2021 m. kovo 7 d. 17:11 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Ar sulauksime pasaulio pabaigos 2012 gruodžio 21-ąją?

(7)

2012-11-02, 18:44

"Vakarų ekspreso" inf.

Ar sulauksime pasaulio pabaigos 2012 gruodžio 21-ąją? nuotrauka, foto

Reklama

Daugybė žmonių pateikia tokį klausimą įvairiems astrologams ir ezoterikams. Mūsų nuomonė skiriasi nuo daugelio žinomų ir autoritetingų mokytojų ir kolegų astrologų. Norėdami atsakyti žmonėms, mes ilgai rinkome ir studijavome ne tik ezoterinę, bet ir mokslinę medžiagą šia tema. Daugelis "faktų" yra išlaužti iš piršto. Drąsiai ir užtikrintai galime pareikšti, kad 2012 gruodžio 21 dieną jokios pasaulio pabaigos neįvyks dėl daugybės priežasčių.

1. Tą dieną nebus jokio "planetų parado", apie kurį kalba mūsų kolegos. Planetų konfigūracija tomis dienomis nebus niekuo ypatinga.

2. Žemės ir Saulės išsidėstymas vienoje linijoje su galaktikos (Paukščio Tako) centru vyksta kiekvienais metais ir ypatingo pavojaus gyvybei nekelia.

3. Saulės sistema (kartu su visomis planetomis), anot "pranašų", artėja prie galaktikos plokštumos ir 2012 gruodžio 21 dieną turėtų ją pasiekti. Tačiau tai taip pat neatitinkantis tikrovės teiginys. Saulės sistema sukdamasi apie mūsų galaktikos centrą (periodas 230 - 250 mln. metų), kartu atlieka svyruojančius sinusoidinius judesius išilgai galaktikos centro plokštumos, t. y. periodiškai kerta ją kas 23 mln. metų. Paskutinį kartą Saulės sistema kirto galaktikos plokštumą prieš 3 mln. metų ir dabar tolsta, o ne artėja prie jos. Be to, šis reiškinys taip pat yra visiškai nepavojingas.

4. Planeta Nibiru, kitaip vadinama Planeta X, kuri neva artėja prie Žemės ir 2012 m. gruodį turėtų pasiekti Žemės orbitą, jau turėtų būti kirtusi Marso orbitą ir, sprendžiant iš pranašysčių, būdama Jupiterio dydžio, turėtų būti ne tik matoma plika akimi, bet ir būti viena iš ryškiausių žvaigždžių dangaus skliaute. Tačiau jos aptikti nepavyksta net tobuliausiais teleskopais.

5. Tokio stambaus dangaus kūno kaip planeta Nibiru pasirodymas mūsų Saulės sistemoje padarytų didžiulę įtaką visų, o ypač tolimųjų planetų orbitoms. Tačiau šis reiškinys taip pat nėra užfiksuotas.

Reklama

6. Štai kaip atrodo Majų kalendorius. Ar galima, žiūrint į jį, padaryti kokias nors išvadas apie pasaulio pabaigą 2012 gruodžio 21 d.? Tik interpretuoti jį galima kaip tik norima.

Majų kalendorius yra ypač sudėtinga skaičiavimo sistema, kurios pagrindą sudaro 20-ainiai, 12-ainiai ir 13-ainiai Tzolkin, Haab ir metų ciklai. Didysis ciklas, kai sutapdavo visi trys ciklai, buvo vadinamas Baktunu ir trukdavo 3114 metų. Baktunas, arba Majų era, buvo išties ilgas laiko tarpas ir paskutinę Baktuno dieną majai vadindavo Laiko Pabaiga, o kitą naujojo Baktuno dieną - naujo Laiko Pradžia. (Nesunku pastebėti analogiją su Naujaisiais metais. ar ne?) Tačiau sensacijų besivaikantys žurnalistai labai greitai majų Laiko Pabaigoje įžvelgė pasaulio pabaigą.

