2021 m. sausio 19 d. 16:14 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  TV ir radijas

TV ir radijas

"Žmonų" vedėjas Egidijus Sipavičius savo žmonai pavydo scenų nekelia

(4)

2008-03-03, 12:00

Jūratė RAKAUSKAITĖ

"Žmonų" vedėjas Egidijus Sipavičius savo žmonai pavydo scenų nekelia nuotrauka, foto

TV portretai

Populiarus dainininkas Egidijus Sipavičius televizijoje - ne naujokas. Jis save jau vadina pusiau profesionaliu TV laidų vedėju.

Prieš ketverius metus jis vedė per LTV laidą "Vakaro autografas". Po metų E. Sipavičius atsidūrė TV3 televizijoje. Pusmetį vedė improvizacijų laidą "Ačiū Dievui, atėjai!" O prieš mėnesį žiūrovai jaunatviškąjį dainininką išvydo naujoje laidoje "Žmonos".

Ar dainininkui įdomios iš pelenių karalienėmis virtusių žmonų išpažintys? Ar jam patinka saldumynai ir melodramos?

Pasirodžius šiam naujam projektui, pasakojančiam dramatiškas ar laimingas žinomų moterų gyvenimo istorijas, ir pats buvote priverstas paatvirauti: žurnalistams atverti savo namų duris, papasakoti apie asmeninį gyvenimą, skyrybas, žmoną Vaidą, vaikus...

Asmeninio gyvenimo viešinimas man iki šiol yra viena iš nemaloniausių mano darbo dalių. Jei nebūtų to padidinto žurnalistų dėmesio, aš būčiau labai laimingas. Žinote, atsibosta tą patį apie save pasakoti. Juk ir mano gyvenime kasdien nevyksta stebuklai... Su malonumu, jei tik būtų galima, nukreipčiau šį jūsų laikomą diktofoną savo mieliems jaunesniesiems kolegoms, kurie dar nežinomi ir paslaptingi.

Na, kiekviename darbe reikia dirbti. Net ir TV žvaigždėms, vakarėliuose dizainerių drabužiais žibantiems milijonieriams, kasdien reikia atlikti daug nemalonių darbų.

Jūs čia mane taip guodžiate? Taip. Aš suprantu, kad be viešumo ir dainininko, ir TV laidų vedėjo darbas yra neįmanomas, tad su tuo jau seniai susitaikiau.

Būdamas improvizacijų laidos "Ačiū Dievui, atėjai!" vedėjas, nuoširdžiai džiaugėtės šiuo projektu ir savo kaip laidos vedėjo-"šoumeno" amplua. Ir tikrai - jums labai tiko. Atrodėte žavingai.

Ačiū. Man tikrai patiko ir pats projektas, ir mano vaidmuo. Na, gal būnant tokios laidos vedėju manęs ir neslėgė pernelyg didelė atsakomybės našta... Bet buvo tikrai smagu. Tikrai gaila, bet laida baigėsi dėl neaukštų reitingų. Ir tai, manau, kalba apie mūsų lietuviškojo žiūrovo prioritetus. Toks projektas buvo rodomas šešiolikoje pasaulio šalių. O mažus reitingus rinko ir projektas nepasiteisino tik posovietinėse šalyse. Taigi, peršasi išvada, kad mūsų žiūrovas kol kas trokšta primityvesnės, labiau sukramtytos pramogos.

Kodėl būtent jus pasirinko "moteriškos" laidos vedėju?

Manau, kad į šį klausimą geriau galėtų atsakyti laidos prodiuseriai. Kai pradėjau vesti "Ačiū Dievui, atėjai!", aš su TV3 sezono pradžioje buvau pasirašęs sutartį metams. Buvau susiplanavęs šiuos metus būti laidos vedėju. Pasibaigus improvizacijų projektui, man pasiūlė tapti "Žmonų" vedėju. Daug negalvojęs sutikau.

Kita vertus - argi ne žavu, kad laidos moterims vedėjas yra vyras?

Esate sakęs, kad jums nėra labai įdomu klausytis ką kiti pasakoja. Ar jums pačiam įdomi jūsų vedama laida?

