2019 m. liepos 22 d. 06:14 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

"Pažvejojai - susitvarkyk"

(2)

Vargu ar dar Lietuvoje yra tokių demokratiškų žūklės varžybų, kur su aukščiausios klasės profesionalais varžosi stiprūs mėgėjai, "vidutiniokai", visiškai neįgudę žvejai ir net vaikai.

Praėjusį šeštadienį akcijos "Pažvejojai - susitvarkyk" žūklės varžybose buvo galima pamatyti visą žvejo kelią nuo pradinuko iki sportininko profesionalo. Varžybose dalyvavo "Team Pyla" komanda, sudaryta iš, galima sakyti, Lietuvos rinktinės narių, taip pat nemažai varžybų patirties turintys klubo "Viename gale kablys" meškeriotojai. Lygiomis sąlygomis su jais gaudė dar dviejų Klaipėdos klubų meškeriotojai, neturintys jokios rimtų varžybų patirties, gaudė Gargždų moksleivių namų vaikai ir pavieniai prie akcijos prisidėję asmenys. Žvejais buvo nusėta visa III Skirvytės krantinė.

Šių metų akcijoje dalyvavo netoli 70 žmonių. Dar keli prisijungė po varžybų, specialiai atvažiavę rinkti šiukšlių. Akcija įgauna pagreitį, ir tai mane, kaip jos sumanytoją, itin džiugina. Teisingi žmonės susirenka balandžio gale Rusnėje...

Varžybos

"Team Pyla" komandoje gaudžiusių sportininkų pavardės iškart nulėmė pirmąją vietą. Marius Baranauskas - vienas iš geriausių Lietuvos sportinės žūklės asų, nepaisant jo nesolidaus amžiaus, geriausiai asmeniškai pasirodęs Lietuvos sportininkas praėjusių metų pasaulio čempionate Vengrijoje. Jo brolis Martynas, ne ką toliau nukritęs nuo Mariaus, ir Vilius Beinoras, taip pat aršiai kvėpuojantis į nugaras pripažintiems Lietuvos sportinės žūklės asams.

Kitas dvi vietas užėmė klubo "Viename gale kablys" komandos. Logiška, taip ir turėjo būti. Asmeninėje įskaitoje vietos irgi susidėliojo taip, kaip turėjo susidėlioti. Gal kiek netikėta buvo klubo "Kuršiai" galvos Raimundo trečia vieta, bet tai jį tik puošia...

Įspūdžiai

Po pietų prie krantinės pripėdino trys nosis užrietę vyriokai, atklydę pasižiūrėti į mus iš kitų varžybų, vykusių prie II krantinės. "Nerimtai, visai nerimtai atrodo", - replikavo tarp savęs. Priėję prie profesionalų, nutilo. Gal mes atrodėme, bendrai paėmus, ir nelabai "krootai", tačiau radau anų varžybų rezultatus internete - palyginau su mūsų, tai kaži kas ten atrodė nerimtai - dar labai storas klausimas. Mūsiškiai gaudė daug geriau. O nosytes raityti reikėtų atprasti... Mūsiškiai dar labai daug šiukšlių nurinko po varžybų.

Rezultatai

Asmeninė įskaita: I vieta - Mantas Riauka - "Pyla", 11,8 kg. Apskritai absoliučiai daugiausia žuvų pagavęs sportininkas.

II vieta - Ignas Luotė - Klaipėda, 6,6 kg. Nepriklauso jokiam klubui, o gaila, daug kas norėtų tokį sportininką turėti.

III vieta - Raimundas Klionauskas - 5,3 kg. "Kuršių" klubo galva. Raimundas gaudydamas su plūdine keikėsi, atėjus laikui gaudyti su dugnine - pražydo ir atsiėmė savo.

Komandinė įskaita: I vieta - "Team Pyla", Marius Baranauskas, Martynas Baranauskas, Vilius Beinoras.

II vieta - "TeamViename gale kablys", Giedrius Loda, Saulius Alešiūnas, Tomas Romeika.

III vieta - "Gravera", Eugenijus Sadauskas, Andrius Košel, Romas Medelis.

Rėmėjai

Dėkoju visiems, parėmusiems šią gražią akciją. Visas tris komandines prizines vietas dengė UAB "Žaba", asmeninėje įskaitoje pirmos vietos prizą įsteigė "Romada", antros vietos - "Hobio centras", trečios - E. Karpio įmonė.

"Vakarų ekspreso" prenumerata atiteko visiems klubams.

Dėkoju Nemuno regioninio parko atstovui Robertui Kubiliui už idėjinę, informacinę ir kitokią paramą.

Rusnės Z. Gaidelio degalinei ačiū už licencijų atvežimą į vietą.

Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyviams, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie akcijos sėkmės. Susitiksime kitais metais.

Šiukšlių šiemet buvo daug mažiau nei pernai, todėl neilgai truko tas mūsų rinkimas. Po to "Pylos" klubas išvirė tradicinės žuvienės, kuria ir buvo baigta ši graži akcija.

Reklama

Nuotraukų galerija

 

1

© Algirdo KUBAIČIO nuotr.

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

1

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

2

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

3

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

4

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

5

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

6

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

7

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

8

Algirdo KUBAIČIO nuotr.

9

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

2010-05-02   07:34

saunuoliai, taip y toliau , gal bent rusnes pakrantes apsvares...

Rasa

2010-05-02   07:34

labai gera akcija preita met pati dalyvavau gaila kad siemet neisejo...

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...