2020 m. lapkričio 30 d. 10:26 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Palmira: kritinis laikas, Mėnulio mėnesio pabaiga

2020-10-16, 07:27

Palmira Kelertienė, lrytas.lt

Palmira: kritinis laikas, Mėnulio mėnesio pabaiga nuotrauka, foto

Palmira Kelertienė. R.Danisevičiaus nuotr.

Reklama

Penktadienis – kritinis laikas, Mėnulio mėnesio pabaiga. Bus svarbi savistaba, savikontrolė – tai padės išvengti galimų nelaimių, konfliktų, traumų, avarijų. Būkite švelnesni, atidesni sau bei artimiesiems – gali greitai pablogėti savijauta, atsirasti didelė įtampa, nuovargis. Baikite senus darbus, tesėkite pažadus.

Vėlai vakare pasidės naujas Mėnulio mėnuo: 22 val. 31 min. stos jaunatis. Tai metas susimąstyti apie ateitį, kurti planus. Iš ketvirtadienio į penktadienį buvo geriausia nieko nesapnuoti – neturite kokių nors rimtų problemų.

Buvo gerai regėti nebent ryškią šviesą, ugnį.

Blogas ženklas: jei ugnis be priežasties užgestų, valgis nuo stalo kristų, drabužis suplyštų, ką nors išlieti, sudaužyti.

Geras ženklas: jei virš jūsų sužaibuotų, rasti blizgantį daiktą.

Žvilgsnis į priekį: savaitgalį bus svarbu visur jausti saiką (ypač švenčiant), neprarasti atidos; šeštadienį palanki geltona, žydra, žalsvai mėlyna, vengtina raudona, oranžinė, alyvinė spalvos; sekmadienį palanki tamsiai raudona, tamsiai mėlyna, vengtinos ryškios spalvos, geltonai žalia; pirmadienį palankūs raudoni, rausvi atspalviai, vengtina žalia.

Avinas (03 21–04 20).

Reklama

Blogas laikas juridiniams reikalams tvarkyti, susitarimams, sandoriams tvirtinti. Nepasiduokite pirmam impulsui ir nepraraskite savitvardos, kad ir kas atsitiktų. Nemenka traumų, nelaimingų atsitikimų tikimybė.

Jautis (04 21–05 20).

Būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija. Vis dėlto dabar esate stiprūs, kad įveiktumėte įvairius nesklandumus, kad adekvačiai reaguotumėte į jums keliamas pretenzijas. Labiau pasaugokite sveikatą.

Dvyniai (05 21–06 21).

Galimos problemos dėl vaikų – geriau ant jų nepykti ar itin griežtai nebausti. Būkite lankstesni ir atidesni savo vaikams, žmogui, kurį mylite.

Vėžys (06 22–07 22).

Reklama

Nieko nekeiskite. Darbe nieko naujo (juolab papildomų darbų) nesiimkite. Ieškokite klaidų ir jas taisykite. Geriausia šias dienas ramiai praleisti namuose daugiau šilto dėmesio skiriant artimiesiems.

Liūtas (07 23–08 22).

Nevarginkite savęs bendravimu (ginčais), ypač su valdininkais, vadovybe ar giminaičiais, nieko nežadėkite, neįsipareigokite ir nepasirašinėkite svarbių popierių. Saugokitės vagių bei kontrolierių. Nevažinėkite techniškai netvarkingais automobiliais.

Mergelė (08 23–09 22).

Taupykite jėgas, saugokite sveikatą, tad neapsiimkite daug darbų. Ne laikas pinigus skolinti, investuoti. Blogas sumanymas būtų ir aiškintis ištikimybės klausimą, aptarti šeimos išlaidas.

Svarstyklės (09 23–10 23).

Reklama

Neverta aiškintis santykių, pyktis, tuščia ir tartis, derėtis – nerasite nei teisybės, nei kompromiso. Neskubėkite, viską darykite nuosekliai, atidžiai, ypač vairuodami ar eidami keliu būkite atsargūs.

Skorpionas (10 24–11 22).

Nepatartina imtis atsakingų darbų – klaidos pakenks dalykinei reputacijai. Labiau pasaugokite sveikatą – didelė traumų tikimybė. Neatidumas, greičio viršijimas važiuojant gali būti lemtingas.

Šaulys (11 23–12 21).

Nesivelkite į intrigas net iš draugiškumo – nemenkas pavojus supainioti draugiškus ir tarnybinius santykius. Pasiruoškite netikėtumams, kurie gali sugriauti planus, atimti viltį. Saugokitės vagių, apgavikų, melagių. Galimas šantažas, išdavystė.

Ožiaragis (12 22–01 19).

Reklama

Būkite pasiruošę, kad nesklandumų gali padaugėti, ypač darbe: šefas bus linkęs priekaištauti – jo verta vengti, o svarbų pokalbį atidėkite kitai savaitei. Beje, duotą pažadą šefas gali pamiršti, tad dėl nieko svarbaus nesitarkite.

Vandenis (01 20–02 18).

Būkite labai atsargūs tvarkydami juridinius, finansinius reikalus – atidėkite juos. Venkite užsispirti bendraudami su artimaisiais.

Žuvys (02 19–03 20).

Neskubinkite finansinių problemų sprendimo. Nebūkite agresyvūs, pasisaugokite ir aplinkinių agresijos. Venkite neprašomi kištis į kitų reikalus – vėliau sulauksite piktų priekaištų, kad suklaidinote, esate pralaimėjimo, nuostolių kaltininkai.Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Lapkričio 30 d. 11:40 val. vyks dalinis Mėnulio užtemimas, o gruodžio 14...

Užtemimų koridorius - laikas pasverti vertybes nuotrauka, foto

Po nuodugnios apžiūros – nė vieno pirkimui tinkamo naudoto automobilio per 15 metų: kaip neįsigyti katės maiše? nuotrauka, foto

Automobiliai, Naudoto automobilio pirkimas neretai prilygsta loterijai, tačiau sėkmingą bilietą pirkėjas gali ištraukti...

Buriuotojų sąjungos vadovas N. Nasvytis: jei žinai tikslą, nesvarbu, iš kur pučia vėjas nuotrauka, foto

Žmonės, Trečiai kadencijai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente perrinkus Dainą Gudzinevičiūtę, vieno iš...

Dar 1136 nauji koronaviruso atvejai nuotrauka, foto

COVID-19, Operatyvūs praėjusios paros COVID-19 pandemijos rodikliai

Rasta partizano Antano Kraujelio-Siaubūno slėptuvė nuotrauka, foto

Lietuva, Utenos rajono Papiškių kaime buvusioje Pinkevičių sodyboje surastas ilgiausiai prieš sovietų okupaciją...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...