2020 m. spalio 31 d. 03:37 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Kultūra  >  Muzika

Muzika

Grupė "Studija" vos nepakeitė pavadinimo

(5)

Grupė "Studija" vos nepakeitė pavadinimo nuotrauka, foto

NAUJOJI "STUDIJA"(iš kairės): Mindaugas Putna, Paulius Stonkus, Vaidotas Rukas, Steponas Januška, Edita Bodrovaitė, Valdas Galdikas.

© Editos NYORK nuotr.

Reklama

"Mes atsinaujinę ir nuotaikos puikios", - socialinėje erdvėje intriguoja legendinės grupės "Studija" siela Steponas Januška. Iš tiesų grupėje - nemenki pokyčiai. Pasirodo, nedaug trūko, kad būtų pakeistas ir grupės pavadinimas.

"Taip, pasikeitimų grupėje yra nemažai. Net galvojome ir apie naują pavadinimą. Feisbuke jau buvome paskelbę galimą naują versiją, bet visgi šiandien susirinkę nusprendėme nesiblaškyti ir likti prie senojo pavadinimo "Studija". Tiesa, gal kurį laiką prie pavadinimo pridėsime žodelį "atsinaujinusi", bet galima sakyti, kad "Studijos" istorija tęsiasi toliau, - "Vakarų ekspresui" pasakojo S. Januška.

Atsinaujinusioje grupėje vokalistui S. Januškai dabar talkins vokalistė Edita Bodrovaitė, klavišininkas Mindaugas Putna, būgnininkas Valdas Galdikas, gitaristas Vaidotas Rukas, bosine gitara gros Paulius Stonkus.

Galima sakyti, kad grupės transformacijos pradžia buvo prieš trejus metus, kai vienas iš grupės lyderių bosine gitara grojantis Gintautas Litinskas nusprendė pradėti solinę karjerą. Tuomet jo vietą grupėje užėmė ir šviežio kraujo įliejo jaunas bosistas Paulius Stonkus. Dar didesnių pokyčių grupėje kaltininkas - nelemtasis karantinas.

"Nors oficialiai karantinas mūsų šalyje atšauktas, bet muzikos srityje jis tebesitęsia. Tiek žiūrovai, tiek organizatoriai tebėra išgąsdinti. Sugriuvo daugelis planų, kai kurie koncertai nukelti dar kitiems metams. Šis laikotarpis muzikantams tapo nemenku iššūkiu, praradome pagrindines pajamas, iškilo aštrūs egzistenciniai klausimai. Natūralu, kad išsiskyrė kai kurių buvusių grupės narių nuomonės, tad teko atsisveikinti su gitaristu Virginijumi Pažemecku, klavišininku Raimondu Jonučiu ir ieškoti jiems pamainos. Į grupę puikiai įsiliejo jauni, talentingi, energingi muzikantai ir įpūtė daug kūrybinės energijos. Dabar tiesiog mėgaujamės būdami kartu. Panašu, kad rokiruotė pavyko su kaupu", - džiaugsmingai kalbėjo S. Januška.

Tiesa, su senaisiais "Studijos" vilkais keliai visiškai neišsiskyrė, nes kaip tik šį mėnesį tikimasi pagaliau užbaigti ir išleisti ne vienus metus kurtą kompaktinę plokštelę "Neliūdim".

Reklama

"Šio albumo mūsų gerbėjai laukė labai ilgai, nes paskutinis mūsų kūrybinis darbas buvo išleistas dar 2003-iaisiais. "Neliūdim" - kruopštus mūsų senųjų "Studijos" vilkų kelerių metų darbas. Dabar jau vyksta albumo dizaino darbai, tad tikimės, kad dar šį mėnesį kompaktinę plokštelę galėsime pristatyti savo gerbėjams", - minėjo "Studijos" siela.

PLANAI. "Manau, kad atsinaujinusios kūrybinės girnos dar tikrai turės primalti daug naujų dainų, bet hitais tapusios senosios dainos - neatsiejama "Studijos" dalis", - žadėjo grupės siela Steponas Januška.

Albume gerbėjų lauks ne tik naujausios "Studijos" dainos, bet ir į šiuolaikinį drabužį įvilktas hitas "Vaikystė".

Pasiteiravus, ar naujos sudėties "Studija" nepamirš auksinių šios grupės hitų, S. Januška žadėjo, kad taip tikrai nenutiks.

"Žinoma, mūsų kūrybiniuose planuose yra daug ambicijų ir užmačių. Manau, kad atsinaujinusios kūrybinės girnos dar tikrai turės primalti daug naujų dainų, bet hitais tapusios senosios dainos - neatsiejama "Studijos" dalis", - žadėjo S. Januška.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2020-07-17   08:54

IP: 84.15.187.188

Hmm..."grupės siela" Steponas....gal grupės duobkasys?

2020-07-16   20:43

IP: 185.11.26.161

Kokia cia Studija, kad cia vienas Stepuska?

2020-07-16   20:36

IP: 185.11.26.161

Dėja "Studija" pavadinimas yra ir bus mūsų visų studijokų nuosavybė . Tai nėra vieno Stepo nuosavybė,jis yra sugalvotas mūsų visų.Buvęs Studijos vadovas Ričardas Dubinskas "pramušė",tais nelengvais laikais šį pavadinimą.Labai gaila,kad kolega juom naudojasi,kaip savo nuosavybe.Tai yra neetiška.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Muzika

Metaforiškas kompozitorės Onutės Narbutaitės kūrinio pavadinimas nusileido ant Klaipėdos kamerinio orkestro programos...

Ten buvo drugelis? nuotrauka, foto

Po 17 metų pertraukos klaipėdiečių grupė "Studija" išleido naują albumą. Kompaktinės plokštelės...

"Studija" išleido albumą "Neliūdim" nuotrauka, foto

Rugpjūčio 1-ąją Klaipėdos senajame elinge pirmą kartą dainuos operos solistas, sodraus boso...

Tadas Girininkas: taisyklė „viską žinau“ R. Wagneriui netinka nuotrauka, foto

"Mes atsinaujinę ir nuotaikos puikios", - socialinėje erdvėje intriguoja legendinės grupės "Studija"...

Grupė "Studija" vos nepakeitė pavadinimo nuotrauka, foto

Palanga, Šilutė ir dar 11 savivaldybių priskirtos raudonajai zonai nuotrauka, foto

COVID-19, Ateinančią savaitę, nuo lapkričio 2 iki lapkričio 8 d. imtinai, remiantis naujuoju...

Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas nuotrauka, foto

COVID-19, Nuo pirmadienio, lapkričio 2 d. įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas paveiktų...

Apie visokius vaizdinius prieš užmiegant ar sapnus Šiurpnaktyje nuotrauka, foto

Nuomonės, Na, nelimpa man tas Helovinas, nors tu ką. Kaip nelimpa visokios nepotemijos,...

Bankrutuojanti „Hidrostatyba“ atleidžia visus darbuotojus nuotrauka, foto

Euras, Bankrutuojanti Gargždų statybos bendrovė „Hidrostatyba“, dalyvavusi europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ tiesimo...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...