Dar nežinau... Todėl, kad pačiam teko matyti tik porą laidų. Jūs pati labai gerai žinote, kad laida yra įdomi tada, kai jos herojė yra įdomi, dar geriau - charizmatiška asmenybė. Na, taip, aš suprantu ko klausiate. Esu vyras. O ši laida yra skirta moteriškai auditorijai... Tačiau nepaisant to, matytos "Žmonų" laidos man patiko. Ir nors praėjo dar mažokai laiko, aš drįstu manyti, kad tai bus gera pramoginė laida.

Kuo ji išskirtinė?

Tuo, kad pirmuoju smuiku čia gros moterys, žmonos. Sutikite, kad televizijos eteryje savo verslo ar gyvenimo istorijas dažniausiai pasakoja sėkmingos karjeros vyrai. O jų - žinomų šalies vyrų - žmonoms dėmesio buvo skiriama mažiau. Šioje laidoje viskas atvirkščiai. Taip, bus kalbama ir apie vyrus, tačiau jie bus tik fonas moterims išryškinti.

Aktoriai, dainininkai - emocijų žmonės. Ar mėgstate muilo operas? O gal griežtai atsisakote su žmona nueiti į kino teatrą pasižiūrėti melodramos?

Melodramos man patinka. Geros melodramos neatsisakau pažiūrėti. Todėl, kad sukelti tikras emocijas gali tik aktorinio meno meistrai. Tačiau serialų, muilo operų paviršutinės emocijos manęs "nekabina". Labai atgraso ir primityvumas: siužeto, vaidybos, leksikos. Kai išgirstu ką nors panašaus: "O mano brangioji Felicija, ar kada nors būčiau patikėjęs..." - iškart norisi perjungti kanalą.

Tačiau jūsų vedama naujoji laida - iš serijos "saldi skani istorija". Ir lengvai virškinama, įsisavinama it skysta gliukozė. O jūs pats esate smaližius?

Kartais užsimanau. Tada neriboju savęs. Suvalgau tai, ką noriu. Smaližius nesu. Matote, koks esu figūringas? - šypsosi. O apie tą skystą gliukozę... Žinote, kai būnu labai pavargęs, prasta melodrama ar kvailas serialas man net padeda nusiraminti. Savotiškai net malonu, kai tau kokia Barbara ar Antonijus "užpudruoja smegenis". Tada ir miegot greičiau po kokio rimto koncerto užsimanai. Įprastai po pasirodymų trykšta emocijos - užmigti būna labai sunku.

Kaip vertinate pirmąsias laidas?

Aš sau nepatikau. Mačiau trūkumų, kuriuos reikės "išgyvendinti". Kokie - nesakysiu.

Tačiau pirmųjų laidų reitingai - aukšti. Atrodo, prodiuseriai pataikė į žiūrovo širdį, atspėjo jo poreikius...

Laida buvo gerai išreklamuota. Nenuostabu, kad pirmųjų laidų reitingai buvo labai aukšti. Be to, pirmųjų laidų herojės buvo ponia K. Brazauskienė, pašalinto prezidento žmona L. Paksienė, pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė. Vien tai intrigavo. Kitoje laidoje matėme asmeninius ponių I. Gudelis ir I. Krukauskienės filmuotų vaizdų archyvus. Pastaroji verslininkė netgi leido parodyti savo dukrytės gimimo kadrus. O ko daugiau žmonėms reikia!? Jiems yra nepaprastai įdomu ir smalsu sužinoti, kaip turtingi ir žinomi Lietuvos žmonės gyvena.

Šiuo metu išgyvenate savo antrąjį aukso amžių, savotišką atgimimą?

Manote, esu "ant bangos"? Kažkaip net nepagalvojau apie tai. Tos bangos tai pakyla, tai vėl aprimsta. Nebesureikšminu jų. Sutinku, kad šiuo metu manimi domimasi daugiau.. Ir tai buvo tikėtina, nes tapau naujos laidos vedėju. Tačiau niekas mano gyvenime nepasikeitė: kaip anksčiau žmonės į mane gatvėje žiūrėjo, taip ir tebežiūri.

"Sužvaigždėjimas" jums lyg ir nebeturėtų grėsti. Kartą minėjote, jog jaunystėje vienąkart šia lengvai užkrečiama liga persirgote visiems laikams. Ir visgi... Ar nemanote, kad reikėtų dar kartą pasiskiepyti nuo užkrečiamo "žvaigždiškumo" viruso?

