2021 m. vasario 24 d. 20:12 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  Renginiai

Renginiai

Ką savaitgalį veikti Klaipėdoje ir aplink?

2020-10-24, 09:59

"Vakarų ekspreso" inf.

Ką savaitgalį veikti Klaipėdoje ir aplink? nuotrauka, foto

© VE fotomontažas

ŠEŠTADIENIS, spalio 24 d.

KLAIPĖDOJE

Senelių ir anūkų dirbtuvės

Reklama

10.30 val. "Family Lab Academy" (Kuosų g. 144) kviečia močiutes ir senelius bei jų anūkus (5-8 m.) į STEAM dirbtuvės, kurių metu drauge kursite, tyrinėsite ir atrasite. Tai laikas, skirtas seneliams ir anūkams, norintiems stiprinti tarpusavio ryšį perduodant sukauptą patirtį, mokytis žaisti su vaikais, juos įtraukti ir motyvuoti. Renginio trukmė - apie 1,5 val. Kaina - 10 Eur (vienam iš senelių ir anūkui). Išsamesnė informacija tel. +370 66 431 082 arba el.paštu [email protected]

"Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus"

12 val. Žvejų rūmai kviečia į jaunimo teatro "Be durų" spektaklį "Pasaka apie katinėlį, gaidelį ir septynis ožiukus". Muzikinis spektaklis vaikams sukurtas liaudiškų pasakų motyvais. Šiame linksmame muzikiniame vaidinime aktoriai dainuoja gyvai. Į veiksmą įtraukiami net mažieji žiūrovai ir jų tėveliai. Tad nuobodžiauti neteks niekam. Spektaklis rekomenduojamas vaikams nuo 2 metų amžiaus. Trukmė - apie 1 val. Bilietus platina www.tiketa.lt.

Teatrinis žaidimas

12 val. "Ginsvės" sveikatingumo studija organizuoja kūrybines dirbtuves "Iš šiaudelių ir šiaudų". Šios dirbtuvės kviečia 5-12 metų amžiaus vaikus į teatrinį žaidimą, žadinantį dalyvių kūrybiškumą gaminant lėles iš įvairiausių po ranka esančių medžiagų. Dirbtuves ves šeimos teatro iš Klaipėdos "Lino lėlės" aktorius Linas Zubė. Registracija "Facebook" įvykyje "Teatrinis žaidimas 5-12 m. vaikams".

Šeimų diena

12 val. prekybos centras "Molas" kviečia apsilankyti šeimų dienoje, kur Jūsų lauks gera nuotaika, sapnų gaudyklių dirbtuvėlės, linksmybės su indėnais, taip pat apyrankių vėrimo dirbtuvės visai šeimai. Registracija tel. +370 60 703 500.

Paskaita - kaip išvengti Covid-19

15 val. Meno psichologijos centras (Tilžės g. 15) kviečia į paskaitą "Kaip išvengti COVID-19, gripo užkratų, o užsikrėtus efektyviai išsigydyti?" Jūsų lauks biblioterapijos dirbtuvės, kurių metu turėsite galimybę sužinoti apie poezijos, bet kokios kūrybos svarbą, kaip pažadinti savyje kūrybines galias. Taip pat meditacija - naudojant originalų muzikinį įrašą, gamtos garsus. Paskaitą ves Arvydas Daškus. Paskaitos kaina - 15 Eur. Trukmė - apie 3 val. Registracija "Facebook" įvykyje "Kaip išvengti COVID-19, gripo užkratų?"

KRETINGOJE

Moliūgų skaptavimo dirbtuvėlės

Spalio 24-25 dienomis 14-18 val. Kretingos muziejaus vandens malūno kiemelyje vyks moliūgų skaptavimo dirbtuvėlės. Atvykdami su savimi turėkite moliūgą ir skaptavimo priemones (peiliuką, markerį, šaukštą). Jei moliūgo neturite - organizatoriai pasidalins, o už išskaptuotą moliūgą atsilygins Dvaro saldaininės dovanėle. Moliūgų įžiebimas, spalio 25 d. 18 val.

SEKMADIENIS, spalio 25 d.

KLAIPĖDOJE

"Debesų lopšinė"

Reklama

11 val. Klaipėdos dramos teatras kviečia į interaktyvaus šokio ir judesio spektaklį 0-6 mėn. kūdikiams "Debesų lopšinė". Tai trečioji spektaklių kūdikiams dalis. Čia susitinka trys miego laumės, kurios pačiais švelniausiais būdais apgaubia mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius. Dainuodamos lopšines žaidžia su miego avelėmis ir, tyliai sūpuodamos švelnumo lopšius, veda į sapnų pasaulį. Bilietus platina tickets.paysera.com.

"Dainoje tautos dvasia"

16.30 val. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija (Rumpiškės g. 6) kviečia į chorinės muzikos festivalį "Dainoje tautos dvasia", skirtą Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 145-osioms gimimo metinėms. Registracija į renginį "Facebook" įvykyje "Chorinės muzikos festivalis "Dainoje tautos dvasia".

Gongų vakaras

17 val. "Ginsvės" sveikatingumo studija kviečia į harmoningą gongų vakarą hamakuose. Galite rinktis - klausyti gongų garsų gulėdami hamakuose arba ant kilimėlio jaukioje "Ginsvės" sveikatingumo studijoje Šilutės pl. 40. Kaina hamake - 15 Eur, ant kilimėlio - 10 Eur. Registracija tel. +370 61 483 857.

