2019 m. birželio 16 d. 10:23 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  Renginiai

Renginiai

Aš noriu matyti pavasarį

2019-05-23, 10:15

Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė“ prezidentė J.Leščiuvienė

Aš noriu matyti pavasarį nuotrauka, foto

Širdis džiaugiasi, kad švenčiant keturioliktą Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubo „Smiltė“ gimtadienį, galime drąsiai pasidžiaugti aukštai pakelta klubo vėliava, jo žinomumu mieste, dideliu būriu bendraminčių, atsiliepiančių į mūsų kvietimus ir prašymus.

Vadinasi, ir mūsų klubo tikslas – tarnauti, padėti žmonėms – tampa vis didesnio klaipėdiečių būrio gyvenimo moto. Pasauliniai LIONS klubai teikia pagalbą vargstantiems, globoja pagalbos reikalingus asmenis, remia humanitarines akcijas, saugo aplinką, skatina bendruomeniškumą, palaiko kontaktus su jaunąja karta, užmezga tarptautinius ryšius.

Mūsų „Smiltė“ didžiausią dėmesį skiria onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimoms. Mes - visos klubo sesės, vieningai nusprendėme, kad nėra kilnesnės misijos kaip pagalba jos laukiantiems žmonėms. Lionizmo skatinama filantropija egzistuoja nuolat, bet tam reikalingas titaniškas darbas – peržengti žmonių abejingumo ribas, surasti solidarumo laidą ir duoti bendraminčiams trokštamų vaisių, įgyti jų pasitikėjimą.

Labdaringa veikla – tai poreikis padėkoti už laimę, kurią man suteikė gyvenimas. Laimę dirbti, kurti, mylėti, draugauti. Labdara man padeda išsaugoti save patį. – tai maestro Mstislavo Rostropovičiaus žodžiai.

Labdara – tai ta druska, kurios reikia, kad suvoktum kas teisinga, pajustum kas gražu, norėtum gero kitiems, t. y. atvertum sau būties paslaptis, apčiuoptumei gyvenimo tikslą.

Kiekvienas gyvis po saule, juolab žmogus, tauta, turi savo buvimo terpę, nišą, kurioje geriausiai prisitaikęs. Ypatingas tiesos išgyvenimas, aukšta dorovė visada buvo lietuvio dvasinio gyvenimo pagrindas, mūsų nacionalinės kultūros bruožas. Stebėdami taip greitai bėgantį gyvenimą, išsiblaškiusius po visą pasaulį mūsų vaikus, pamirštame senąsias vertybes.

Nesakau, kad tai rūpi vien moterims, tačiau į „Smiltės“ klubą susibūrusios klaipėdietės, pirmiausiai prakalbo apie poreikį padėti sergantiems Lietuvos vaikams, ugdyti jų nacionalinę savimonę, išmokyti suvokti, kad ji ne pančiai, o atspirties taškas, nes tik kilnių etninių vertybių išugdytą individo dvasią pasaulio kultūrų įtakos ne niveliuoja, o praturtina.

Minėdamos savo klubo keturioliktą gimtadienį, kviečiame ir jus prisidėti prie gerų darbų įgyvendinimo ir dalyvauti gegužės 25 d. (šeštadienį) Klaipėdos apskrities moterų Lions klubo "Smiltė" ir National Golf Resort organizuojamame labdaros golfo turnyre "Aš noriu matyti pavasarį". 

Renginius tokiu pavadinimu jau 24 metus, kiekvieną pavasarį, organizuoja Lietuvos LIONS klubai. Kiekvienas savitai, atsižvelgiant į savo bendruomenių poreikius ir supratimą. "Smiltės " klubo moterys nori paremti berniuką klaipėdietį Reinaldą, kuris dėl smegenų auglio išplitimo prieš keletą metų neteko regėjimo. Trys chirurginės intervencijos sustabdė auglio augimą, bet nesugrąžino regėjimo. Berniukas šiuo metu mokosi specialiojoje mokykloje Vilniuje, turi puikias galimybes mokytis, tačiau pasaulio pažinimui ir suvokimui labai trūksta specialių brangių kompiuterinių programų.

Šio labdaros golfo turnyro „Aš noriu matyti pavasarį“ tikslas - surinkti lėšų 11-mečio Reinaldo specialioms edukacinėms priemonėms įgyti.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Renginiai

Birželio 15-16 dienomis Klaipėdoje ruošiamasi surengti  jau šeštąjį tradicinį Lietuvos vaikų ir...

Į Klaipėdą suvažiuos vaikų ir jaunimo chorai nuotrauka, foto

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras vasarą organizuoja tarptautinę jaunųjų menininkų rezidenciją „Išbandyk profesiją“,...

Vasarą ne tik pramogauk, bet ir tobulėk jaunųjų menininkų rezidencijoje Klaipėdoje! nuotrauka, foto

Gegužės 25-ąją, Vilniuje, oficialiai startavęs naujas „Memel Motor Fest“ sezonas, sulaukė milžiniško...

„Memel Motor Fest“ grįžta į Klaipėdą nuotrauka, foto

Močiutė pasakojo, kad naktipiečius būtina valgyti ramiai susėdus prie senamadiško stalo, uždegus...

Klaipėdoje startuoja projektas “Naktipiečiai” nuotrauka, foto

Japonija - vidinė ramybė, tvarka ir nuostabūs sodai nuotrauka, foto

Kelionės, Japonija - mums mažai pažįstama šalis, kuri vilioja savo egzotika ir mums...

Prieš šimtą metų: taisyklės „šoferiams“ ir kova su kuinu nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Ar žinote, kad prieš šimtą metų automobilis Lietuvoje oficialiai buvo vadinamas mechanine jėga varomu...

Nidos Bardų skvere - legendų delnų įspaudai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Šeštadienio vakarą Nidos Bardų skvere šalia Vytauto Kernagio-Beno skulptūros buvo pristatyti penkių...

Sekmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, **************

Kelionės, Paskelbta prieš 22 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 33 min.

Įvairybės, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...