2020 m. lapkričio 28 d. 19:44 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Bulvaras

Bulvaras

Bulvaras: tikėk - netikėk

Bulvaras: tikėk - netikėk nuotrauka, foto

Bulvaras: tikėk - netikėk

Jei programuotojas žaidžia darbo metu, vadinasi, neturi ką veikti ir gauna per daug pinigų arba turi ką veikti, bet gauna per mažai.

Anekdotai

Sėdi vyrukas ant suolo ir piktai burba. Prieina draugas ir klausia:
- Labas. Ko šiandien toks piktas, ar atsitiko kas?
- Sėskis, papasakosiu.
Draugelis atsisėda:
- Na, pasakok!
- Tai va, matai - šitą suolą ką tik nudažė.

- Ką moteris daro lovoje po sekso?
- Trukdo.

Mama klausinėja mažojo Petriuko:
- Spintelėje buvo du gabaliukai torto, o dabar tik vienas. Gali tai paaiškinti?
- Taip. Buvo tamsu ir aš antro gabaliuko nepastebėjau.

Bulvaroskopas

Finansinė krizė jums tik į naudą: jūs visiškai nebeturite ko slėpti.

O tempora, o mores!

Nors šalyje dar nedaromos lyties keitimo operacijos, yra šiokia tokia išeitis - kreiptis į veterinarą. Vienos žinomos žurnalistės katinui susiaurėjo šlapimtakiai ir veterinarijos gydytojas pasakė: "Arba keičiam lytį, arba teks užmigdyti." Ir katinui buvo pašalintas "pasididžiavimas", o vietoje jo suformuota vagina. Murkis, virtęs Murka, pasak šeimininkų, dvasia išliko beveik toks pat, tik labai motiniškai elgiasi su dar vienu namuose atsiradusiu kačiuku.

Pažadėjo sukinėti tiltelį

Gerbiamas Naglis Puteikis jau turi patirties sukinėjant šiuo metu aistras keliantį tiltelį. Ja ir vėl galės netrukus sėkmingai pasinaudoti
Per Klaipėdos miesto tarybos Jūrinių ir vidaus vandenų reikalų komisijos posėdį jos narys Naglis Puteikis kaip liūtas gynė Klaipėdos mažųjų laivų savininkų asociacijos interesus, idant žūtbūt būtų surasta tinkama vieta jų laiveliams švartuoti Pilies užutėkyje, į kurį jų neįsileidžia UAB "Klaipėdos laivų remontas", nors dar nėra rekonstruotų krantinių operatorius.

Į žodinę dvikovą jis iškvietė Savivaldybės atstovą Skirmantą Buivydą, krantinių rekonstrukcijos koordinatorių. O diskutuojant dėl pasukamojo tiltelio elektrifikavimo galimybių besikarščiuodamas pažadėjo dėl mažųjų laivelių pats sukinėti tiltelį. Beje, porininku sau šiame kilniame darbe nusprendė paimti S. Buivydą - dviese sukinės tą tiltelį, kad laiveliai žiemą galėtų įplaukti į užutėkį. S. Buivydas patylėjo, o ar ponas Naglis tesės pažadą, įsitikinsime kitų metų pavasarį, kai tiltelis bus grąžintas į savo vietą po rekonstrukcijos. Kai du pešasi, trečias laimi: "Klaipėdos laivų remontui" nebereikės už tiltelio sukinėjimą darbuotojams mokėti - šis sukinės iš idėjos.