7. Magnetinių polių pasikeitimas (virsmas) trunka kelis tūkstančius metų ir neįvyksta per vieną dieną. Netgi šio virsmo metu planeta turėtų savo magnetinį lauką, kuris mus apsaugotų nuo kosminės radiacijos.

8. Saulės aktyvumas padaro nemažai žalos dirbtiniams Žemės palydovams ir elektrotechniniams įrenginiams. Jis pasireiškia kas 11 metų, tačiau dar nėra sukėlęs didžiulių katastrofų. Beje, kitas Saulės aktyvumo pikas yra laukiamas 2013 gegužės, o ne 2012 metų gruodžio mėnesį.

Kam naudingas gąsdinimas?

Kodėl Pasaulio Pabaigos idėja, nepaisant nepatvirtintų faktų, taip sparčiai plinta ir turi tiek daug sekėjų?

Mūsų sąmonė labai imli stiprioms emocijoms. Tuo naudojasi ne tik daugybė žurnalistų visame pasaulyje, bet ir daugybė pranašų. Lengviausia pelnyti autoritetą gąsdinant. Be to, baimės valdomus žmones daug lengviau kontroliuoti. Nepatingėkite patikrinti išgirstą informaciją oficialiame NASA puslapyje.

Reklama

Mūsų Žemė kaip sukosi, taip ir suksis dar tūkstančius metų. Kasdieną švies Saulė, pavasariais pro tirpstantį sniegą čiurlens upokšniai, žydės vyšnios ir čiulbės tūkstančiai paukščių, o žiemomis vaikai šūkaudami leisis rogutėmis nuo kalvų ir lipdys sniego senius.

Jokios planetos neišsidėstys į grėsmingą kombinaciją, o tie išbandymai, kurie mūsų laukia, tik išmokins mus dar labiau mylėti vienas kitą, atskirti šviesą nuo tamsos, pasitikėti ir tikėti ta aukštesniąja jėga, kuri mus globoja ir myli.

Ši jėga kalba su mumis spindinčių žvaigždelių kodais ir ruošia mus kitoms pamokoms, kurios vadinasi gyvenimas.

Astrologų Violetos ir Ričardo LIAUGMINŲ nuomonė

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2013-03-03   11:56

IP: 78.58.207.6

Netikim

2012-12-21   03:18

IP: 178.5.63.225

O as manau,kad jokios zinios negali pasakyti ar ivyks katastrofos ar ne,juk japonai irgi nesitikejo tokio cunamio.

svecias

2012-12-19   14:32

IP: 193.219.57.10

tai ka, pasaulio pabaigos nebus ??? :DDDDDDDD

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Šią savaitę geriau neperkrauti savęs darbu. Jei tik įmanoma, atsisakykite sunkių projektų,...

Savaitės horoskopas (kovo 8–14 d.) nuotrauka, foto

Kovo 7-oji, sekmadienis, 10 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 6.54 val., leidžiasi 18.07...

Kovo 7-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Kovo 6-oji, šeštadienis, 10 savaitė.Dangaus kūnai: saulė teka 6.56 val., leidžiasi 18.05...

Kovo 6-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Mirė astrofizikas Algimantas Ažusienis nuotrauka, foto

In Memoriam, Sekmadienį, eidamas 92-uosius metus, mirė astrofizikas, gamtos mokslų daktaras Algimantas Ažusienis, pranešė...

Ihoris Žovkva: Ukrainai rusiškos vakcinos - hibridinio karo dalis nuotrauka, foto

Pasaulis, Ukrainos valdžia rusišką vakciną „Sputnik V“ laiko hibridinio karo šalyje dalimi....

Pirmojo choleros protrūkio Klaipėdoje 190 metų sukakčiai nuotrauka, foto

SE, Apie choleros epidemijas jau ne kartą rašyta. Taip pat ir apie tai,...

Jurga Lago: Jeigu aš šiandien būčiau Raskevičius nuotrauka, foto

Nuomonės, Jeigu aš šiandien būčiau Raskevičius. 1. Išeičiau susitikti su tauta. Jo jo....

In Memoriam, Paskelbta prieš 42 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...