2021 m. sausio 16 d. 23:57 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Laisvalaikis  >  Bulvaras

Bulvaras

Andrius Kupčinskas nei pats dirba, nei kitiems leidžia

(2)

2016-04-15, 09:36

Respublika.lt

Andrius Kupčinskas nei pats dirba, nei kitiems leidžia nuotrauka, foto

© Modesto Tamulionio koliažas

Reklama

Buvęs Kauno meras Andrius Kupčinskas piktinasi dabartine miesto valdžia, nes ji drįsta užbaigti darbus. Kol Kauną valdė konservatoriai su ponu Andriumi priešakyje, darbai būdavo tik pradedami, nors jų baigti lyg ir niekas nedraudė, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“.

Sakoma, kad gera pradžia yra pusė darbo, bet ponas Andrius ilgą laiką įrodinėjo, jog yra kitaip. Jis vis pradėdavo ir pradėdavo, o pabaigos kaip nesimatė, taip nesimatė. Kauniečiai tai įvertino rinkimuose, valdžia pasikeitė, taigi dabar darbus pavyksta ir užbaigti. Tačiau darbų užbaigimas, konservatorių nuomone, yra blogo tono ženklas. Nedera taip elgtis rimtiems politikams. Ponas Andrius labai rimtas, todėl yra puikiai perpratęs partijos pamėgtą taktiką. O taktika tokia - reikia kažką pradėti, kuo garsiau pasigirti, paskui tempti gumą, skųstis dėl priešų į ratus kaišiojamų pagalių ir galų gale darbus palikti likimo valiai.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

LKF: Lietuvos rinktinė lieka Europos čempionate

 

Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) kare su Eurolyga imasi drastiškų priemonių – Lietuvos ir dar trylikos šalių rinktinės yra šalinamos iš 2017 metų Europos čempionato.


Tai FIBA paskelbė specialiuose laiškuose, kurie, „BasketNews.lt“ žiniomis, pasiekė Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Turkijos, Izraelio, Graikijos, Ispanijos, Slovėnijos, Juodkalnijos, Makedonijos, Serbijos, Kroatijos bei Bosnijos ir Hercegovinos krepšinio federacijas. Kiti šaltiniai skelbia, kad laiško sulaukė ir Italijos krepšinio federacija.


Vieno iš federacijas pasiekusio laiško kopiją gavo tinklalapis „BasketNews.lt“.


Laiške primenama, kad FIBA kovo 24-ąją įspėjo nacionalines federacijos, jog jeigu jų klubai sutiks dalyvauti Eurolygos rengiamose varžybose, tų šalių nacionalinės rinktinės iš karto praras galimybę dalyvauti FIBA Europos organizuojamose varžybose.


„Atsižvelgiant į tai (kad klubai sutiko žaisti Eurolygos turnyruose – BasketNews.lt), jūsų krepšinio federacija jau neteko teisės dalyvauti FIBA Europos organizuojamose vyrų varžybose, tokiose, kaip Eurobasket 2017“, – skelbiama federacijoms išsiųstuose laiškuose.


„Jeigu federacija turi įrodymų, kad pateikta informacija (apie klubų dalyvavimą Eurolygos rengiamose varžybose – BasketNews.lt) yra neteisinga, ji turi pranešti apie tai iki balandžio 20 dienos“, – tęsiama laiške.


„BasketNews.lt“ gautas laiškas, siųstas vienai iš Europos krepšinio federacijų:FIBA ilgalaikius klubų įsipareigojimus Eurolygai vadina sindikatiniais susitarimais, dėl kurių Europos krepšinyje yra naikinamas sportinis principas. Vadovaujantis tokiu argumentu, Eurolyga prieš kurį laiką buvo apskųsta Europos Komisijai.


Iš Lietuvos klubų Vilniaus „Lietuvos rytas“ paskelbė priėmęs Eurolygos kvietimą žaisti Europos taurės turnyre. Vilniečiai turėjo susitarti dėl trejų metų licencijos.


LKF paneigė informaciją apie Lietuvos rinktinės pašalinimą iš Europos čempionato


Lietuvos krepšinio federacija (LKF) šeštadienį patvirtino, kad gavo laišką iš Tarptautinės krepšinio federacijos Europos padalinio (FIBA Europe), bet paneigė apie Lietuvos rinktinės pašalinimą iš 2017 metų Europos pirmenybių.


Penktadienį Lietuvos krepšinio federacija (LKF) elektroniniu paštu gavo "FIBA Europe" vykdančiojo direktoriaus Kamilo Novako LKF prezidentui Arvydui Saboniui adresuotą laišką, kuriame, be kita ko, rašoma: "Pasak viešai skelbiamos informacijos, Lietuvos klubas Vilniaus "Lietuvos rytas" yra pasirašęs susitarimą su Eurolyga. Remiantis šia viešai skelbiama informacija, prašome LKF iki balandžio 20 dienos patikslinti federacijos poziciją dėl jūsų šalies klubų dalyvavimo klubų varžybose".


Laiške taip pat rašoma, kad remiantis kovo mėnesį įvykusios "FIBA Europe" valdybos sprendimu, federacijoms, kurių klubai dalyvaus Eurolygos rengiamame Europos taurės turnyre, bus taikomos sankcijos, pradedant, bet neapsiribojant vyrų rinktinių pašalinimu iš 2017 metų Europos čempionato.