Tikrai ne. Aš esu gavęs labai gerų skiepų dar jaunystėje. Tad įgijau labai stiprų imunitetą "žvaigždiškumo" virusui. Kartą ir visiems laikams. Vienas toks protingas žmogus yra pasakęs: "Kildamas elkis su žmonėmis gražiai, nes kai krisi - reikės su jais bendrauti". Aš kaip niekas kitas puikiai žinau, koks laikinas gali būti populiarumas.

Turbūt kiekvienas šou versle dirbantis žmogus patvirtintų, kad televizija - stipri jėga. Kokią grąžą ji jums duoda? Ar dirbti televizijoje tiesiog apsimoka?

Buvimas eteryje yra puikiausia reklama. Man buvimas eteryje duoda tiesioginę grąžą. Netgi jei aš, neduok Dieve, pasirodyčiau kriminalinėse kronikose, vistiek man tai išeitų į naudą. Televizija yra didžiulė jėga. Žiauri jėga...

Kada nors gyvenime, kai ji man jau nebeduos nei tiesioginės, nei netiesioginės naudos, aš pasakysiu kas man televizijoje nepatinka. O dabar man viskas joje patinka. Nes viskas tik į gera. Ir, aišku, apsimoka.

Gana retai viešumoje pasirodanti jūsų žmona Vaida jau pakliuvo ir į spaudą, ir į eterį. Atviravo apie jus, jūsų santykius, šeimą. Jums tai - į naudą?

Viskas man yra į naudą.

O gal būtų geriau, jei žmona liktų nematoma ir nežinoma?

Bijau tiktai vieno, kad tų interviu - tiek su manimi, tiek su žmona - nebūtų per daug. Puikiai žinau, kad pernelyg gerai žinoma daina gali tapti nekenčiama. Gerai prisimenu tuos laikus, kai tuomet vienintelis Lietuvos radijas mano "Miškų dukrą" ar "Antilopę" grodavo begalę kartų per dieną. Po kiek laiko šios dainos žmones tiesiog "užkniso".

Vyresnės kartos gerbėjos, ko gero, jau buvo pamiršusios, kad turite žmoną. O jaunesnės dabar prarado viltį užkariauti jūsų širdį.

Mano širdis jau seniai užkariauta. Ir vaikų visą kekę turiu. Nieko aš jau nebepaslėpsiu. O ir tikslo tokio neturiu. Galiu dar kartą garsiai pareikšti, kad turiu tris dukreles, vieną sūnų ir dvi anūkes.

Maždaug prieš pusmetį pasirodė fotografijos, kuriose viena žavi brunetė teikia jums gėles. Žmonės ėmė kalbėti, kad Sipavičiai tuoj išsiskirs. Iš pradžių sakėte, kad ji apsvaigusi gerbėja, po to tai paneigėte. Į visus klausimus atsakydavote trumpai: išpūstas burbulas. Kaip jūsų žmona reagavo į tas nuotraukas?

Žinoma, kad jai tai nepatiko. Pasikalbėjome. Paaiškinau situaciją. Ir tiek. Niekada gyvenime nesame vienas kitam iškėlę pavydo scenų. Aš nesu pavydus. Ir kitiems nerekomenduoju. Ta istorija nieko mūsų santykiuose nepakeitė.

O jūsų charakteris, kalbama, ne iš lengvųjų...

Tokia yra meilės kaina.

O kaip įveikėte santuokos krizes?

Žinoma, mes pykomės. Buvome įsižeidę. Tačiau visada turėjome norą kalbėtis. Galėjome apie viską kalbėtis. Tai gelbėjo. O be to, niekada, nors ir labai įskaudinti, nebuvome priėję iki tokios ribos, jog būtų kilęs noras skirtis.

Ar skaitote internautų pasisakymus apie save?

Juos nustojau skaityti tada, kai pradėjau vesti "Vakaro autografą". Nebesinorėjo gadinti sau gyvenimo. Tad ir nebesivarginu.

O kokių gandų esate apie save girdėjęs?

Girdėjau gandą, kad Klaipėdoje viena moteris nuo manęs yra susilaukusi vaiko. Beje, gandas, kad mes su žmona skiriamės ir parduodame namą, yra pats populiariausias.

