2020 m. spalio 22 d. 17:53 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Įvairybės

Įvairybės

10 svarbių dalykų, kuriuos tikrai verta įsidėmėti

10 svarbių dalykų, kuriuos tikrai verta įsidėmėti nuotrauka, foto

Tik mūsų rankose yra galia priimti save, atleisti, džiaugtis ir svajoti.

© VE.lt fotomontažas.

Reklama

Visą gyvenimą lauki susitikimo su kažkuo, kas supras tave ir priims tave tokį, koks esi. O vėliau ateina suvokimas, kad tas kažkas visada buvo visai šalia. Ir tai esi tu pats.

Tik mūsų rankose yra galia priimti save, atleisti, džiaugtis ir svajoti. Nuspręskite būti laimingas: apkabinkite, dalykitės, stebėkite saulėlydį, sodinkite medžius ir gėles, klausykitės muzikos, skaitykite knygas, sportuokite.

Būtent NUSPRĘSKITE – jūsų laimei reikia jūsų sąmoningo sprendimo. NIEKAS be jūsų nepadarys jūsų laimingų. Svarbiausias principas. Tai ką pageidautina prisiminti?

1. 80/20 taisyklė (Pareto dėsnis)

80 proc. visų jūsų rezultatų ir pajamų duoda jums tik 20 proc. jūsų veiklos. Daugelio to, ką darote, iš tikrųjų ne taip jau ir reikia. Optimizuokite savo laiką. Susimąstykite: 80 proc. beveik nenaudingo darbo! Tai kas ten neturi laiko mėgstamam pomėgiui?

2. Parkinsono dėsnis

Reklama

Jūs galite daryti tai, ką reikia, daug greičiau. Kuo daugiau laiko skirsite užduočiai, tuo daugiau išleisite. O jeigu esate linkęs atidėti reikalus paskutinei minutei, tai nesvarbu, ar jūs sau skyrėte savaitę ar mėnesį, darbas vis tiek bus atliekamas paskutines 2 dienas.

3. Iš pradžių atiduokite, tada gaukite

Būtent tokia tvarka, o ne atvirkščiai. Laikui bėgant gausite daugiau, negu atidavėte. Džiaukitės už pasaulį. Kiekvieną sekundę Žemėje pildosi norai. Rytoj gali išsipildyti ir jūsų. Nė vienas žmogus, kuris padarė vertingą darbą, niekada nebuvo apdovanotas mažiau, nei atidavė.

4. Klaidos ir nesėkmės – gerai

Jos leidžia įgyti neįkainojamos patirties, sužinoti daugybę įdomaus ir tapti sėkmingam, nes sėkmė gyvenime dažnai ateina tik tuo atveju, jeigu nepasidavėte nesėkmėms ir klaidoms. Sėkmė ateina tik pas ryžtingus.

5. Pažindinkitės ir bendraukite

Reklama

Į bet kokį susitikimą žiūrėkite, tarsi ten dalyvautų jūsų geriausi draugai. Jeigu pradėsite bendrauti būtent taip nusiteikę, jūs labiau pasitikėsite savimi, būsite atviresni ir patrauklesni naujiems žmonėms. Nekalbant apie tai, kaip svarbu pirmasis teigiamas įspūdis.

6. Jūsų požiūris keičia realybę

Pesimizmas gali slėptis už realizmo kaukės. Būtent dėl to jūs kiekvieną kartą pasirodote teisus. Kita vertus, gal geriau ne visada būti tokiam, nes laikui bėgant mes mokomės rasti tik tai, ko ieškome…

7. Dėkingumas – paprastas būdas jaustis laimingam

Tai puiki priemonė palaikyti teigiamą požiūrį į mus supančią realybę ir koncentruotis į tinkamus tikslus. Ir dar – daryti laimingus kitus. O tai, savo ruožtu, padarys jus dar laimingesnį, nes emocijos yra užkrečiamos.

8. Nelyginkite savęs su kitais

Reklama

Jeigu lyginate save su kitais, leidžiate išoriniam pasauliui kontroliuoti save. Nuotaikų kaitos yra užtikrintos. Kur kas produktyviau lyginti save su savimi pačiu. Kad pamatytumėte, kiek pajudėjote į priekį ir kaip paaugote.

9. Baimės akys didžiulės

80–90 proc. to, ko bijote, niekada neįvyks realybėje. Baimės egzistuoja tik jūsų galvoje. Ir netgi jeigu kažkas atsitinka, tai viskas ne tiek siaubinga, kiek įsivaizdavote. Nerimas – tik tuščias jėgų ir laiko gaišinimas.

10. Nepriimkite visko per daug rimtai

Daugumą šiandienių problemų kažin ar prisiminsite po kelerių metų. Jeigu į save, savo mintis ir emocijas žiūrėsite per rimtai, tik prarasite jėgas. Atsipalaiduokite – ir jūsų nuotaika stebuklingai pasikeis.

Žymos: gyvenimas, santykiai

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Įvairybės

Dangaus kūnai: saulė teka 8.02 val., leidžiasi 18.03 val. Dienos ilgumas 10.01...

Spalio 22-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Dangaus kūnai: saulė teka 8.00 val., leidžiasi 18.05 val. Dienos ilgumas 10.05...

Spalio 21-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Baroti galerijos skrydis – sužibėjo Berlyno meno mugėje ir nuraškė „ArtVilnius'20“ laurus nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos Baroti galerijai šie metai ypatingi: vasaros pradžioje sugrįžo į rekonstruotus...

"Talentų kartos" rinktinėje - ir klaipėdiečiai nuotrauka, foto

Sportas, Į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) organizuojamą šeštojo "Talentų kartos" sezono berniukų rinktinę...

Buriuojančius vaikus norima susigrąžinti į Klaipėdą nuotrauka, foto

Klaipėda, Ne vienerius metus kalbame, kad uostamiestyje nebeliko vietos mokyti vaikus buriuoti. Šiuo...

Dėl jūrininkų dienpinigių reikia sunešioti metalines klumpes? nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Visą nepriklausomos Lietuvos laikotarpį, t. y. dešimtmečiais, niekaip neišsprendžiamas jūrininkų dienpinigių klausimas....

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...