2021 m. sausio 16 d. 05:41 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  Renginiai

Renginiai

Ką savaitgalį veikti Klaipėdoje ir aplink?

Ką savaitgalį veikti Klaipėdoje ir aplink? nuotrauka, foto

© VE.lt fotomontažas

Reklama

Savaitgalis jau čia pat - dalijamės sąrašu įdomių renginių, vyksiančių šį savaitgalį Klaipėdos mieste ir aplink.

 

ŠEŠTADIENIS, GRUODŽIO 14 D.

Klaipėdoje

Taekwon-Do turnyras

9 val. lengvosios atletikos manieže Taikos pr. 54 tarptautinis Taekwon-Do turnyras "Klaipėda Open 2019”.

 

Pėsčiųjų žygis

Reklama

Istorijos sekliai kviečia dalyvauti pažintiniame pėsčiųjų žygyje „Geležinis kelias - Smiltynės smėlynų paslaptis“. Žygio maršrutas tęsiasi apie 15 km. Žygio pradžia 9.40 val. Senojoje perkėloje, keltas išplaukia 10 val. Žygio pabaiga - apie 16 val. Žygio metu būtina turėti: pinigų kelto bilietui į Smiltynę – 1 Eur, šiltą aprangą, patogią avalynę, karšto gėrimo, maisto, vandens, žibintuvėlį (prožektorių). Jaunesni nei 15 metų dalyviai laukiami tik su suaugusiais lydinčiais asmenimis.

 

Kalėdinė pasaka su delfinais

12 ir 15 val. Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume kalėdinė pasaka su delfinais „Sniego karalienė“. Muzikinė pasaka apie du jaunuolius, kurių draugystės ir meilės negali užšaldyti net pati Sniego karalienė. Renginys mokamas, su metiniu lankytojo bilietu įėjimas nemokamas.

 

Kalėdinių vainikų pynimo dirbtuvės

Reklama

11 val. kūrybinės kalėdinių vainikų pynimo dirbtuvės "Senukuose" PC "Banginis". Renginys nemokamas, dalyvių skaičius ribotas, užsiregistruoti iš anksto - "Senukų" informacijos centre.

 

Jaunųjų stygininkų konkursas

12 val. Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje (S. Šimkaus g. 15) jaunųjų stygininkų konkurso Klaipėdos ir Tauragės-Telšių regionų zoninis etapas.

 

Palaiminimų šeštadienis

Reklama

12.30 val. Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje Palaiminimų šeštadienis. Pranešėjas - Zbignevs Stankevičs, Rygos arkivyskupas metropolitas. 17 val. malda Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje (Rumpiškės g. 6). Renginys nemokamas.

 

Kalėdinė mugė

Jau kvepia Kalėdomis. Puošiasi miestas, metas pradėti ir mums - nepalikite dovanų paieškos paskutinei akimirkai. "Herkaus galerija" (Herkaus Manto g. 22) organizuoja kalėdinę mugę: beveik 30 parduotuvių ir butikų, beveik 20 įvairių kūrėjų ir prekės ženklų iš visos Lietuvos. Nuo 11 iki 12 val. improvizuota fotosesija šeimai kalėdiniame kampelyje. 12 val. nemokamas tėčių lopšinių koncertas visai šeimai su Linu Švirinu ir Jonu Baltoku.

 

Rankinio rungtynės

Reklama

14 val. sporto salėje Taikos pr. 61A Baltijos rankinio lygos rungtynės. Klaipėdos "Dragūnas" - Polvos "Serviti" (Estija). Įėjimas 3 eurai, vaikams, moksleiviams iki 18 metų, pensininkams ir neįgaliesiems nemokamai.

 

Susitikimas su Rūta Beišyte-Aminova

15 val. Kalnupės bibliotekoje (Kalnupės g. 13) susitikimas su knygos "Ideali figūra" autore, asmenine trenere, mitybos specialiste Rūta Beišyte-Aminova. Renginys nemokamas.

 

Krepšinio rungtynės

Reklama

16 val. sporto salėje Dariaus ir Girėno g. 10 Nacionalinės krepšinio lygos rungtynės. Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ - „Jonava“. Bilieto kaina 2 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams - 1 Eur.