Ką manote apie skyrybas?

Skiriasi tos poros, kurios taip ir neišmoksta išgyventi kartu kito partnerio juodųjų dienų. Skiriasi ir tos, kurios tuokiasi iš aistros. Todėl aš manau, kad tuoktis reikėtų ne jaunesniems kaip dvidešimt septynerių.

Sako, kad laimingiausios yra tos poros, kurios sukuria santuoką iš išskaičiavimo.

Kai mes kūrėme šeimą, tikrai nebuvo ko skaičiuoti. Mes neturėjome nei turtų, nei automobilių. Mes mylėjome vienas kitą. Mums buvo gera būti kartu, ir tiek. Abu buvome išsiskyrę, tad nebuvome nei labai kategoriški, nei labai reiklūs vienas kitam. Nebuvome tie susiglaudę meilūs balandėliai. Aš visada buvau irzlus, choleriškas. Vaida - užsispyrusi. Ir net jei kartais supykusi būdavo neteisi - neatsiprašydavo. Mane tai nepaprastai nervindavo. Prisipažinsiu, nors visada pirmas atsiprašydavau, dažniausiai ginčai kildavo dėl manęs.

Tai kokia vis dėlto yra "Žmonų" vedėjo žmona?

Mano žmona Vaida yra ypatinga moteris. Kitokia ir negalėtų būti. Juk jai tenka gyventi su vyru, kuris yra nuolat viešumoje. Esu išvaizdus. Nuolat gastroliuoju po Lietuvą. Tie patys nuolat girdimi gandai... Moteriai tai - sunkoka dalia. Tačiau rezultatas aiškus. Mes jau beveik ketvirtį amžiaus esame neišskiriami.

Jūratė RAKAUSKAITĖ

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Chhaa

2010-05-02   07:34

Baisus ,bet apie save matyt labai geros nuomones.Kas katinui pakel;s uodega jei ne pats.....

kristina

2010-05-02   07:34

wow!isvaizdus... gal geriau ta tegu pasako kiti...

TV ghost

2010-05-02   07:34

Labai gerai apie save galvoja - žąsinas

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

TV ir radijas

Nors Lietuvoje turime griežtą karantiną, tačiau nemaža dalis bendrapiliečių į tai reaguoja...

A.Veryga apie koronaviruso suvaldymą: „Visada paprasta atsisukus atgal sakyti, kaip reikėjo ką daryti“ nuotrauka, foto

Šį sekmadienį laidoje „Saulė sodą sodino...“ papasakosime apie tradicinių amatų meistrą Vaidotą...

„Saulė sodą sodino...“ apie Kuršmarių vėtrunges ir senovės lietuvių peilius nuotrauka, foto

Šį pirmadienį aktualijų laidoje „Karštai su tv3.lt” kalbėsime apie rinkiminės kampanijos ypatumus....

A. Valinskas: „Kokie esam, tokius ir renkam“ nuotrauka, foto

Būtų keista, atvažiavus į Klaipėdą, nepamatyti jūros. Ir ją pamatysime... Lietuvos tautodailininkų...

„Saulė sodą sodino...“ pas Žemaitijos tautodailininkus nuotrauka, foto

Paukščių gripas braunasi į Pamarį, miške - maišas negyvų vištų nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Paukščių gripui artinantis prie Šilutės rajono, Rudynų miške buvo aptiktas šiurpus...

Lietuvių ramybės oaze laikyta vietovė pajūryje virsta tikru kurortu: neprireiks ir dvejų metų, kol NT kainos čia pasieks Palangos lygį nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Karantinas ir griežtas judėjimo tarp valstybių reguliavimas paskatino lietuvius atsigręžti į...

Savaitės citatos, kurias pastebėjo "Vakarų ekspresas" nuotrauka, foto

Įvairybės, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija parinko įdomiausias savaitės citatas, kurių autoriai - žinomi...

Klaipėdiečio laimikis - net 15 kg lašiša nuotrauka, foto

Žmonės, "Tai tarsi gyvenimo žuvis. Kai ją traukiau su meškere kūnas tiesiog virė...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 50 min.

Įvairybės, Paskelbta prieš 1 val.

Žmonės, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...