2020 m. spalio 24 d. 04:24 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Neverta kabintis į praeitį, nes ji praėjo

2019-12-14, 20:17

Gražina Vasiliauskienė | Alfa.lt

Neverta kabintis į praeitį, nes ji praėjo nuotrauka, foto

© VE.lt fotomontažas.

Reklama

Negalite paleisti prarastos meilės ir gyventi toliau? Sunku, bet reikia ir būtina paveikti save.

Nesilaikykite įsikibę praeities – kitaip tapsite apgailėtini. Gali būti sunku tai suprasti, bet tai yra tiesa. Kai kurie dalykai daugiau niekada nebus tokie, kaip anksčiau. Laiko neįmanoma pasukti atgal. Negalima sulaikyti ar pakeisti to, kas įvyko. Kas buvo padaryta, tas buvo.

Neverta kabintis į praeitį, nes kuo ilgiau galvosite apie vakarykščią dieną, tuo mažiau galvosite apie rytdieną. Jūs nieko negalite pakeisti praeityje, bet galite kontroliuoti ateitį. Reikia tvirtai nuspręsti, kur judėsite ir kaip kursite savo ateitį.

Neverta kabintis į praeitį todėl. Kad mes žvelgiame į ją pro rožinius akinius. Jūsų prisiminimai jums meluoja. Jie verčia jus patikėti, kad praeitis buvo ideali, kad viskas buvo teisinga, nors tada buvo ir blogų momentų.

Žmonės, kurių jūs ilgitės, sužeidė jus. Vietos, kuriose gyvenote, ne visada buvo tolygios rojui. Tai nereiškia, kad viską įsiminėte neteisingai. Tiesiog prisimenate tik geriausius dalykus.

Neverta kabintis į praeitį, nes jūs jau esate ne tas žmogus, kuris buvote anksčiau. Jūs vystotės ir keičiatės kiekvieną dieną. Jūs tobulėjate ir bręstate, tampate išmintingesni, stipresni. Nedera stabdyti savęs ir atsisakyti savirealizacijos. Neturite amžinai likti toje pačioje vietoje. Leiskite sau judėti toliau per gyvenimą.

Reklama

Neverta kabintis į praeitį, nes kai kurie žmonės yra laikini. Juos geriau palikti praeityje. Kai kurie žmonės skaudina jus, nes nebėra verti būti toliau jūsų gyvenime. Nepalaikykite su jais ryšio. Turite palikti juos ir žengti savo keliu. Turite užkonservuoti juos praeityje ir palikti pačią praeitį.

Neverta kabintis į praeitį, nes ji yra tai, ką jūs jau žinote. O rizikuoti, leistis į nežinomybę visada būna baisu. Juk niekada nežinote, kas gali įvykti, kai ryšitės permainoms. Galbūt jaučiatės ramiai savo komforto zonoje, bet ji jus sulaiko vietoje.

Neverta kabintis į praeitį todėl, kad jūsų geriausios dienos nėra praeityje. Jos dar priešakyje. Net jeigu dabar išgyvenate sudėtingą periodą, jūs vis tiek jį pergyvensite. Ir iš naujo pamilsite. Vėl patirsite laimę. Vėl tapsite savimi.

Neverta kabintis į praeitį, nes svarbu gyventi dabar. Neverta stengtis susigrąžinti prarastų žmonių, kurių ilgitės, ir pamiršti tuos, kurie dabar šalia jūsų. Negalima jūsų priimti kaip duotybės. Reikia skirti jiems dėmesio.

Neverta kabintis į praeitį, nes jūs jau esate ne toks žmogus, koks buvote vakar. Turite veržtis į laimingesnį gyvenimą ir geresnę savo versiją. Turite judėti pirmyn, nes įstrigti vienoje vietoje yra pavojinga.

Šaltinis: „Soulpost“.

Žymos: gyvenimas, santykiai

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Dangaus kūnai: saulė teka 8.04 val., leidžiasi 18.01 val. Dienos ilgumas 9.57...

Spalio 23-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

SAM: Klaipėdos savivaldybė - raudonojoje zonoje nuotrauka, foto

COVID-19, Ateinančią savaitę, nuo spalio 26 iki lapkričio 1 d. imtinai, remiantis naujuoju...

Nauja tvarka dėl izoliacijos: kas keičiasi nuotrauka, foto

COVID-19, Europoje Tarybai pateikus rekomendacijas dėl suderinto požiūrio į laisvo judėjimo apribojimą reaguojant...

Stresas dėl atidėliojimo: kai vengiam problemų ir jų sprendimų nuotrauka, foto

Psichologija, Mintis „šitą padarysiu vėliau“ yra pažįstama visiems. Ypač kai galvojame apie ne...

Sportiškajai Nikitinų šeimynėlei - 17 medalių nuotrauka, foto

Sportas, Sportiškoji Nikitinų šeima - Anatolijus ir Irena bei jų dukra Ilona Songailienė...

COVID-19, Paskelbta prieš 5 val.

COVID-19, Paskelbta prieš 6 val.

Psichologija, Paskelbta prieš 7 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...