2020 m. gruodžio 2 d. 15:23 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Balandžio 1-oji: vardadieniai, astrologija

Reklama

**************

Protingos mintys:

„Sveikata yra tokia pat užkrečiama, kaip ir ligos“ (R. Rolanas).

Reklama

**************

Savo vardadienius šiandien švenčia Dainora, Rindauga, Rindaugas, Ringailė, Ringailas, Ringauda, Ringaudas, Rinkanta, Rinkantas, Rinkantė, Sandrina, Teodora, Teodoras;

AVINAS. Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Gerai būtų, jei su namiškiais pavyktų ramiai ir draugiškai išsiaiškinti nesutarimus, kurie ilgai nedavė ramybės. Gana palanku imtis ūkinių darbų, apsitvarkyti namus.

JAUTIS. Nusimato intensyvus bendravimas su įvairiais žmonėmis. Aktualūs bus su žiniasklaida, prekyba, reklama susiję reikalai. Gali būti, kad susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų.

DVYNIAI. Regis, teks skirti daugiau dėmesio nuosavybės ir verslo reikalams. Stenkitės susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, labiau įsitvirtinti darbe. Galimas neprognozuotas įvykis.

Reklama

VĖŽYS. Regs, jums teks pasireikšti kūrybine ar intelektine prasme. Galite gauti praktišką patarimą, pasiūlymą. Iš esmės jums seksis neblogai, jeigu tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius.

LIŪTAS. Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą, gandus bei klaidinsite kitus. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Šiandien pravartu išvengti svetimų akių, viešumo. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

MERGELĖ. Pasireikš didesnis smalsumas, žinių troškimas. Gali prasiplėsti jūsų virtualių draugų ratas. Arba tiesiog socialiniuose tinkluose sutiksite žmogų, kurio seniai nematėte ir kuris turi kuo jus nustebinti.

SVARSTYKLĖS. Tikėtini nelengvi pokalbiai su pareigūnais, politikais, medikais ar pan. Jie arba jūs būsite griežti, reikalaujantys atsakingumo. Turbūt teks naujai planuoti su vadovavimu, darbu, studijomis susijusius reikalus.

SKORPIONAS. Galimos pažintys ir susitikimai, kurie praturtins jus viena ar kita prasme. Gali būti peržiūrimi planai, susiję su užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera. Galbūt tam tikra prasme atsinaujins ankstesnis meilės ryšys.

ŠAULYS. Kils idėjų, susijusių su investavimo į visuomenei aktualias sritis galimybėmis, socialiniu bendradarbiavimu. Pasisaugokite tų, kas gali jums pakenkti, sutrukdyti. Gali įvykti tai, ko visiškai nesitikite.

Reklama

OŽIARAGIS. Neskubėkite nutraukti sutarties arba santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite arba pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti susitarimą jums aktualiu klausimu.

VANDENIS. Kūrybine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Tačiau rūpesčių gali sukelti verslo, buhalteriniai reikalai, praktiniai klausimai. Neplanuotai galite kažko prisipirkti namų ūkiui.

ŽUVYS. Neblogai seksis protiniuose žaidimuose, kūryboje. Kažkuo gali pasitarnauti seni draugai, gerbėjai. Iš dalies pildysis romantiškos viltys. Kita vertus, nerimo gali sukelti vaikai, sergantys artimieji.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

XX amžiuje Jungtinėse amerikos valstijose atsiradęs „Juodojo penktadienio“ terminas, Lietuvoje prigijo dar...

Tapatybės paieškos masiniame apsipirkime nuotrauka, foto

Problematiškas krantinės projektas nuotrauka, foto

Klaipėda, Nors pagrindinės Klaipėdos gatvės tvarkomos intensyviai, panašu, kad senamiestis lieka užmirštas. Anot...

ŠMSM apsisprendė: mokinių atostogos ilginamos nebus nuotrauka, foto

Švietimas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM), kartu su epidemiologais išanalizavusi situaciją švietimo...

„Laivas skenduolis“ patrauktas nuo krantinės nuotrauka, foto

Jūra, "Pagaliau“ – ko gero taip vienu žodžiu būtų galima įvardinti vadinamojo „laivo...

Per nuotolinį Kultūros komiteto posėdį už Petro Gražulio nugaros pasirodė pusnuogis vyras nuotrauka, foto

Lietuva, Politikas Petras Gražulis (62 m.) ir vėl atsidūrė dėmesio centre. Trečiadienį nuotolinį...

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 min.

Švietimas, Paskelbta prieš 38 min.

Jūra, Paskelbta prieš 44 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...