs.

Reklama

Meistraus namie
Apie jokias atostogas nė negalvoja Seimo narys Kęstutis Masiulis, sako, vasarą jis stengiasi būti Seime. „Pas mus daug svečių iš Vokietijos, Latvijos. Aš ir pats kaip oficialios delegacijos narys planuoju važiuoti į Latviją, į ten vyksiančią Dainų šventę. O po to visą laiką žadu būti Vilniuje, man vasara yra darbas. Esu iš tų žmonių, kurie į Palangą važiuoja, kad pažiūrėtų, kas ten įdomaus, ir tik vienai dienai, be nakvynių. Dar žadu darbuotis prie namų, esu darbštus meistriukas, turiu statybinio pobūdžio darbų: glaistysiu, dažysiu, elektros instaliaciją tvarkysiu“, - šypsojosi politikas.

Laukia Roma
Rimantas Jonas Dagys tikino, jog vasaros pabaigoje vyks į Romą, o kol kas geriausias poilsis namuose, miške. „Kelionė į Romą jau tradicinė, aš kasmet važiuoju ten. Tačiau esu iš tų žmonių, kurie mėgsta viską, kas susiję su gamta. Tai ir uogos, ir medžioklė - viskas, kas gražu“, - kalbėjo Seimo narys.

 

Žvejos su anūkais
Seimo narė Rimantė Šalaševičiūtė prisipažino, kad atostogauti į tolimąjį Egiptą išsiruošę jos vaikai, tačiau jos ši kelionė nežavi. Vasaros metu skristi į Egiptą? Ten tiesiog per karšta. „Planuoju būti savo kaime, Vilniaus rajone, ten, kur daržai, gamta. Aplinkui draugai turi tvenkinių, pažvejosiu su anūkais. Mėgstu žvejoti su plūdine meškere, tiesa, jau metus nežvejojau. Esu kadais pagavusi apie 2 kg karpį, - pasakojo R.Šalaševičiūtė. - Agitavau anūką važiuoti žvejoti, bet, jo nuomone, buvo per šalta, lijo. Nesu ypatinga žvejė, nes, kaip liaudyje sakoma, nemoku žuvies parsivesti. Kai vyras buvo gyvas, padėdavo, daugiau važinėjome kartu žvejoti. Bet tikrai planuose - žvejyba, jau esu pasakius anūkams, kad sužiūrėtų meškeres.“

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Astrologinė prognozė kitai savaitei, kovo 8–14 dienoms.

Astrologinė prognozė kitai savaitei nuotrauka, foto

Premjerė Ingrida ŠIMONYTĖ: „Dabar rinkimų rezultatai yra tokie, ir jeigu žmonėms nepatinka...

Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė „Vakarų ekspresas“ nuotrauka, foto

Kovo 4-oji, ketvirtadienis, 10 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 7.01 val., leidžiasi 18.01...

Kovo 4-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Sustabdytame automobilyje ir vairuotojo namuose rasta 750 įtariama kontrabandinių cigarečių nuotrauka, foto

Kriminalai, 2021-03-02 apie 10.45 val. patruliavę pareigūnai Kisinių k., Klaipėdos r., sustabdė automobilį...

EVA pradėjo rusiškos „Sputnik V“ vakcinos vertinimą nuotrauka, foto

Sveikata, Europos vaistų agentūra (EVA) ketvirtadienį paskelbė pradėjusi rusiškos „Sputnik V“ vakcinos nuo...

Maitinimo paslaugų įmonės direktorius kaltinamas nuslėpęs daugiau nei 100 tūkst. eurų pajamų nuotrauka, foto

Kriminalai, Teismas, išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos prokuratūros prašymą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu,...

„Lidl“ parduotuvės per Velykas nedirbs nuotrauka, foto

Ūkis, Prekybos tinklas „Lidl“ tęsia tradicijas ir primena, kad pirmąją šv. Velykų dieną,...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...