2019 m. liepos 22 d. 20:15 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Pavasario laimikiai

Pavasario laimikiai nuotrauka, foto

Sprendžiant iš šios savaitės laimikių, tikrai prasidėjo pavasaris. Sujudo šilumą mėgstančios žuvys.

Dar vienas pagiriamasis žodis Rusnės tvenkiniams. Gal ne visai tvenkiniams, o labiau jų karosams. Praėjusį sekmadienį, kai oras po šeštadienio šilumos tikrai neteikė jokių vilčių, pasėdėjau ant tvenkinio krantelio. Gaudžiau karosus, nes lydekų gaudyti vis dar nevalia. Iki pietų lijęs lietus ir stiprus vėjas šansų pagauti karosą teikė labai mažai. Tačiau faktai iškalbingi. Kibiras karosų nuo 200 iki 600 g per 4 valandas žūklės. Toli užmestas dugnines žuvys judino nedažnai, tačiau jeigu kibdavo, tai ne mažiau kaip pusės kilogramo karosas. Netoli užmestą plūdinukę karosai atakavo kaip totorių - mongolų orda Maskvą... Nespėji užmesti - jau plūdė važiuoja. Tarpais kibimas pusvalandžiui aprimdavo, bet užmetus kelis pašaro kukulius karosai vėl susirinkdavo aplink masalą. Ant plūdinės kabinėjosi smulkesni karosai, tačiau gana smagūs. Kartais pasitaikydavo ir 400-500 g sveriantis "individas". Masalas elementarus - slieko ir kukurūzo sumuštinis. Musės lervą ragaudavo rečiau. Dugninės buvo užtaisytos naktiniais sliekais ir kukurūzais. Matyt, dėl slieko kalibro dugnines tampė stambesni karosai.

Karosai sujudo ir Kuršių mariose, seklumose iš Kuršių nerijos pusės. Antradienį kibo puikiai. Svorio kategorija taip pat solidi: 700 g - 1 kg. Mariose karosai turėtų kibti dar gerą savaitę. Gaudymo sąlygos ten nėra paprastos. Mesti reikia labai toli, ne visur įmanoma įsibristi. Tačiau gaudymo smagumas viską atperka.

Akcijos simbolis
Akcija startavo

Kai pasirodys šitas puslapis, didelė gauja susipratusių žvejų sėdės ant III krantinės Skirvytėje ir varžysis dėl akcijos "Pažvejojai - susitvarkyk" prizų.

Labai smagu, kad akcijoje dalyvauja vis daugiau susipratusių, neabejingų teršimui žvejų. Tokiais tempais augant kitais metais galima tikėtis ir pusantro šimto dalyvių. Prizinis fondas šiemet taip pat kur kas solidesnis už pernykštį. Ačiū žūklės didmenininkams ir mažmenininkams, suprantantiems šios akcijos svarbą. Už supratimą ir paramą visiems padėkosime kitą šeštadienį. Norinčius prisijungti arba šiaip pažiopsoti, kaip geri vyrai varžosi, kviečiame šiandien į Rusnę, prie III Skirvytės krantinės. Ten nuo 8 valandos ryto iki 15 valandos vyks draugiškos varžytuvės. Bus į ką pasižiūrėti, nes susirenka mokantys gaudyti vyrai. Kai kurie net su tarptautinių varžybų patirtimi. Norintiesiems prisidėti prie šiukšlių rinkimo taip pat siūlau atsirasti ten pat iki 15 valandos. Padėk gamtai nusikratyti šiukšlių.

Gera žinia

Gera naujiena karpininkams - tokio stiliaus varžybų kaip "Kur tu, karpi?" gerbėjams.

Geras žmogus ir gerų tvenkinių šeimininkas Stasys birželio viduryje organizuoja karpininkų varžybas. Renginys žada būti rimtas, su solidžiu priziniu fondu. Karpiai tvenkinyje, kur vyks varžybos, taip pat gana solidūs - nuo 6 iki 13 kg. Čia jums ne "Karpynės" buratinai. Karpių tame tvenkinyje tikrai daug, tik ar pavyks su jais susitarti - klausimėlis. Tvenkinys nėra beribis, todėl siūlau jau dabar pradėti judintis ir registruotis.