Šerniolakiai

Neringiškiai vis suka galvas ir niekaip nesupranta, iš kur Neringoje tiek daug šernų? Jų daugėja, o vietinių gyventojų Kuršių nerijoje mažėja. Vien savaitgalį buvo patiestos 76 kanopos, tačiau tai - dar ne pabaiga. "Bulvaro" spec. agentai, keletą mėnulio pilnačių budėję Juodkrantėje, išsiaiškino kraupią šio reiškinio priežastį. Neringoje gyvena... šerniolakiai. Jie zuja šen bei ten, per pilnatį užlipa ant Raganų kalno ir kriuksni pavymui rytų vėjui, gąsdindami žvejus. O kai ateina metas, šerniolakiai sėlina prie žuvį rūkančių neringiškių ir puola prie kojų, kriuksi, grybšteli, paversdami juos savo gentainiais. Štai dėl ko šernų daugėja, o gyventojų mažėja. Paprasti medžiotojai jau nebepravers. Čia reikia šaudyti ne šratais, o gintarinėmis kulkomis, antraip šerniolakiai visiškai okupuos Kuršių neriją. Saugokitės...

Per pusę kaip musę

Vienas jaunas, bet jau garsus uostamiesčio artistas mėgsta žiniasklaidininkus pagraudenti. Antai sakė, kad kaskart, vaidindamas spektaklyje, jaučia tokią įtampą ir kančią, lyg vaikščiotų skustuvo ašmenimis. Bulvarietė Zosė replikavo: "Kai ilgai eini skustuvo ašmenimis, galų gale persipjauni save į dvi dalis."

ŠIĄ "AUDI" tikriausiai vairuoja ne neįgalusis, nes nuotraukas atsiuntęs Tomas buvo nufotografavęs ir priekinį mašinos panelį, ant kurio nebuvo jokio pažymėjimo
"Bulvaro" konkursas

"Bulvaro" redkolegija primena, kad konkursas "Klaipėdietiški automobilių statymo ypatumai" tęsis dar bent iki metų galo, nes norinčiųjų paviešinti uostamiesčio automobilių statymo genijus kol kas dar netrūksta, kaip netrūksta ir pačių genijų. Geriausiios lapkričio mėnesio nuotraukos autorių paskelbsime gruodžio 1-ąją. Nuotraukas siųskite el. paštu [email protected] arba tradiciniu paštu, adresu "Bulvarui", "Vakarų ekspreso" redakcija, M. Mažvydo al. 3, LT-92131 Klaipėda.  

Klaipėdietiškų automobilių statymo ypatumų nuotraukų archyvas

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Bulvaras

Kur tai matyta, konteineriai baigia visai išstumti Klaipėdos gyventojus į rajoną, o...

Bulvaras: Artėja rinkimai, grįžta baubai nuotrauka, foto

Klaipėdos zoologijos sodui - nelengvos dienos. Jau kurį laiką Lietuvos gyvūnų teisių...

Gyvūnai žino savo teises, o pareigas - pamiršta nuotrauka, foto

Prieš kelias dienas pasirodė informacija, kad Jūrų muziejus priglaus niekam nereikalingą, bet...

Bulvaras: Kur dėti karinį laivą? nuotrauka, foto

Verslininkas Kazys Sakalauskas su žmona Judita, švęsdamas rimtesnę asmeninę šventę ar jubiliejų...

Svečiuose - gerai, bet namie irgi visai nieko nuotrauka, foto

Naktį keliuose bus slidu, įspėja kelininkai nuotrauka, foto

Lietuva, Šeštadienio pavakarę šalyje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos.Pietinėje Lietuvos...

5 patarimai, kad Kalėdas sutiktumėte be streso nuotrauka, foto

Patarimai, Tik maždaug 1 iš 10 šalies gyventojų planuoja kalėdinių dovanų pirkimą iš...

Kodėl mūsų seimūnams sudarytos privilegijos? nuotrauka, foto

Nuomonės, Veryga sugalvojo, kad kovido testus galima daryti tik mobiliuose punktuose atvažiavus automobiliu....

Menininkai persėdo ant plieninių žirgų nuotrauka, foto

SE, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai kūrybingi ne tik scenoje: kelionei į darbą...

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Patarimai, Paskelbta prieš 1 val.

Nuomonės, Paskelbta prieš 2 val.

SE, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...