Imersinis spektaklis "Delčia"

19 val. Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis "Delčia" kviečia žiūrovus ne į teatro salę, o į neįprastą erdvę - apleistą pastatą Herkaus Manto g. 45. Spektaklio kūrybinė grupė nori kartu su žiūrovais keliauti ir apmąstyti įvairias situacijas ir laukimo būseną, suprasti, kad kiekviena karta ir kiekvienas žmogus turi savo asmeninius sukrėtimus. Spektaklio trukmė - apie 1 val. Bilietus platina www.tiketa.lt.

PALANGOJE

Kaimynų turgus

11 val. "30 - Out of Office" (S. Dariaus ir S. Girėno g. 13) kviečia apsilankyti turguje! Kartu su kaimynais ir bičiuliais prekiausime ar mainysimės savais naujais ir naudotais daiktais mūsų bendradarbystės erdvėje. Turėsime ir atiduotuvių kampelį, kur galėsite atnešti geros būklės nenaudojamus daiktus, kuriuos nuvešime nepasiturinčioms šeimoms. Visi dalyviai ir svečiai renginio dieną privalės užsiregistruoti prieš įeidami į erdvę.

TREČIADIENIS, spalio 28 d.

KLAIPĖDOJE

Parodo atidarymas

8.30 val. Klaipėdos "Kultūros fabrike" atidaroma Urtės Jasenkos / Yaska Art piešinių paroda. Parodoje galėsite susipažinti su menininkės ankstyvesnės kūrybos piešiniais, kurie užburia įvairialypiais personažais, teatrališkumu, stipriomis emocijomis ir japonišku minimalizmu. Autorės paroda kalba ne tik apie šviesią, bet ir tamsią žmogaus prigimtį. Stebėdama aplinką, supančius žmones, save ir savo gyvenimą, U. Jasenka vienu teptuko prisilietumu užfiksavo skirtingus personažus, emocijas bei patirtis.

"Minčių žvėrynas"

Reklama

18 val. Meno psichologijos centras kviečia į susitikimą su rašytoja, knygų apie minčių valdymą autore, mindfulness meditacijų praktike Eva Tombak. E. Tombak knyga "Minčių žvėrynas" - tai minčių ir emocijų dresavimo teorija ir praktika. Po knygos pristatymo vyks srautinio rašymo dirbtuvės. Kaina - 25 Eur. Informacija tel. +370 61 857 852. Registracija "Facebook" įvykyje "Minčių žvėrynas - knygos pristatymas ir srautinis rašymas".

KETVIRTADIENIS, spalio 29 d.

KLAIPĖDOJE

Postfolkloro muzikos dueto koncertas

18 val. Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į postfolkloro muzikos dueto "Ramėja" koncertą. Kristijono Lučinsko ir Marijos Magdalenos Žemaitytės duetas lietuvių liaudies dainų melodijas sujungia instrumentinėmis ir vokalinėmis improvizacijomis. Kurdami šiuolaikišką postfolkloro muziką, atlikėjai į pagalbą pasitelkia tradicinius instrumentus (kankles, birbynę ir kt.), akustinių ir elektroninių instrumentų garsynus. Renginys nemokamas. Registracija tel. (8 46) 312 113.

"Vakarų ekspresas" primena, kad visų renginių metu privaloma laikytis saugaus atstumo ir dėvėti nosį bei burną dengiančias apsaugines veido kaukes.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Renginiai

Klaipėdos koncertų salė muzikos gurmanų neketina palikti be koncertų ir paskutinį žiemos...

Klaipėdos koncertų salės renginių gidas: vasario 4–11 d. nuotrauka, foto

„Per Klaipėdą veriasi pasaulis. Per Klaipėdą jis atrandamas“, – savo gimtojo miesto...

„Klaipėda ir pasaulis”: Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos progai paminėti nuotrauka, foto

Gruodžio 9 d. (trečiadienį) 18.00 val.Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centras kviečia į...

Kviečia į nuotolinius meistriškumo mokymus pynėjams nuotrauka, foto

Gruodžio 3 d. 17.30 Klaipėdos etnokultūros centraskviečia į nuotolinį Lietuvių kalbos instituto...

Dr. Dalios Kiseliūnaitės el. knygos pristatymas nuotrauka, foto

Svarsto didinti mokestį už darželį nuotrauka, foto

Klaipėda, Antradienį Klaipėdos miesto savivaldybės Sveikatos ir socialinių reikalų komitete vykusioje aršioje diskusijoje...

Valdžia atėmė galimybę dirbti, bet atlyginti nuostolių neskuba nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Karantinas baigsis, tačiau dalis smulkių parduotuvių, kavinių, grožio ir kitų paslaugų įmonių...

S. Čaplinskas: siūlymas drausti medvilninių kaukių dėvėjimą yra neadekvatus nuotrauka, foto

Sveikata, Buvęs Užkrečiamų ligų ir AIDS centro (ULAC) direktorius Saulius Čaplinskas sako, kad naujausias ekspertų...

Manekenės žūties byloje kaltinamam A. Milteniui kitoje byloje teks sumokėti beveik 35 tūkst. eurų nuotrauka, foto

Kriminalai, Vienas iš kaltinamųjų mįslingomis aplinkybėmis žuvusios manekenės Dovilės Didžiūnaitytės baudžiamojoje byloje...

Klaipėda, Paskelbta prieš 28 min.

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 42 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...