Preliminariais skaičiavimais, ant krantelio be žvejo teisių pažeidimo tilps apie 60 komandų po 2 žmones. Aiškios programos ir nuostatų dar nėra, kaip kol kas nėra dar ir varžybų pavadinimo, tačiau tai nieko nereiškia, viskas bus padaryta artimiausiu metu.

Informacijos ieškokite adresu www.pykaiciai.lt  

Naujienos žvejams

Ritė - labai svarbus meškerės elementas. Gera ritė - tai smagi žvejyba, be to, daugiau šansų susitvarkyti su didele žuvimi.

"Aguna match"

"Robinson" ritė "Aguna Match" priskiriama nebrangių, tačiau jau patikimų ričių kategorijai. Ritė skirta daugiausia plūdinės gerbėjams arba mėgėjams gaudyti plonais valais. Komplekte - du negilūs "match" tipo būgneliai ir vienas įprastas būgnelis. Ritėje yra viskas, ko reikia: momentinis stabdis, 5 guoliai, dviguba subalansuota rankena.

"Lotus"

"Robinson" ritė "Lotus" - jau daug rimtesnis prietaisas. Puikiai subalansuota, patogiai užlenkiama rankenėlė, trys negilūs būgneliai. Būgneliai nėra visai "match" tipo, kai kas per vidurį tarp gilaus ir negilaus. Devyni guoliai, storas lankelis, puikus dizainas, puikus darbas. Kaina kiek aukštesnė, tačiau ne per aukšta tokios klasės ritei.

"Corcast"

"Cormoran" ritė "Corcast" šioje trijulėje atrodo solidžiausiai. Trys skirtingos talpos būgneliai, neįprastos formos ir dizaino. Guolių joje nėra daug - 4, tačiau pasukus kokybė jaučiama. Ritės perdavimo skaičius mažesnis už įprastą - 4,2:1. Tai rodo, kad ji lėtesnė, tačiau jėgos turi daug. Tai gerai kovojant su didele žuvimi.

Orai žūklavietėse

Bus debesuota, tačiau lyti neturėtų. Vakarop debesys išsilakstys. Oras sušils iki 8-10 laipsnių. Matyt, dėl to, kad pūs šiaurys. Vėjas saikingas, 3-6 m/s. Slėgis intensyviai kils.

Rytoj oras bus geresnis. Bus saulėta, tačiau vėjas pūs visiškai nekoks, iš šiaurės rytų. Oras sušils iki 9 laipsnių, slėgis toliau intensyviai kils.

Rusnėje per varžybas oras panašus. Debesuota, be lietaus. Bus kiek vėsiau negu Klaipėdoje, tačiau vėjas irgi kiek silpnesnis. Labai gerai, nenešios šiukšlių. Rytoj - saulėta, bet nešilta.

Liepojoje ant molo sąlygos sudėtingos. Ten bus mažai debesuota, tačiau žada pūsti stiprus šiaurės vėjas, iki 12 m/s. O tai reiškia, kad pūs tiesiai į fizionomiją. Atitinkamai ir banga bus stora. Rytoj Liepojoje oras toks pat kaip ir kitur, bet įsisiūbavusi banga vis tiek neduos normaliai žvejoti. Tad geriau prašom į Rusnę rinkti šiukšlių.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

AVINAS. Skirtingai nei kitiems, ši diena jums nebus aktyvi. Patartina labiau remtis...

Pirmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Skandalingo žaidimo kūrėjai pasižymėjo ne pirmą kartą: pradėtas tyrimas nuotrauka, foto

Kriminalai, Vieno žaidimo kūrėjams teks aiškintis, kodėl savo žaidimą reklamavo nuotraukomis, kuriose pavaizduoti...

Klaipėdoje pora nuolat mylėjosi šalia vaikų nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos teisme išnagrinėta reta byla – sugyventinių pora nuteista už tai, kad...

Prie Palangos apvirto „Volvo“, sužalota mergina nuotrauka, foto

Kriminalai, Pirmadienį popiet prie Palangos įvyko avarija, kurios metu sužaloti trys žmonės. Apvirtusio...

Eisenoje - elektriniai autobusai, pneumobilis, šokėjos nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos universiteto bendruomenė kaip ir kasmet, taip ir šiemet, prisijungia prie didžiosios...

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...