2020 m. lapkričio 27 d. 16:30 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  Muzika

Muzika

Leon Somov ir Alano Chošnau nauja daina „Planetos”

Leon Somov ir Alano Chošnau nauja daina „Planetos” nuotrauka, foto

© Leon Somov ir Alano Chošnau

Reklama

Ruošiantis koncertiniam turui muzikos duetas Leon Somov ir Alanas Chošnau išleidžia naują kūrinį „Planetos”: „Nors koncertus nukeliame pavasariui - jie bus dar įspūdingesni”

Originalumą vertinantiems klausytojams, muzikos prodiuserio Leon Somov ir dainų bendraautoriaus, atlikėjo, muzikos prodiuserio Alano Chošnau duetas pristato naują dainą, kurioje ne tik keliami klausimai apie žmogiškus jausmus, bet žaidžiama ir planetų garsais.

„Šios dainos pagrindinė idėja yra sukurti turinį, kuris būtų visapusiškas. Turėtų vasariškos euforijos, urban - šokio pulsacijos, o kartu ir išskirtinių kosmoso garsų elementų. Norėjosi sugretinti mums visiems taip artimai suprantamus ir jaučiamus dalykus ir perteikti juos iš kūrybinės perspektyvos”, - apie dainą pasakojo muzikos prodiuseris Leon Somov.

Atlikėjas Alanas Chošnau pritaria ir teigia, kad kurdamas šią dainą galvojo apie žmogaus prigimties dualumą. „Gyvename visatos didybėje, unikalioje erdvėje ir laike, stebimės nepaprastu planetų grožiu, tačiau tuo pat metu skęstame vidinėse kovose, kuriame atskirtį ir sunkiai mokomės mylėti. Mes visatoje žvaigždžių ir mes visatoje žmonių - tai lyg du paraleliniai pasauliai, nors iš tiesų pildo ir stiprina vienas kitą."

Šį rudenį turėjęs prasidėti kūrėjų Leon Somov ir Alano Chošnau koncertinis turas „Planetos” nukeliamas į pavasarį, tačiau atlikėjai nė kiek nesutrikę, supranta susiklosčiusią situaciją, stengiasi papildomą laiką skirti įspūdingesnei programai įgyvendinti ir stebinti gerbėjus naujomis dainomis.

„Aš esu perfekcionistas ir labai mėgstu visas detales išdirbti kuo įmanoma kokybiškiau, todėl daugiau laiko man, kaip kūrėjui, reiškia daugiau laisvės interpretacijai, galbūt kai kurių idėjų įgyvendinimui, kurių prieš tai atsisakėme, nes manėme, kad nespėsime pasiruošti”, - atvirai prisipažino Leonas.

Reklama

„Koncertų turas „Planetos" turėjo išskirtinę pirminę idėją - tai mūsų su Leonu kuriamo muzikos albumo „Planetos" koncertinė interpretacija su kosminių garsų ir vaizdo efektais. Dabar turas įgis ir naują prasmę. Vedamoji albumo ir turo daina „Planetos" yra pozityvi, kalba „mes" balsu, motyvuoja nepasiduoti, susivienyti, mylėti. Tai ypatingai svarbu pandemijos laikotarpiu, kuomet visuotinis protas turi būti stipresnis už „mano" ir „tavo" santykį. Mūsų nuotaika yra kūrybinga ir darbinga. Albumo įrašai sėkmingai vyksta, norime, kad koncertinė programa stebintų žiūrovus netikėtais sprendimais - tam skiriame pagrindinį dėmesį”, - ryžtingai užtikrina Alanas Chošnau.

Muzikos kūrėjai teigia, kad nepaisant pandemijos keliamos įtampos ir visiškai pakeistų planų, mes juk norime išlikti saugūs ir sveiki, tad šiuo aspektu turo nukėlimą vertina kaip būtinybę ir atsakomybę prieš žiūrovus.

„Būsime dar labiau vieni kitų išsiilgę, išsiilgę dalintis artumu, šiluma ir gera emocija, kurią ir norime jums sukurti koncertuose šį pavasarį”, - su šypsena šnekėjo Leonas.

„Manau, kad papildomai atsiradęs laikas tik dar labiau sustiprins mūsų su Leonu kūrybinius sumanymus, o organizatoriams bus laiko sukurti dar įspūdingesnius vaizdo efektus bei būsimų koncertų erdves", - mintimis dalinosi Alanas Chošnau.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Muzika

Muzikinio teatro Klaipėdoje 200 metų sukakčiai skiriama šokio spektaklio „Faustas"...

Muzikinio teatro „Fausto" premjera bus kitokia nuotrauka, foto

Ludwigas van Beethovenas ir Baltijos valstybės turi šį tą bendro – šiemet...

Beethovenas ir trys Baltijos autoriai nuotrauka, foto

Metaforiškas kompozitorės Onutės Narbutaitės kūrinio pavadinimas nusileido ant Klaipėdos kamerinio orkestro programos...

Ten buvo drugelis? nuotrauka, foto

Po 17 metų pertraukos klaipėdiečių grupė "Studija" išleido naują albumą. Kompaktinės plokštelės...

"Studija" išleido albumą "Neliūdim" nuotrauka, foto

Istoriniams laivams atgimti - prieglobstis piliavietėje nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Lietuva skambiai vadinama jūrine valstybe. Klaipėda - jūrinių tradicijų puoselėjimo lopšiu. Tačiau...

Diego Maradona palydėtas į amžinąją kelionę nuotrauka, foto

Sportas, Argentinoje didžiulės minios penktadienį palydėjo į paskutinę kelionę legendinį futbolininką Diego...

KU pasiuntiniai vienišiems senjorams išdalijo džiaugsmo siuntinį nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos universiteto darbuotojų nupinti Advento vainikai, šįryt iškeliavę pas adresatus – Telšių...

Lietuvos kaimynai gina Europos civilizaciją nuotrauka, foto

Pasaulis, Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas su savo Lenkijos kolega vakar Budapešte vedė...

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 29 min.

Sportas, Paskelbta prieš 45 min.

Pasaulis, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...