 

Garsai iš Saremos

17 val. Etnokultūros centre (Daržų g. 10) vyks Estijos Saremos saloje gyvenančio dueto Leana & Hartwin koncertas. Pora kūryboje ir gyvenime kartu kuria muziką nuo 2012 m. Leana Vapper-Dhoore yra dainininkė, grojanti dūdmaišiu ir fleita. Hartwinas Dhoore (Belgija) – profesionalus atlikėjas, grojantis diatonine armonika bei gerai žinomas kaip šiuolaikinių instrumentinių kompozicijų, kuriose dažnai girdimos ir tradicinės muzikos intonacijos, kūrėjas. Koncertas nemokamas.

 

Spektaklio premjera

Reklama

17 val. Klaipėdos dramos teatre premjera - August Strindberg „Kreditoriai“. 1 dalies tragikomedijoje trys jauni aktoriai ir naujokai Klaipėdos dramos teatre Tomas Šečkus, Mantas Barvičius ir Iveta Raulynaitytė, vedami dėstytojo ir garsaus Lietuvos teatro ir kino aktoriaus Dariaus Meškausko, šiame spektaklyje atkleidžia keršto temą. Kas turi imtis bausmės už neteisybę – aš ar Dievas? Ar keršydamas galiu pasiekti teisybę? Ir ar kerštas nėra tik dar didesnis blogis? Renginys mokamas.

 

Klaipėdos rajone

„Viskas, ko noriu per Kalėdas“

10 val. Gargždų kultūros centre vyks kalėdinė mugė "Viskas, ko noriu per Kalėdas".

 

Sukurk kalėdinę nuotaiką prieglaudos globotiniams!

12 val. prieglaudoje "Būk mano draugas" visi kviečiami aplankyti globotinius ir padėti sukurti jiems šventinę nuotaiką. Prieglaudos atstovai kviečia prieglaudos aplinką, šunelių voljerus, katinėlių namelius papuošti Kalėdiniais žaisliukais, eglės šakelėmis ar girlianda, o į kalėdinę kojinę įdėti skaniuką ar žaisliuką. "Atvažiuokit, pradžiuginkit, paglostykit, pakalbinkit - mūsų globotinių širdelės taip laukia šilumos, artumo ir meilės! Mes tikim, vis dar tikim Šv. Kalėdų stebuklu! Aprangos kodas - nykštuko kepurė", - kviečia organizatoriai.

 

Švytinčių dinozaurų festivalis

Pirmą kartą Lietuvoje ir galbūt pasaulyje „Dino parke“ Radailiuose vyks švytinčių dinozaurų festivalis. Lauks švytintys dinozaurai, mistiniai klodai šviečiančių sijų, neregėtos gėlių kompozicijos tamsoje, šviesų įrėminti miniatiūrų nameliai ir dar daug nuostabių potyrių. Festivalis vyks iki sausio 26 d. penktadieniais-sekmadieniais 16-21 val. Nuo gruodžio 23 d. iki sausio 5 d. 16-21 val. Įėjimas mokamas, vaikams iki 2 metų - nemokamai.

 

Palangoje

Žaislų lietus

19.15 val. Palangos arenoje krepšinio rungtynės: „Palangos Kuršiai“ - „Sūduva-Mantinga“. Rungtynių ilgosios pertraukos metu vyks žaislų lietaus akcija. "Kviečiame visus, tiek tėvelius, tiek vaikus, į rungtynes atvykti su pliušiniais bei kitais žaislais ir taip padaryti Kalėdinį stebuklą tiems, kurie jo laukia labiausiai. Jūsų dovanos atiteks Palangos miesto bendruomenės šeimoms, o „Kuršių“ krepšininkai kartu su Palangos miesto socialinių paslaugų centro atstovais žaislus išdalins jau kitą savaitę", - kviečia organizatoriai. Įėjimas nemokamas.

 

SEKMADIENĮ, GRUODŽIO 15 D.