"Norėčiau šiek tiek nuraminti krepšinio visuomenę - niekas rinktinės iš 2017 metų Europos čempionato nepašalino. Iš esmės FIBA atsiųstame laiške nėra nieko naujo, ko "FIBA Europe" nebuvo skelbusi anksčiau. Vienintelis skirtumas, kad laiške pateiktoje formuluotėje nebėra teiginio, apie tai, kad sankcijos gali būti taikomos tik tuo atveju, jei bet kuris klubas žais ir Eurolygos organizuojamame Europos taurės turnyre, ir savo šalies nacionaliniame čempionate, - laišką komentavo LKF generalinis sekretorius Mindaugas Špokas. - Kodėl jo nebeliko, negaliu pasakyti, tačiau šeštadienį ryte telefonu kalbėjausi su laišką pasirašiusiu Kamilu Novaku. Jis sakė, kad šį laišką išsiuntė visoms federacijoms, kurių klubai, FIBA turimomis žiniomis, planuoja rinktis Europos taurės turnyrą - tam, kad gautų oficialią naujausią konkrečios federacijos, šiuo atveju - Lietuvos - poziciją".


Pasak LKF generalinio sekretoriaus, LKF visą laiką rekomendavo Lietuvos krepšinio klubams rinktis FIBA organizuojamas klubų varžybas ir ši pozicija nepasikeitė.


"Mūsų pozicija lieka tokia pati - LKF, būdama FIBA narė, rekomenduoja visiems klubams rinktis FIBA organizuojamas varžybas, tačiau reikia suprasti svarbų dalyką - krepšinio klubai yra privačios bendrovės, todėl federacijos vadovybė viena pati teisiškai negali nurodinėti ar diktuoti jiems, kokiose varžybose jie privalo žaisti arba privalo nežaisti, - juridinę tarpusavio santykių situaciją aiškino M. Špokas. - Be to, kalbant apie tokius svarbius sprendimu, asmeninė prezidento ar generalinio sekretoriaus pozicija nieko nelemia. Tokiais klausimais sprendimą gali priimti tik visa krepšinio bendruomenė - visuotinė LKF narių konferencija".


M. Špokas neatmetė galimybės, kad šis klausimas gali būti svarstomas visuotinėje LKF konferencijoje, kurią numatoma surengti šių metų gegužės 31 dieną: "Balandžio 26 dieną turime LKF Vykdomojo komiteto posėdį, kuriame bus tvirtinama konferencijos darbotvarkė - jei komiteto narių dauguma nuspręs, konferencijos darbotvarkėje gali atsirasti ir šis klausimas".


Kalbėdamas apie artimiausius federacijos žingsnius, generalinis sekretorius M. Špokas pasakė: "Kaip FIBA ir pageidauja, iki balandžio 20 dieną LKF išsiųs "FIBA Europe" laišką, kuriame bus patvirtinta, kad LKF pozicija šiuo klausimu ir toliau nesikeičia - federacija rekomenduoja klubams žaisti FIBA organizuojamose varžybose".

AK

2016-04-16   00:27

IP: 195.14.178.129

Žemiausio lygio paskvilis. Fe.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Bulvaras

Kur tai matyta, konteineriai baigia visai išstumti Klaipėdos gyventojus į rajoną, o...

Bulvaras: Artėja rinkimai, grįžta baubai nuotrauka, foto

Klaipėdos zoologijos sodui - nelengvos dienos. Jau kurį laiką Lietuvos gyvūnų teisių...

Gyvūnai žino savo teises, o pareigas - pamiršta nuotrauka, foto

Prieš kelias dienas pasirodė informacija, kad Jūrų muziejus priglaus niekam nereikalingą, bet...

Bulvaras: Kur dėti karinį laivą? nuotrauka, foto

Verslininkas Kazys Sakalauskas su žmona Judita, švęsdamas rimtesnę asmeninę šventę ar jubiliejų...

Svečiuose - gerai, bet namie irgi visai nieko nuotrauka, foto

Permainos sostinėje: skiriasi Vilniaus „Ryto“ ir Donaldo Kairio keliai nuotrauka, foto

Sportas, Po neįveikto Citadele KMT ketvirtfinalio barjero Vilniaus „Rytas“ ėmėsi rimtų pokyčių. Sostinės...

Vytautas Landsbergis niekam pasiduoti neketina nuotrauka, foto

Lietuva, Trečiadienį minint Sausio 13-osios įvykių trisdešimtmetį, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas...

Pandemijos iššūkiai italo ir lietuvės meilei nebaisūs: karantino įkarštyje atvėrė restoraną Rietave nuotrauka, foto

Žmonės, Ilgai brandintą idėją – įkurti savo verslą Rietave – Virginijos ir Fabio...

Negeros žinios iš Norvegijos: vakcinos gali būti pavojingos pacientams, vyresniems nei 80 metų nuotrauka, foto

Sveikata, Norvegija teigia, kad COVID-19 vakcinos gali būti per daug pavojingos labai seniems...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...