Kur tai matyta, konteineriai baigia visai išstumti Klaipėdos gyventojus į rajoną, o...
ve > Žinios > Laisvalaikis > Bulvaras
Bulvaras
M.Adomėną apvogė kairuoliška lapė
Mantas Adomėnas
© Arūno Cironkos koliažas.
Reklama
„Iš seimūno Manto Adomėno pavogė batą. Ir ne bet kas pavogė, o lapė. Ir ne bet kokia lapė, o kairuoliškų pažiūrų. Faktą, kad seimūno judėjimo laisvę apribojusi vagilė turėjo politinių intencijų, įrodo tai, jog ji nudžiovė tik dešinįjį batą“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.
„Mano batai buvo du, vienas dingo, nerandu“, - šis vaikiškas eilėraštukas apibūdina keblią padėtį, į kurią pateko ponas Adomėnas, feisbuke paskelbęs apie vagystę. Įtariamoji jau nustatyta.
Pasak liudytojų, naktį prie politiko namų slankiojo lapė. Ponas Adomėnas įtaria, kad ji ne šiaip slankiojo, o turėjo piktų kėslų, taikėsi būtent į batą. Gali kilti klausimas: kam lapei prireikė bato? Atsakyti į šį klausimą nėra sunku.
Pirma, ponas Adomėnas yra politikas ir save vadina dešiniuoju. Antra, jis ne šiaip kur nors eina, o eina net į Seimo rinkimus. Eiti be bato, kaip žinoma, yra sudėtinga. Žinant, kad lapė nukniaukė būtent DEŠINĮJĮ batą, užuomina yra aiški - niekur tu neisi, o jei eisi, tai tik į kairę.
Specialiosios tarnybos turėtų ištirti, kas lapei užsakė tokią politinio susidorojimo akciją ir kiek už tai sumokėjo.
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Komentarai
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Bulvaras
Klaipėdos zoologijos sodui - nelengvos dienos. Jau kurį laiką Lietuvos gyvūnų teisių...
Prieš kelias dienas pasirodė informacija, kad Jūrų muziejus priglaus niekam nereikalingą, bet...
Verslininkas Kazys Sakalauskas su žmona Judita, švęsdamas rimtesnę asmeninę šventę ar jubiliejų...
Sportas, Paskelbta prieš 7 val.
Lietuva, Paskelbta prieš 8 val.
Pasaulis, Paskelbta prieš 8 val.
Klaipėda, Paskelbta prieš 9 val.
Naujienos

Antroji „Moderna“ vakcinos siunta Lietuvą pasieks mėnesio...

Solistas Mindaugas Rojus: "Noriu į sceną"

Gražinos skiltis: plastinės operacijos (1)

Klaipėdos akvarelės: namai ir žmonės (662)
Spektras
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Pavogta savivalda, arba Kaip važiuoti per Klaipėdos...
- Senasis turgus - kaip lagaminas be rankenos?... (5)
- Europolo ieškotas 13 metų slapstęsis bėglys jau...
- Bekelės monstrams politikai mauna apynasrį (1)
- Aktorė A. Metalnikova prašo visuomenės pagalbos: ketvirtos...
- „Slapta Putino karalystė“: Navalno tyrimas atskleidžia apie... (2)
- Pavogta savivalda, arba Kaip važiuoti per Klaipėdos...
- Senasis turgus - kaip lagaminas be rankenos?... (12)
- Klaipėdoje iškils dar viena „Maxima“ (7)
- Keturračiais išvažinėjo ūkininko lauką (6)
- Olando Kepure grožėtis gali tik Klaipėdos rajono... (6)
- Senasis turgus - kaip lagaminas be rankenos?... (5)
Palata nr.12345
2020-08-04 02:04
IP: 172.69.190.14
Panašu, kad lapei nurodymą davė p. Landsbergis dar tais laikais, kai griovė kolūkius. Lapė tuo metu p. Adomėno bato nukniaukti negebėjo, tačiau suėdė visą muilą, kas buvo didžiai klaidingai priskirta profesoriaus komandai ar netgi visam sąjūdžiui, o tai išgirdę ir susinervavę pučistai užsuko naftos kranelius, dėl to ir gavo nuo p. Jelcino į kaulus.