Klaipėdoje

Gerumas kuria stebuklus

Nuo 10 val. Teatro aikštėjs Klaipėdos senamiesčio „Rotaract“ klubas kviečia savo gerumu prisidėti prie stebuklo kūrimo! Jau ketvirtus metus vyks iniciatyva, kurios metu Klaipėdos senamiestyje vaikščiojantys žmonės vaišinami gardžiais kepiniais, arbata ir kviečiami aukoti. Visos šiais metais surinktos lėšos bus skirtos šeimoms, auginančioms vaikus su raidos sutrikimais.

 

Pasitikime Kalėdas su keturkojais

Visus žmones, neabejingus ir mylinčius gyvūnus, entuziastai kviečia prisidėti prie rengiamos akcijos „Pasitikime Kalėdas kartu su keturkojais“ ir Kalėdų proga gyvūnų globos namų augintiniams padovanoti nereikalingų pledų, antklodžių, sauso pašaro šunims ir katėms, pavadėlių ir antkaklių, guolių ir gultų, kraikos, žaisliukų, gyvūnams pritaikytų higienos priemonių. "Susitinkame 10 valandą "Švyturio" arenos aikštelėje (gale). Apie 10:45 pajudame į "Linksmąsias pėdutes". Laukiami visi!" - kviečia organizatoriai.

 

Gerosios žvaigždės bėgimas

Lietuvos verslo kolegija kviečia į šventinį-labdaringą bėgimą, kurio metu visos surinktos lėšos bus skirtos Maltiečiams, globojantiems vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius. Suburkime spalvotą ir kalėdinį bėgimą - pasipuoškime kalėdine kepuraite, pirštinaitėmis, senelio barzdele ar kitokiu raudonu akcentu. Registracija vyks nuo 11 val., renginio pradžia - 13 val. Starto ir registracijos adresas – Turgaus g. 21. Startinis mokestis – pagal galimybes, auka senjorams! Geriausių ir originaliausių bėgikų laukia partnerių įsteigti prizai.

 

Rankinio rungtynės

14 val. sporto salėje Taikos pr. 61A Baltijos rankinio lygos rungtynės. Klaipėdos "Dragūnas" - Ryhimakio "Cocks" (Suomija). Įėjimas 3 eurai, vaikams, moksleiviams iki 18 metų, pensininkams ir neįgaliesiems nemokamai.

 

Koncertas bažnyčioje

16 val. Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia (Savanorių g. 4) skambės programa pagal žymaus prancūzų kompozitoriaus, pianisto, vargonininko, pedagogo Olivier Messiaeno kūrinį "Viešpaties gimimas". Renginys nemokamas.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Renginiai

„Per Klaipėdą veriasi pasaulis. Per Klaipėdą jis atrandamas“, – savo gimtojo miesto...

„Klaipėda ir pasaulis”: Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos progai paminėti nuotrauka, foto

Gruodžio 9 d. (trečiadienį) 18.00 val.Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centras kviečia į...

Kviečia į nuotolinius meistriškumo mokymus pynėjams nuotrauka, foto

Gruodžio 3 d. 17.30 Klaipėdos etnokultūros centraskviečia į nuotolinį Lietuvių kalbos instituto...

Dr. Dalios Kiseliūnaitės el. knygos pristatymas nuotrauka, foto

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo dirbtuvėse suplanuotą ir pradėtą įgyvendinti...

KKKC Meno kiemo dirbtuvėse – edukacija, prisitaikiusi prie realybės nuotrauka, foto

Paskelbti „Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai 2020“ nugalėtojai nuotrauka, foto

Sportas, Penktadienio vakarą Klaipėdos sporto bendruomenė sužinojo, kas tapo „Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai...

Virš Baltijos jūros formuojasi ypatingas reiškinys nuotrauka, foto

Lietuva, Jei šiuo metu įsijungtumėte palydovinius vaizdus, pamatytumėte, kad virš mūsų Baltijos...

Ne vien druska kalta, kad žvėrys bėga į kelią nuotrauka, foto

Lietuva, Lietuvoje padažnėjus atvejų, kai tamsiuoju paros metu laukiniai gyvūnai iššoka...

Sausio 15-ąją – Kretingoje iškilmingai pradedami Jurgio Pabrėžos metai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, 2021 m. sausio 15 d. Kretingoje įvyks mokslininko, botaniko, pedagogo, lietuvių...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...