2020 m. gegužės 29 d. 13:43 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Balandžio 1-oji: vardadieniai, astrologija

Reklama

**************

Protingos mintys:

„Sveikata yra tokia pat užkrečiama, kaip ir ligos“ (R. Rolanas).

**************

Savo vardadienius šiandien švenčia Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras;

AVINAS. Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Gerai būtų, jei su namiškiais pavyktų ramiai ir draugiškai išsiaiškinti nesutarimus, kurie ilgai nedavė ramybės. Gana palanku imtis ūkinių darbų, apsitvarkyti namus.

JAUTIS. Nusimato intensyvus bendravimas su įvairiais žmonėmis. Aktualūs bus su žiniasklaida, prekyba, reklama susiję reikalai. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų.

DVYNIAI. Regis, teks skirti daugiau dėmesio nuosavybės ir verslo reikalams. Stenkitės susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, labiau įsitvirtinti darbe. Galimas neprognozuotas įvykis.

Reklama

VĖŽYS. Regs, jums teks pasireikšti kūrybine ar intelektine prasme. Galite gauti praktišką patarimą, pasiūlymą. Iš esmės jums seksis neblogai, jeigu tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius.

LIŪTAS. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą, gandus bei klaidinsite kitus. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Šiandien pravartu išvengti svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

MERGELĖ. Pasireikš didesnis smalsumas, žinių troškimas. Gali prasiplėsti jūsų virtualių draugų ratas. Arba tiesiog socialiniuose tinkluose sutiksite žmogų, kurio seniai nematėte ir kuris turi kuo jus nustebinti.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini nelengvi pokalbiai su pareigūnais, politikais, medikais ar pan. Jie arba jūs būsite griežti, reikalaujantys atsakingumo. Turbūt teks naujai planuoti su vadovavimu, darbu, studijomis susijusius reikalus.

SKORPIONAS. Galimos pažintys ir susitikimai, kurie praturtins jus viena ar kita prasme. Gali būti peržiūrimi planai, susiję su užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera. Galbūt tam tikra prasme atsinaujins ankstesnis meilės ryšys.

ŠAULYS. Kils idėjų, susijusių su investavimo į visuomenei aktualias sritis galimybėmis, socialiniu bendradarbiavimu. Pasisaugokite tų, kas gali jums pakenkti, sutrukdyti. Gali įvykti tai, ko visiškai nesitikite.

Reklama

OŽIARAGIS. Neskubėkite nutraukti sutarties arba santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite arba pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti susitarimą jums aktualiu klausimu.

VANDENIS. Kūrybine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Tačiau rūpesčių gali sukelti verslo, buhalteriniai reikalai, praktiniai klausimai. Neplanuotai galite kažko prisipirkti namų ūkiui.

ŽUVYS. Neblogai seksis protiniuose žaidimuose, kūryboje. Kažkuo gali pasitarnauti seni draugai, gerbėjai. Iš dalies pildysis romantiškos viltys. Kita vertus, nerimo gali sukelti vaikai, sergantys artimieji.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Gegužės 29-oji, penktadienis, 22 savaitė.

Gegužės 29-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Gegužės 26-oji, antradienis, 22 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 4.55 val., leidžiasi 21.36...

Gegužės 26-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Kretingos rajono verslininkams – mokesčių lengvatos nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Kretingos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą sumažinti valstybinės žemės nuomos, nekilnojamojo...

Bendrijų savininkai kviečiami teikti paraiškas atsinaujinančių šaltinių technologijų įrengimui nuotrauka, foto

Klaipėda, Nuo š. m. gegužės 28 d. Būsto energijos taupymo agentūra (toliau...

Miesto sankryžose daugėja žaliųjų rodyklių nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos miesto savivaldybė ir toliau siekia gerinti transporto eismo sąlygas mieste: laikantis...

Nepaisant raginimų karantiną atšaukti, pusė visuomenės neprieštarauja režimo pratęsimui nuotrauka, foto

Lietuva, Nors vis dažniau kalbama apie esą pribrendusią būtinybę nutraukti įvestą karantiną Lietuvoje,...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 13 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 37 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...