2020 m. spalio 24 d. 16:57 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

Apie "blogas mergaites”

2020-09-29, 22:14

Šeima ir Namai

Apie "blogas mergaites” nuotrauka, foto

Bloga mergaitė © Socialiniai tinklai

Reklama

"Blogos mergaitės” – nauja socialinė liga, užpuolusi merginas ir moteris. ‚Blogomis mergaitėmis” negimstama, jomis tampama. Dabar kažkodėl tapo madinga būti tokia mergaite. Daugybė jaunų merginų stengiasi įgyti materialią ir dvasinę nepriklausomybę, pasiskelbdamos ‚blogomis mergaitėmis” iš didžiosios raidės ir išdidžiai demonstruodamos publikai, pasitaikius kiekvienai palankiai progai, savo ‚blogumą”.

Kokie šios ligos simptomai? Kaip atskirti ‚blogą mergaitę” nuo normalios merginos ar moters? Dauguma mūsų intuityviai pajaučia simptomus, nors ne visi gali juos įžvelgti.

Jokio altruizmo. ‚Blogos mergaitės” žvilgsnis nukreiptas tiesiai prieš save, niekas neprivers jos išsukti iš savo kelio. Vyrai tokiai moteriai – ‚niekas”, ‚nulis”. Tai tik viso labo niekingi sutvėrimai, padedantys ‚blogietei” linksmai leisti laiką. Demonstratyvus chamiškumas dažniausiai puikiai dera su beveik gyvulišku troškimu sutrypti ir suėsti visus silpnesnius už save. Greta tokios moters vyras niekada nepajaus įkvėpimo. Priešingai – vyrai dažniausiai sugniuždomi psichologiškai, pasijaučia tarsi musės, maldaujančios pasigailėjimo iš voro.

Nemalonus vaizdelis, atvirai kalbant. ‚Blogos mergaitės” – tarsi viduramžių raganos. Jų baiminamasi, jos traukia, nors ir nedaugelį.

Užduokite sau klausimą, ar reikalingas jums šitas straipsnis, ar apskritai ruošiatės bendrauti su tokiomis moterimis. Jeigu ne, galite uždaryti straipsnį ir daugiau prie jo nebegrįžti. Bet jeigu tenka gyvenime su jomis susidurti, viskas, kas bus parašyta žemiau, gali jums praversti.

Atsekime ligos istoriją nuo pačios pradžios. Kaip jau sakėme, ‚blogietėmis” negimstama. Vadinasi, kažkuriame savo vystymosi etape mergina pasirenka ‚blogietės” kelią. Ji nusprendžia, kad toks kelias jai patrauklus, o svarbiausia – labai naudingas, ypač jeigu šitą ligą komplikuoja puiki išvaizda.

Reklama

Pradedanti ‚blogietė” (jaučiate, kaip kvailai skamba?) išbando save naujame vaidmenyje. Intuityviai ji supranta, kad niekuo nerizikuoja, o netgi priešingai, pažvalina savo sujauktą vaikišką protelį istorijomis apie moteris, kurios jau seniai gyvena ‚blogietės” gyvenimą ir iš esmės yra sėkmingos. Pradedančioji ima jas mėgdžioti. Jai staiga pradeda atrodyti, kad tik tokiu būdu galima tapti nepriklausoma, išdidžia ir svarbia persona.

Šioje vietoje ‚blogietei” atsiveria du keliai. Iš vieno jų ji, matomai, niekada nepanorės išsukti, o kitas kelias gali akimirksniu nurodyti jai savo vietą, sugriaudamas jos naujus idealaus ir sugrąžindamas merginą į realų gyvenimą.

Gaila, bet antrasis atvejis nutinka tik tada, jei savo gyvenimo kelyje šiuo laikotarpiu jaunoji blogietė sutiks žmogų, kuris visiškai nereaguos į jos bandymus demonstruoti ‚jėgą”. Galbūt tai koks nors berniukas iš paralelinės klasės, arba gera draugė, kuri savo pavyzdžiu parodys, kad galima ir be viso to blogiškumo linksmai pagyventi. Patys suprantate – taip nutinka ypatingai retai.

Merginos, pasukusios pirmuoju keliu, tam tikrą laiką laužo save toliau ir galiausiai ima vadinti visa tai gyvenimo stiliumi. Štai dabar – viskas. Dabar turite reikalą su tikra “bloga mergaite”. Ji metų metus kaupė šitą patirtį, žaidė vaikinų ir vyrų likimais, daug kartų atsidūrė viršūnėje. Ji nepanorės viso to atsisakyti. Kaip taisyklė, blogietės būna blogietėmis tik vyrų kompanijoje, dėl to ‚blogiškumas” – moteriška liga, susijusi su vyrais.

Įdomiausia, kad daugeliu atveju tai yra nelabai pasiturinčių merginų ir moterų liga. Disponuodama įgimtu patrauklumu, tačiau neturėdama ‚tėtuko pinigų”, mergina nutars išbandyti blogietės kelią – tokios atseit deivės, kuri viską žino ir viską supranta, bet vis tiek iš aukšto žvelgia į žmones geros nuotaikos akimirkomis.

Blogietės – tai merginos ir moterys, slepiančios po savo ;blogumo” kauke milžiniškus kompleksus, didžiules psichologines problemas. Patikrinta gyvenimo!

Reklama

Taip kad, mielosios, geriau nežaiskime šitų žaidimų. Jie niekam daugiau neįdomūs. Tai jau beveik išėjo iš mados. Geriau būkime nuoširdžios su savimi ir kitais.

Žymos: bloga mergaitė

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Dangaus kūnai: saulė teka 8.06 val., leidžiasi 17.58 val. Dienos ilgumas 9.52...

Spalio 24-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Japoniškame sode - gražiausios gamtos spalvos nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Japoniškas sodas Kretingos rajone kuriamas pagal “Sou” stilių, kuriame vyrauja laisvas...

Paroda pasakoja Klaipėdos miesto senųjų kapinių istoriją nuotrauka, foto

Senųjų Klaipėdos kapinių istorijos, Klaipėdos skulptūrų parko centrinėje aikštelėje šią savaitę pradėta eksponuoti lauko stendų paroda...

Internetinių sukčių išmonė tobulėja nuotrauka, foto

Kriminalai, Išeities iš nusibodusio ir vienišo gyvenimo kiekvienas ieško savaip. Kai vieni...

Tiesa paaiškėjo po 76 metų: kodėl I. Bagramianas prieš 76 metus nesugebėjo užimti Klaipėdos (Mėmelio)? nuotrauka, foto

Klaipėdos istorija, 1944 m. spalio 23 dieną, lygiai prieš 76 metus, dvi sovietų ...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 27 min.

Senųjų Klaipėdos kapinių istorijos, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėdos istorija, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...