2019 m. gegužės 24 d. 02:43 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

4 frazės, užkertančios kelią gerovės srautui į jūsų gyvenimą

4 frazės, užkertančios kelią gerovės srautui į jūsų gyvenimą nuotrauka, foto

© pixabay

Gerovė gali būti ne tik materialinė. Ji pasireiškia visose gyvenimo sferose: tai santykiai, fizinė ir psichinė būsena, emocinė savijauta.

Kad pagerintumėte savo gyvenimo kokybę, pirmiausia reikia tobulinti savo mąstymą. Svarbi gerovės srauto atvėrimo ir suaktyvinimo sąlyga yra neatsakingo požiūrio į kalbą pakeitimas. Tai, ką ir kaip mes sakome, daro tiesioginę įtaką mūsų materialinei ir dvasinei gerovei – silpnina arba stiprina ją.

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į keturias populiarias frazes.

1. „Aš pasistengsiu“

Tarkime, jus pakvietė į susitikimą. Jūs sakote: „Aš pasistengsiu ateiti.“ Iš tikrųjų jūs nenorite ar neketinate ten eiti, tiesa?

reklama

Toks atsakymas, išsprūstantis mums tarsi savaime, pasireiškia nesuinteresuotumo, abejingumo energija. Ji veikia viską, kas vyksta mūsų gyvenime.

Deja, nieko nebandydami, sėkmės nepatirsime. Bandymo jėga pasireiškia ne tik veikiant, bet ir pasirengus priimti rezultatą (nesvarbu, koks jis bus). Toks nusiteikimas skatina naujų, geresnių idėjų, kurios padės pasiekti pageidaujamą rezultatą, atsiradimą.

2. „Be problemų“

Verta dažniau susimąstyti apie tai, kaip mes reaguojame į dėkingumą. Frazės „be problemų“ energija yra neigiama. Jos vartojimas kalboje vietoj „prašom“ arba pozityvesnės frazės „buvo malonu tau padėti“ sumažina gerovės srauto tėkmę į jūsų gyvenimą.

Kodėl taip atsitinka? Ogi todėl, kad jūs primenate apie problemas. Jei norite, kad jūsų gyvenime būtų mažiau problemų, turite išbraukti frazę „be problemų“ iš savo kalbos.

reklama

3. „Tai neteisinga“

Tiesą sakant, šis posakis atspindi jūsų požiūrį į gyvenimą. Atkakliai dirbdami ir stengdamiesi pasiekti trokštamą tikslą, mes patiriame nesėkmių ir sėkmių. Bet kuriuo atveju tai yra pamokos, suteikiančios mums reikalingos informacijos ir žinių.

Frazės „tai neteisinga“, „tai nesąžininga“ yra neigiamos energijos šaltiniai. Jos niekaip nesusijusios nei su gerove, nei su asmeninio gyvenimo kontrole.

Žymus ekonomistas Joshas Felderis rašė: „Neteisybė – įprastas dalykas. Niekas jums neatneš sėkmės ant lėkštelės su mėlynu apvadėliu. Kad pasiektumėte sėkmę, reikia atkakliai dirbti ir įrodyti, jog esate jos verti.“

4. „Aš turėjau...“

Ši frazė yra prisotinta apgailestavimo energijos. Atkreipkite dėmesį į tai, ką jaučiate, kai ją ištariate. Vartodami ją kasdien, mes pritraukiame nepritekliaus energiją.

Ši frazė atskleidžia, kad mes nesugebame visiškai priimti savęs. Ji atima iš mūsų galimybę pasinaudoti galimybėmis, kurių yra dabartyje. Frazės „turėjau...“, „reikėjo...“ atima iš mūsų galimybę suvokti, kad viskas yra įmanoma. Ir dabar.

ALFA

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą iškilmingai paminėti Nerijaus Juškos baleto...

Skraidyti scenoje širdimi nuotrauka, foto

Sezono geriausiųjų sąraše - klaipėdiečiai nuotrauka, foto

Sportas, Ketvirtadienį Birštone vyko Lietuvos vyrų ir moterų rankinio sezono uždarymas. Renginio metu...

Ši vasara Palangoje bus paskutinė tokia nuotrauka, foto

Vasara, Ši vasara – paskutinė, kai paplūdimiuose įsikūrusiose laikinose kavinėse bus galima pagurkšnoti...

Protesto įkvėptos merginos kyla į kovą Klaipėdoje nuotrauka, foto

Klaipėda, 16-metė Greta Thunberg praėjusią vasarą prie Švedijos parlamento surengė protestą, kuriame ragino...

"Dragūnui" - Klaipėdos miesto medalis nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Dragūno" rankininkai, iškovoję devintąjį Lietuvos rankinio lygos čempionų titulą, sulaukė Klaipėdos...

Sportas, Paskelbta prieš 4 val.

Vasara, Paskelbta prieš 6 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 7 val.

Sportas, Paskelbta prieš 7 val.

 

 

 

 

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...